Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1963
Trener:  Tomasz Lewandowski
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(sektor A)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Lewandowski
668 012 249
tomaszlewandowski12@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(sektor C)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 11 27 30:9
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 11 25 29:16
3. KS DEKORGLASS Działdowo 11 25 28:12
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 11 25 29:14
5. 3S POLONIA Bytom 11 21 25:19
6. DOJLIDY Białystok 11 19 25:20
7. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 11 17 23:23
8. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 11 16 20:20
9. ENERGA KTS Toruń 11 12 19:26
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 11 5 10:29
11. MORLINY Ostróda 11 5 9:30
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 11 1 4:33

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00028 Lakeev Vasily Rosja 07.11.1984 7 8 21:24
00025 Ismailov Sadi Rosja 04.11.1996 6 5 18:15
00029 Lewandowski Tomasz Polska 02.08.1985 5 7 15:21
00026 Hirano Yuki Japonia 22.07.1992 2 0 6:0
00032 Stąpor Rafał Polska 15.04.1999 0 0 0:0
00031 Seroka Szymon Polska 30.11.2001 0 0 0:0
00030 Pelczar Dawid Polska 02.07.1998 0 0 0:0
00027 Klocek Kamil Polska 26.06.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-10-21
g. 15:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
DOJLIDY Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-02-03
g. 18:00
071
SM 12
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2019-02-08
g. 18:00
076
SM 13
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2019-02-11
g. 18:00
081
SM 14
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2019-02-22
g. 18:00
086
SM 15
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Marek Worek
2019-02-24
g. 18:00
091
SM 16
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2019-03-15
g. 18:00
601
SM 17
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-03-17
g. 18:00
607
SM 18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2019-03-20
g. 18:00
614
SM 19
ENERGA KTS Toruń FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2019-03-24
g. 18:00
620
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-05
g. 18:00
626
SM 21
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-07
g. 18:00
631
SM 22
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras