Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KS SPÓJNIA Warszawa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
cezary.walichnowski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly Centrefold 25
Rodzaj piłek:
Gewo Select Pro***
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 9 18 72:18
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 8 13 60:20
3. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 9 10 52:38
4. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 8 10 44:36
5. MKS POGOŃ Siedlce 8 9 45:35
6. ENERGA KTS II Toruń 8 7 44:36
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 7 6 29:41
8. GKTS Wiązowna 9 6 35:55
9. KS SPÓJNIA Warszawa 9 5 32:58
10. UKS VICTORIA Płock 9 0 7:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00274 Olek Jan Polska 02.11.1992 9 9 27:27
00275 Sałaciński Przemysław Polska 09.05.1992 7 11 21:33
00272 Miszkurka Jakub Polska 06.02.2001 6 10 12:20
00277 Szaliński Mikołaj Polska 25.11.2000 4 14 8:28
00279 Zieliński Wojciech Polska 03.06.1980 0 0 0:0
00276 Strygun Tomasz Polska 12.08.1997 0 0 0:0
00278 Walichnowski Cezary Polska 20.01.1979 0 0 0:0
00273 Niedzielski Mateusz Polska 03.08.1991 0 0 0:0
00269 Dubniak Tomasz Polska 12.02.1993 0 2 0:4
00270 Jarosławski Michał Polska 09.07.1982 0 0 0:0
00271 Koniczuk Piotr Polska 04.05.1965 0 0 0:0
00268 Czernecki Robert Polska 16.10.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar