Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
UKTS SOKÓŁ Orzesze
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Żorska 101, 43-180 Orzesze
Telefon:
605 416 798
E-mail:
jurowicz.grzegorz@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Franciszka Stuska 10, 43-180 Orzesze
Prezes Klubu:
Marian Spendel
605 416 798
marian.spendel@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
jurowicz.grzegorz@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Spendel
605 416 798
marian.spendel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro 3S*** (zmiana od dnia 2017-11-23)
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00760 Wróbel Dariusz Polska 01.10.1990 7 27 21:81
00761 Wasilewski Damian Polska 06.12.1987 10 26 20:56
00762 Grela Paweł Polska 17.10.1998 9 27 19:71
00759 Zwoliński Mariusz Polska 13.12.1978 7 27 15:69
00767 Przewłocki Jacek Polska 22.07.1975 1 1 2:2
00763 Szołtysek Artur Polska 15.08.1971 1 1 2:2
00764 Tkocz Marek Polska 12.11.1975 0 0 0:0
00766 Jurowicz Grzegorz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
00765 Pawłowski Krzysztof Polska 21.10.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
300
1MPD 1
UKTS SOKÓŁ Orzesze GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Paweł Mazurek
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
318
1MPD 4
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marta Nowak
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Bartosz Bartkowicz
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
UKTS SOKÓŁ Orzesze PWSZ Zamość 1:9 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Krystian Cichoń
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Jacek Lilien
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
345
1MPD 10
PWSZ Zamość UKTS SOKÓŁ Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
354
1MPD 11
LKS ODRA Głoska UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
359
1MPD 12
UKTS SOKÓŁ Orzesze ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-03-18
g. 14:00
W: pozytywna
363
1MPD 13
IKTS BROŃ Radom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
369
1MPD 14
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKS START Zduńska Wola 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
372
1MPD 15
GMKS STRZELEC Frysztak UKTS SOKÓŁ Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Jakub Kordyś
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
UKTS SOKÓŁ Orzesze TTS POLONIA II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Jacek Lilien
2018-04-28
g. 14:00
W: pozytywna
381
1MPD 17
UKTS SOKÓŁ Orzesze BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Marta Nowak
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
389
1MPD 18
UKTS SOKÓŁ Orzesze UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Bartłomiej Kulawiak