Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
TTS POLONIA II Bytom
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(32) 389 13 89
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom (Hala na Skarpie)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00419 Kądziela Marek Polska 08.03.1982 25 11 57:33
00417 Masłowski Jakub Polska 10.01.1996 13 19 39:57
00420 Kwodawski Bartosz Polska 09.04.1980 16 20 33:43
00416 Balcerzak Marcin Polska 26.03.1998 13 22 30:58
00431 Napierała Michał Polska 29.09.1955 0 0 0:0
00421 Łysakowski Michał Polska 20.08.2004 0 5 0:10
00430 Radło Szymon Polska 24.03.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Lech Lichołai
2017-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
IKS START Zduńska Wola TTS POLONIA II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
TTS POLONIA II Bytom BISTS Bielsko-Biała 6:4 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
338
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Michał Minda
2017-12-09
g. 16:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2018-01-14
g. 13:00
W: pozytywna
348
1MPD 10
TTS POLONIA II Bytom IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Jędras
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
352
1MPD 11
TTS POLONIA II Bytom GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marta Nowak
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
356
1MPD 12
BISTS Bielsko-Biała TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Michał Wolny
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
360
1MPD 13
TTS POLONIA II Bytom PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Marta Nowak SL: Bartłomiej Kulawiak
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
368
1MPD 14
ZKS Zielona Góra TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
374
1MPD 15
TTS POLONIA II Bytom IKS START Zduńska Wola 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Marta Nowak
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
UKTS SOKÓŁ Orzesze TTS POLONIA II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Jacek Lilien
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
384
1MPD 17
UKS VILLA VERDE Olesno TTS POLONIA II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
388
1MPD 18
LKS ODRA Głoska TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Moczko