Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1981
Trener:  Lucjan Błaszczyk
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków
(Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Lucjan Błaszczyk
662 376 848
lucynek1974@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra
(Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00050 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 4 21 12:63
00048 Kołodziejczyk Maciej Austria 14.01.2001 4 18 12:54
00052 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 2 18 6:54
00047 Jankowski Jakub Polska 11.02.2002 2 5 6:15
00053 Zalewski Mateusz Polska 20.11.2005 0 0 0:0
00049 Najder Szymon Polska 28.05.2001 0 0 0:0
00046 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 0 0 0:0
00051 Ng Pak Nam Hongkong 18.08.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-10-21
g. 15:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2018-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ENERGA KTS Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
078
SM 13
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
096
SM 16
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
600
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-03-17
g. 16:00
W: pozytywna
608
SM 18
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ENERGA KTS Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
611
SM 19
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
622
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
632
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński