Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
KU AZS UE II Wrocław
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Telefon:
(71) 368 05 75
E-mail:
azs-ue@ue.wroc.pl
WWW:
www.azs.ue.wroc.pl
Adres hali podstawowej:
sala SWFiS UE ul.Kamienna 35, Wrocław
Prezes Klubu:
Prof. dr hab. Andrzej Kaleta
(71) 368 05 75
azs-ue@ue.wroc.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Tolksdorf
605 727 195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Rafał Michalak
607 284 726
Adres hali rezerwowej:
sala SWFiS UE ul.Kamienna 35, Wrocław
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Andro***40+ 3S
Rodzaj podłoża:
tworzywo stuczne

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UE II Wrocław 17 31 123:47
2. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 17 27 113:57
3. KS GORCE Nowy Targ 17 21 90:80
4. AZS PWSZ Nysa 17 18 89:81
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 17 87:83
6. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 12 77:93
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 11 64:106
8. LZS VICTORIA Chróścice 17 8 63:107
9. MKS JEDYNKA Łódź 17 1 45:125
10. KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 9 16 59:31

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00183 Knyszewska Paulina Polska 16.08.1997 25 3 75:9
00188 Gaworska Zuzanna Polska 30.04.2003 16 10 40:24
00182 Wabik Sandra Polska 22.10.1995 10 3 27:9
00192 Girulska Julia Polska 11.03.2002 12 11 25:23
00189 Matwiszyn Natalia Polska 02.06.2000 12 6 25:13
00185 Węgrzyn Katarzyna Polska 09.01.2001 10 0 24:0
00184 Węgrzyn Anna Polska 09.01.2001 6 0 18:0
00193 Ożga Weronika Polska 03.12.2003 0 0 0:0
00194 Furman Julia Polska 06.03.2005 0 4 0:8
00196 Derlich-Skrzypczak Małgorzata Polska 17.10.1984 0 0 0:0
00190 Ciura Aleksandra Polska 09.05.1999 0 0 0:0
00187 Zhu Linghui Chiny 22.08.1998 0 0 0:0
00181 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 0 0 0:0
00186 Ge Xinqi Chiny 19.07.1995 0 0 0:0
00191 Borszowska Alicja Polska 09.03.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 12:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Mirosław Rylewicz
2017-09-16
g. 12:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2017-09-30
g. 12:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Jolanta Kopaczyńska
2017-10-14
g. 12:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Ireneusz Wodniak
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
521
1KPD 5
KU AZS UE II Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Andrzej Moczko
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2017-11-18
g. 12:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
538
1KPD 8
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Łukasz Bernacki
2017-11-19
g. 11:00
W: pozytywna
543
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
2018-01-13
g. 10:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław MKS JEDYNKA Łódź 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2018-01-20
g. 12:00
W: pozytywna
550
1KPD 11
MKS ROKITA Brzeg Dolny KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
555
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
560
1KPD 13
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Michał Pawlak
2018-03-10
g. 12:00
W: pozytywna
565
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław AZS PWSZ Nysa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
570
1KPD 15
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
0000-00-00
g. 00:00
575
1KPD 16
KU AZS UE II Wrocław KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
2018-05-12
g. 14:00
W: pozytywna
580
1KPD 17
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek
0000-00-00
g. 00:00
585
1KPD 18
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: