Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno

Adres korespondencyjny:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Telefon:
600 854 298
E-mail:
lukschelmno@wp.pl
WWW:
Maciej Steczeń
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:
607 195 340

Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
mjblazejewicz@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kocoń
600 854 298
lukschelmno@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 6, Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00725 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 14 2 28:4
00726 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 11 1 22:2
00723 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 10 6 30:18
00724 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 7 9 21:27
00731 Panek Daria Polska 27.09.2002 1 3 2:6
00730 Kocoń Roksana Polska 04.03.2004 0 0 0:0
00727 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 0 0 0:0
00728 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 0 0 0:0
00729 Podufalska Sylwia Polska 16.12.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2017-09-16
g. 16:00
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-30
g. 16:00
411
1KPN 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-10-15
g. 14:00
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-11-04
g. 16:00
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2017-11-11
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2017-11-18
g. 16:00
431
1KPN 7
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2017-12-02
g. 16:00
436
1KPN 8
UKS DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Dariusz Świetlicki
2017-11-05
g. 13:00
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec