Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Żółwińska 20, 05-830 Nadarzyn
Telefon:
22 739 90 18
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
www.glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:
Roman Ćwiertniewicz
791 183 334
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501 392 821
klaudia_k2@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00449 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 10 2 30:6
00451 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 8 4 16:8
00447 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 4 0 12:0
00450 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 3 9 7:25
00453 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 1 4 2:8
00454 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 0 0 0:0
00452 Draniak Paulina Polska 04.08.1999 0 3 0:6
00448 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 0 0 0:0
00446 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0
00445 Nawrocka Aleksandra Polska 04.12.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
403
1KPN 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2017-09-28
g. 15:30
408
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2017-09-30
g. 16:00
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-10-22
g. 19:00
418
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Mateusz Kozanowski
2017-11-04
g. 16:00
422
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Magdalena Olszewska
2017-11-11
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-03
g. 17:00
430
1KPN 7
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner