Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
MRKS Gdańsk
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Załogowa 1, 80-557 Gdańsk
Telefon:
(58) 762 07 28
E-mail:
klub@mrks.pl
WWW:
mrks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Meissnera 1, Gdańsk
Prezes Klubu:
Włodzimierz Schmidt
601 631 042
klub@mrks.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Skolimowski
501 390 323
k.skolimowski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Weisbrodt
602 316 717
ryszard.weisbrodt@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Meissnera 1, Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
drewniane

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00739 Krajewska Marta Polska 10.04.1995 26 8 78:24
00740 Miklaszewska Maja Polska 29.06.2001 31 3 64:6
00738 Kaczmarek Agnieszka Polska 09.02.1995 18 14 54:42
00742 Michalak Aleksandra Polska 06.07.2001 24 2 48:4
00741 Kędzior Daria Polska 14.04.1997 11 7 25:15
00746 Dietrich Julia Polska 08.05.2004 0 0 0:0
00745 Czaja Zuzanna Polska 11.07.2005 0 0 0:0
00744 Licbarska Adrianna Polska 26.04.2004 0 0 0:0
00743 Witkowska Julia Polska 10.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Paweł Balcerzak
2017-12-03
g. 12:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Magdalena Olszewska
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
UKS DOJLIDY Białystok MRKS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Lewczuk
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
MRKS Gdańsk UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
MRKS Gdańsk STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
UKS CHAMPION Police MRKS Gdańsk 0:10 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
MRKS Gdańsk IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
470
1KPN 15
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-05-13
g. 10:30
W: pozytywna
475
1KPN 16
MRKS Gdańsk UKS DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
480
1KPN 17
MRKS Gdańsk UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Wojciech Cierlica
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec