Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Wilmański
509 339 465
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 9, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 19 49 54:16
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 19 48 53:22
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 19 43 50:25
4. KS DEKORGLASS Działdowo 19 39 47:25
5. 3S POLONIA Bytom 19 33 42:34
6. DOJLIDY Białystok 20 30 42:41
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 20 29 38:38
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 19 26 36:42
9. ENERGA KTS Toruń 19 21 31:44
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 20 16 26:48
11. MORLINY Ostróda 19 11 17:51
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 20 3 9:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00142 Kulczycki Samuel Polska 09.08.2002 12 18 36:54
00143 Malicki Szymon Polska 20.12.1988 7 14 21:42
00141 Kubik Maciej Polska 10.02.2003 7 14 21:42
00144 Malicki Tomasz Polska 11.02.2000 0 0 0:0
00145 Szymański Paweł Polska 16.03.2000 0 0 0:0
00139 Błachnio Piotr Polska 19.09.2004 0 1 0:3
00140 Ciołkowski Paweł Polska 20.11.2002 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-09-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
606
SM 18
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
612
SM 19
3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-03-13
g. 12:00
W: pozytywna
617
SM 20
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-04-05
g. 18:00
623
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2019-04-07
g. 18:00
628
SM 22
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: