Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
UKTS SOKÓŁ Orzesze
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Żorska 101, 43-180 Orzesze
Telefon:
605 416 798
E-mail:
jurowicz.grzegorz@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Franciszka Stuska 10, 43-180 Orzesze
Prezes Klubu:
Marian Spendel
605 416 798
marian.spendel@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
jurowicz.grzegorz@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Spendel
605 416 798
marian.spendel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro 3S*** (zmiana od dnia 2017-11-23)
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 8 13 50:30
2. GMKS STRZELEC Frysztak 8 12 48:32
3. IKTS BROŃ Radom 9 11 47:43
4. BISTS Bielsko-Biała 7 10 45:25
5. UKS VILLA VERDE Olesno 9 10 49:41
6. TTS POLONIA II Bytom 9 9 48:42
7. LKS ODRA Głoska 7 8 38:32
8. IKS START Zduńska Wola 8 5 30:50
9. ZKS Zielona Góra 9 4 37:53
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 8 0 18:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00759 Zwoliński Mariusz Polska 13.12.1978 5 11 10:22
00760 Wróbel Dariusz Polska 01.10.1990 4 12 12:36
00761 Wasilewski Damian Polska 06.12.1987 2 14 4:28
00762 Grela Paweł Polska 17.10.1998 1 15 3:45
00767 Przewłocki Jacek Polska 22.07.1975 0 0 0:0
00766 Jurowicz Grzegorz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
00763 Szołtysek Artur Polska 15.08.1971 0 0 0:0
00764 Tkocz Marek Polska 12.11.1975 0 0 0:0
00765 Pawłowski Krzysztof Polska 21.10.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
300
1MPD 1
UKTS SOKÓŁ Orzesze GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-09-16
g. 16:00
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Paweł Mazurek
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-10-14
g. 18:00
318
1MPD 4
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2017-11-04
g. 16:00
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marta Nowak
2017-11-18
g. 16:00
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Bartosz Bartkowicz
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
UKTS SOKÓŁ Orzesze PWSZ Zamość 1:9 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Krystian Cichoń
2017-12-22
g. 18:00
344
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Jacek Lilien