Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
UKS CHAMPION Police
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
ul. Przyjaźni 9/8, 72-009 Police
Telefon:
505 063 587
E-mail:
robert43@op.pl
WWW:
www.championpolice.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka 2b, 72-010 Police
Prezes Klubu:
Robert Wymiatał
505 063 587
robert43@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Robert Wymiatał
505 063 587
robert43@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Aleksey Sorokin
666 587 924
alex.sorokin@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Piaskowa 90 Szk. Podst. Nr 90, 72-010 Police
Rodzaj stołów:
TIBHAR SMASH SC 28 ITTF
Rodzaj piłek:
Hanno***, Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00290 Przywarta Sandra Polska 16.10.1993 11 11 25:29
00287 Grygorcewicz Anna Polska 18.02.1993 7 27 21:81
00298 Jędrzejewska Anna Polska 24.06.1996 8 28 19:75
00289 Moskwa Martyna Polska 17.06.1994 6 21 12:48
00291 Kmiecik Karin Polska 14.07.1976 1 1 2:2
00292 Rosik Iwona Polska 15.11.1971 1 16 2:32
00296 Łebek Martyna Polska 20.01.1993 0 6 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2017-09-16
g. 11:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
UKS CHAMPION Police IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
UKS CHAMPION Police SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
UKS CHAMPION Police STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2017-11-12
g. 12:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Moder
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
MRKS Gdańsk UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-01-13
g. 15:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
UKS CHAMPION Police MRKS Gdańsk 0:10 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-02-03
g. 15:30
W: pozytywna
459
1KPN 12
STELLA NIECHAN Gniezno UKS CHAMPION Police 5:5 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Joanna Spychała
2018-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
464
1KPN 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHAMPION Police 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
468
1KPN 14
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHAMPION Police 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-02-02
g. 19:30
W: pozytywna
473
1KPN 15
GLKS II Nadarzyn UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHAMPION Police 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Grzegorz Lewandowski
2018-03-11
g. 11:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
UKS DOJLIDY Białystok UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
486
1KPN 18
UKS CHAMPION Police UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała