Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
UKS CHAMPION Police
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
ul. Przyjaźni 9/8, 72-009 Police
Telefon:
505 063 587
E-mail:
robert43@op.pl
WWW:
www.championpolice.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka 2b, 72-010 Police
Prezes Klubu:
Robert Wymiatał
505 063 587
robert43@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Robert Wymiatał
505 063 587
robert43@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Aleksey Sorokin
666 587 924
alex.sorokin@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Piaskowa 90 Szk. Podst. Nr 90, 72-010 Police
Rodzaj stołów:
TIBHAR SMASCH SC 28 ITTF
Rodzaj piłek:
Hanno***, Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8 14 57:23
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 7 12 57:13
3. UKS DOJLIDY Białystok 8 11 44:36
4. MRKS Gdańsk 6 10 42:18
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6 7 33:27
6. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 6 30:40
7. GLKS II Nadarzyn 6 4 30:30
8. UKS CHAMPION Police 7 2 20:50
9. STELLA NIECHAN Gniezno 8 2 24:56
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7 2 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00290 Przywarta Sandra Polska 16.10.1993 8 4 16:8
00287 Grygorcewicz Anna Polska 18.02.1993 4 10 12:30
00289 Moskwa Martyna Polska 17.06.1994 2 7 4:14
00298 Jędrzejewska Anna Polska 24.06.1996 1 13 3:39
00291 Kmiecik Karin Polska 14.07.1976 1 1 2:2
00292 Rosik Iwona Polska 15.11.1971 0 5 0:10
00296 Łebek Martyna Polska 20.01.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2017-09-16
g. 11:00
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-09-30
g. 16:00
414
1KPN 3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-10-15
g. 14:00
419
1KPN 4
UKS CHAMPION Police IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-04
g. 14:00
423
1KPN 5
UKS CHAMPION Police SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-11-11
g. 16:00
428
1KPN 6
UKS CHAMPION Police STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2017-11-12
g. 12:00
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
MRKS Gdańsk UKS CHAMPION Police -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Michał Faran