Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno

Adres korespondencyjny:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Telefon:
600 854 298
E-mail:
lukschelmno@wp.pl
WWW:
Maciej Steczeń
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:
607 195 340

Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
mjblazejewicz@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kocoń
600 854 298
lukschelmno@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 6, Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00723 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 21 15 63:45
00725 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 25 11 60:30
00726 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 26 2 52:4
00724 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 16 20 39:51
00731 Panek Daria Polska 27.09.2002 1 5 2:10
00730 Kocoń Roksana Polska 04.03.2004 0 0 0:0
00727 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 0 0 0:0
00728 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 0 2 0:4
00729 Podufalska Sylwia Polska 16.12.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
UKS DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Dariusz Świetlicki
2017-11-05
g. 13:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-01-13
g. 15:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
451
1KPN 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
456
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Grządziel
2018-01-21
g. 15:00
W: pozytywna
461
1KPN 13
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty SL: Magdalena Olszewska
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-03-24
g. 15:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Daniela Dziadkowiec
2018-03-25
g. 15:00
W: pozytywna
476
1KPN 16
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2018-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
481
1KPN 17
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Paweł Balcerzak
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec