Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ENERGA KTS Toruń
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Adamiak
gadamiak@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 14 35 39:12
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 14 33 38:19
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 14 33 38:17
4. KS DEKORGLASS Działdowo 14 28 33:18
5. 3S POLONIA Bytom 14 28 34:23
6. DOJLIDY Białystok 14 23 32:28
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 14 19 26:28
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 14 19 28:32
9. ENERGA KTS Toruń 15 16 24:36
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 15 15 21:33
11. MORLINY Ostróda 14 5 9:39
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 14 1 5:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00112 Salifou Abdel Kader Francja 07.12.1989 9 7 27:21
00114 Han Chuanxi Chiny 03.05.1995 7 16 21:48
00116 Kulpa Konrad Polska 02.12.1994 5 10 15:30
00115 Kotowski Tomasz Polska 05.07.1998 3 3 9:9
00121 Utylski Rafał Polska 17.05.1983 0 0 0:0
00122 Woskowicz Marcin Polska 25.04.1994 0 0 0:0
00123 Yin Jiaxu Chiny 24.05.1995 0 0 0:0
00120 Szymanek Bartłomiej Polska 01.06.1993 0 0 0:0
00118 Maćkowiak Wojciech Polska 03.07.1982 0 0 0:0
00117 Kurtyka Tomasz Polska 28.07.1995 0 0 0:0
00113 Cheng Jingqi Chiny 07.03.1994 0 0 0:0
00119 Piotrowski Krzysztof Polska 12.12.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
ENERGA KTS Toruń DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ENERGA KTS Toruń LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
ENERGA KTS Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ENERGA KTS Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ENERGA KTS Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
ENERGA KTS Toruń MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ENERGA KTS Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
ENERGA KTS Toruń KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
ENERGA KTS Toruń KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-02-22
g. 18:00
085
SM 15
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-03-15
g. 18:00
602
SM 17
MORLINY Ostróda ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-03-17
g. 18:00
608
SM 18
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-03-20
g. 18:00
614
SM 19
ENERGA KTS Toruń FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2019-03-24
g. 18:00
619
SM 20
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
625
SM 21
ENERGA KTS Toruń 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-04-07
g. 18:00
630
SM 22
DOJLIDY Białystok ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG: