Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża
Telefon:
862 165 960
E-mail:
sktslomza@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Kościuszki 3, 18-400 Łomża
Prezes Klubu:
Jerzy F. Miller
604 060 596
jmiller@go2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Tarnacki
606 872 482
sktslomza@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 29, 18-421 Piątnica
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
ANDRO 40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00357 Łuba Weronika Polska 18.12.1992 8 4 16:8
00355 Sokołowska Joanna Polska 15.03.2001 7 5 21:15
00356 Żbikowska Monika Polska 25.05.1995 6 5 16:12
00358 Łada Karolina Polska 24.09.1990 3 4 6:8
00944 Baskutyte Ugne Litwa 07.04.1994 2 4 6:12
00362 Nagiel Emilia Polska 01.12.2003 0 0 0:0
00361 Wysmułek Izabela Polska 24.02.2002 0 0 0:0
00360 Gutowska Justyna Polska 21.12.2001 0 0 0:0
00359 Sakowicz Ewelina Polska 15.03.1999 0 0 0:0
00354 Ren Bingran Chiny 21.11.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
404
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-09-10
g. 16:00
409
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS DOJLIDY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk
2017-09-30
g. 16:00
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-12-03
g. 12:00
417
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Mirosław Seidel
2017-11-04
g. 16:00
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2017-11-11
g. 16:00
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-12
g. 12:00
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
438
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova
2017-12-22
g. 16:00
443
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Marcin Klejno