Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  Tomasz Redzimski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Westfala 3A, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Redzimski
608 183 307
tomasz.redzimski@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Stiga Showcourt
Rodzaj piłek:
Stiga Perform 40+***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00012 Sirucek Pavel Czechy 20.11.1992 19 8 57:24
00009 Badowski Marek Polska 23.06.1997 18 6 54:18
00010 Panagiotis Gionis Grecja 07.01.1980 17 3 51:9
00014 Yoshida Kaii Japonia 16.05.1981 6 0 18:0
00015 Yoshida Masaki Japonia 30.09.1994 0 0 0:0
00013 Wiśniewski Szymon Polska 16.03.2006 0 0 0:0
00011 Redzimski Miłosz Polska 10.09.2006 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-01
g. 14:00
W: pozytywna
002
SM 1
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
ENERGA KTS Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
057
SM 10
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
062
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
079
SM 14
MORLINY Ostróda KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2019-02-24
g. 16:30
W: pozytywna
091
SM 16
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-03-17
g. 16:00
W: pozytywna
603
SM 18
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
DOJLIDY Białystok KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2019-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
615
SM 20
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
KS DEKORGLASS Działdowo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski