Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
UKS VICTORIA Płock
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
09-402 Płock, Plac Dąbrowskiego 2a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Rozner
600 035 541
izabelarozner@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 9 18 72:18
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 8 13 60:20
3. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 9 10 52:38
4. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 8 10 44:36
5. MKS POGOŃ Siedlce 8 9 45:35
6. ENERGA KTS II Toruń 8 7 44:36
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 7 6 29:41
8. GKTS Wiązowna 9 6 35:55
9. KS SPÓJNIA Warszawa 9 5 32:58
10. UKS VICTORIA Płock 9 0 7:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00314 Moliński Kacper Polska 25.12.2000 3 12 6:24
00312 Kucharski Maciej Polska 08.07.1999 1 14 3:41
00318 Wasiak Damian Polska 04.02.1997 0 18 0:54
00317 Siemieniako Przemysław Polska 21.08.2000 0 2 0:6
00315 Naperty Łukasz Polska 09.07.1992 0 14 0:28
00313 Markowski Michał Polska 04.09.1987 0 8 0:18
00316 Rozner Marcin Polska 16.02.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 0:10 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-07
g. 19:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
UKS VICTORIA Płock GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Sławomir Załęski
2018-11-23
g. 19:30
W: pozytywna
239
1MPN 8
UKS VICTORIA Płock GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Izabela Rozner
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada