Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa

Adres korespondencyjny:
ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa
Telefon:
(22) 345 66 01
E-mail:
hals@sck-hals.pl
WWW:
www.sck-hals.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa (hala sportowa)
Prezes Klubu:
Jarosław Adamkiewicz
502 211 187
j.adamkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adam Szatecki
600 734 034
szatek1971@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Zakrzewski
516 124 777
ja7777-77@tlen.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa (hala sportowa)
Rodzaj stołów:
XIOM
Rodzaj piłek:
Xiom 40+***
Rodzaj podłoża:
sztuczny parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 13 24 100:30
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 14 22 105:35
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 13 21 88:42
4. UKS DOJLIDY Białystok 14 19 80:60
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 13 15 71:59
6. GLKS II Nadarzyn 14 14 76:64
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 13 6 40:90
8. UKS CHAMPION Police 14 5 38:102
9. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 13 4 29:101
10. STELLA NIECHAN Gniezno 13 4 43:87

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00471 Klimczak Monika Polska 23.09.1997 10 14 30:42
00984 Prusińska Hanna Polska 20.03.1988 8 18 21:53
00472 Więckowska Julia Polska 25.10.2002 7 13 14:32
00986 Szulc Wiktoria Polska 29.08.2005 0 0 0:0
00985 Krajewska Aleksandra Polska 21.02.2006 0 0 0:0
00474 Adamkiewicz Renata Polska 05.10.1996 0 17 0:34
00473 Przesmycka Magdalena Polska 03.09.1997 0 17 0:34

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
UKS CHAMPION Police SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Łukasz Naperty
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2018-01-13
g. 12:00
W: pozytywna
447
1KPN 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHROBRY Międzyzdroje 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krzysztof Miszkurka
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
451
1KPN 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2018-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
464
1KPN 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHAMPION Police 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski
2018-03-10
g. 16:00
469
1KPN 14
STELLA NIECHAN Gniezno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-04-07
g. 16:00
474
1KPN 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-04-21
g. 16:00
478
1KPN 16
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-05-12
g. 16:00
483
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-05-19
g. 16:00
487
1KPN 18
UKS DOJLIDY Białystok SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG: