Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
TTS POLONIA II Bytom
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(32) 389 13 89
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom (Hala na Skarpie)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+ *** (białe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 8 13 50:30
2. GMKS STRZELEC Frysztak 8 12 48:32
3. IKTS BROŃ Radom 9 11 47:43
4. BISTS Bielsko-Biała 7 10 45:25
5. UKS VILLA VERDE Olesno 9 10 49:41
6. TTS POLONIA II Bytom 9 9 48:42
7. LKS ODRA Głoska 7 8 38:32
8. IKS START Zduńska Wola 8 5 30:50
9. ZKS Zielona Góra 9 4 37:53
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 8 0 18:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00419 Kądziela Marek Polska 08.03.1982 18 0 36:0
00420 Kwodawski Bartosz Polska 09.04.1980 10 8 20:16
00417 Masłowski Jakub Polska 10.01.1996 8 10 24:30
00416 Balcerzak Marcin Polska 26.03.1998 4 14 12:42
00431 Napierała Michał Polska 29.09.1955 0 0 0:0
00421 Łysakowski Michał Polska 20.08.2004 0 0 0:0
00430 Radło Szymon Polska 24.03.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-16
g. 16:00
306
1MPD 2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-17
g. 14:00
310
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Lech Lichołai
2017-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
IKS START Zduńska Wola TTS POLONIA II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2017-11-04
g. 16:00
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-11-18
g. 16:00
333
1MPD 7
TTS POLONIA II Bytom BISTS Bielsko-Biała 6:4 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-12-02
g. 16:00
338
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Michał Minda
2017-12-09
g. 16:00
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar