Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża
Telefon:
862 165 960
E-mail:
sktslomza@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Kościuszki 3, 18-400 Łomża
Prezes Klubu:
Jerzy F. Miller
604 060 596
jmiller@go2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Tarnacki
606 872 482
sktslomza@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 29, 18-421 Piątnica
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
ANDRO 40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00355 Sokołowska Joanna Polska 15.03.2001 20 16 60:48
00357 Łuba Weronika Polska 18.12.1992 22 12 44:24
00356 Żbikowska Monika Polska 25.05.1995 15 19 39:53
00944 Baskutyte Ugne Litwa 07.04.1994 10 11 26:28
00358 Łada Karolina Polska 24.09.1990 13 6 26:12
00354 Ren Bingran Chiny 21.11.1992 0 0 0:0
00362 Nagiel Emilia Polska 01.12.2003 0 0 0:0
00361 Wysmułek Izabela Polska 24.02.2002 0 0 0:0
00360 Gutowska Justyna Polska 21.12.2001 0 0 0:0
00359 Sakowicz Ewelina Polska 15.03.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS DOJLIDY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-12-03
g. 12:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-12
g. 12:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-02-09
g. 19:00
W: pozytywna
454
1KPN 11
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża STELLA NIECHAN Gniezno 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Marcin Klejno
2018-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
UKS DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
462
1KPN 13
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
470
1KPN 15
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHAMPION Police 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Grzegorz Lewandowski
2018-04-21
g. 12:00
W: pozytywna
483
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jan Radoński
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
488
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński