Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
UKS DOJLIDY Białystok
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. UKS DOJLIDY Białystok

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (mała hala)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792 313 001
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Jarkowski
533 426 282
tenis.dojlidy@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (duża hala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00558 Mielnicka Weronika Polska 05.12.2000 22 14 66:42
00562 Jackowska Julia Polska 06.05.2001 19 9 39:18
00559 Kozioł Sandra Polska 03.12.2000 15 15 39:43
00560 Gryko Kamila Polska 11.02.2002 17 15 34:30
00886 Lorchanka Iryna Białoruś 02.05.1975 6 6 18:18
00563 Górska Michalina Polska 06.01.2003 3 3 6:7
00568 Jarkowska Alicja Polska 13.05.2005 0 0 0:0
00564 Budenas Karolina Polska 15.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 14:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS DOJLIDY Białystok 9:1 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS DOJLIDY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Mateusz Kozanowski
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
UKS DOJLIDY Białystok MRKS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Lewczuk
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
UKS DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Dariusz Świetlicki
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
STELLA NIECHAN Gniezno UKS DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Joanna Spychała
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
UKS DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
UKS DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Marcin Klejno
2018-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
UKS DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2018-02-10
g. 11:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
UKS DOJLIDY Białystok STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2018-02-09
g. 20:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
UKS DOJLIDY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 2:8 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-03-24
g. 15:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Daniela Dziadkowiec
2018-05-13
g. 10:30
W: pozytywna
475
1KPN 16
MRKS Gdańsk UKS DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel
2018-03-11
g. 11:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
UKS DOJLIDY Białystok UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-05-19
g. 13:00
W: pozytywna
487
1KPN 18
UKS DOJLIDY Białystok SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk