Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ZKS Zielona Góra
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Kopecki
695 218 273
akropol.zgora@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra (Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
-

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00050 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 22 11 66:33
00052 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 12 22 36:64
00047 Jankowski Jakub Polska 11.02.2002 17 13 35:27
00055 Dziuba Patryk Polska 07.05.2003 9 7 19:15
00054 Chłodnicki Piotr Polska 01.05.2002 2 4 4:8
00048 Kołodziejczyk Maciej Austria 14.01.2001 1 1 3:3
00049 Najder Szymon Polska 28.05.2001 1 7 2:14
00061 Marciniak Szymon Polska 22.05.2001 1 1 2:2
00053 Zalewski Mateusz Polska 20.11.2005 1 7 2:14
00059 Krzywniak Jakub Polska 01.07.2002 1 2 2:5
00058 Krzywniak Filip Polska 24.05.2004 0 0 0:0
00056 Kopecki Andrzej Polska 22.08.2002 0 2 0:4
00063 Stamirowski Krzysztof Polska 25.10.1983 0 0 0:0
00062 Sroczyński Paweł Polska 08.04.1980 0 0 0:0
00046 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 0 0 0:0
00060 Ligowski Kacper Polska 04.08.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Bartosz Majcher
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
KS VIRET CMC Zawiercie ZKS Zielona Góra 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2018-10-27
g. 11:30
W: pozytywna
324
1MPD 5
ZKS Zielona Góra PKS KOLPING II Jarosław 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2018-11-03
g. 14:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Andrzej Siwek
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Bartosz Bartkowicz
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
338
1MPD 8
ZKS Zielona Góra UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Zbigniew Osiński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
348
1MPD 10
BISTS Bielsko-Biała ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
352
1MPD 11
PKS KOLPING II Jarosław ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Mieczysław Krakowiak
2019-01-20
g. 12:00
W: pozytywna
356
1MPD 12
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Marcin Wolnicki
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
360
1MPD 13
PWSZ Zamość ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
368
1MPD 14
ZKS Zielona Góra KS VIRET CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Jacek Kaźmierczak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
374
1MPD 15
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz
2019-02-06
g. 17:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Tomasz Wapiński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
384
1MPD 17
IKS START Zduńska Wola ZKS Zielona Góra 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2019-05-11
g. 16:00
388
1MPD 18
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz