Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
IKTS NOTEĆ Inowrocław
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
ul. Rakowicza 93, 88-100 Inowrocław
Telefon:
501 022 225
E-mail:
ikts@tlen.pl
WWW:
ikts-notec.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Rakowicza 93, 88-100 Inowrocław
Prezes Klubu:
Sebastian Dąbrzał
501 022 225
Osoba odpowiedzialna:
Alina Bogdaniuk
603 256 274
ikts@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:
Sebastian Dąbrzał
501 022 225
ikts@tlen.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00784 Palacz Katarzyna Polska 18.05.1994 18 18 54:54
00786 Kaszuba Agata Polska 06.10.1992 13 13 29:33
00785 Ciemna Natalia Polska 22.01.1997 9 25 21:66
00788 Suchomska Barbara Polska 07.02.1995 8 26 19:59
00794 Kwiatkowska Marita Polska 13.08.2003 0 0 0:0
00796 Mikijaniec Alina Polska 08.01.1971 0 0 0:0
00793 Kłosińska Aleksandra Polska 06.06.1994 0 0 0:0
00795 Bujak Oliwia Polska 27.07.2003 0 0 0:0
00790 Bogdaniuk Alina Polska 14.03.1966 0 8 0:16
00787 Kłos Kamila Polska 21.05.1975 0 6 0:12
00789 Dąbrzał Zuzanna Polska 16.08.2006 0 0 0:0
00791 Papiernik Laura Polska 21.04.2006 0 0 0:0
00792 Samulska Natalia Polska 22.07.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
UKS CHAMPION Police IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
STELLA NIECHAN Gniezno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
UKS DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-01-20
g. 14:00
W: pozytywna
452
1KPN 11
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
456
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Grządziel
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
MRKS Gdańsk IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
468
1KPN 14
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHAMPION Police 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
474
1KPN 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
479
1KPN 16
IKTS NOTEĆ Inowrocław STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
484
1KPN 17
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
488
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński