Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
lukschelmno@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 6, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly Octet 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00472 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 12 6 36:18
00482 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 13 3 27:7
00483 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 7 7 21:21
00479 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 6 9 12:18
00480 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 1 6 2:14
00481 Przybytkowska Wiktoria Polska 10.04.2007 0 0 0:0
00477 Pacholak Martyna Polska 28.12.2004 0 0 0:0
00473 Drąg Marta Polska 23.09.2005 0 2 0:4
00474 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 0 0 0:0
00475 Kocoń Roksana Polska 04.03.2004 0 0 0:0
00476 Oller Daria Polska 02.07.2004 0 0 0:0
00478 Panek Daria Polska 27.09.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-27
g. 16:00
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2018-12-02
g. 12:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec