Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Żółwińska 20, 05-830 Nadarzyn
Telefon:
22 739 90 18
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
www.glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:
Roman Ćwiertniewicz
791 183 334
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501 392 821
klaudia_k2@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00449 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 30 2 90:6
00451 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 25 11 65:29
00450 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 20 16 44:42
00453 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 10 19 20:38
00447 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 4 0 12:0
00454 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 0 0 0:0
00445 Nawrocka Aleksandra Polska 04.12.1999 0 0 0:0
00452 Draniak Paulina Polska 04.08.1999 0 7 0:14
00448 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 0 0 0:0
00446 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2017-09-28
g. 15:30
W: pozytywna
408
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Mateusz Kozanowski
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Magdalena Olszewska
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-03
g. 17:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Moder
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
UKS DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Marcin Klejno
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Magdalena Olszewska
2018-01-21
g. 15:00
W: pozytywna
461
1KPN 13
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty SL: Magdalena Olszewska
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2018-02-02
g. 19:30
W: pozytywna
473
1KPN 15
GLKS II Nadarzyn UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
478
1KPN 16
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
484
1KPN 17
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-05-19
g. 11:00
W: pozytywna
489
1KPN 18
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Paweł Balcerzak