Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Kościuszki 3, 18-400 Łomża
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Tarnacki
606 872 482
sktslomza@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala Olimpijczyków Polskich, ul. Księżnej Anny 18.
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro Speedball Mi1 40+ ***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS CHROBRY Międzyzdroje 8 12 43:37
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7 9 42:28
4. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
5. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
6. GLKS II Nadarzyn 7 8 39:31
7. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7 4 30:40
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 4 30:40
9. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7 4 29:41
10. KS GALAXY Białystok 7 4 28:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00502 Zielińska Anna Monika Polska 16.05.1992 12 4 36:12
00497 Łuba Weronika Polska 18.12.1992 11 5 22:10
00498 Ren Bingran Chiny 21.11.1992 5 1 15:3
00494 Jarkowska Aleksandra Polska 19.07.2003 5 11 10:22
00495 Karasiowa Lizaveta Białoruś 03.09.1994 3 1 9:3
00499 Sokołowska Joanna Polska 15.03.2001 1 5 3:15
00500 Wysmułek Izabela Polska 24.02.2002 0 0 0:0
00493 Gutowska Justyna Polska 21.12.2001 0 0 0:0
00496 Łada Karolina Polska 24.09.1990 0 0 0:0
00501 Żbikowska Monika Polska 25.05.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Adrian Kozaczuk
2018-11-04
g. 12:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Roman Kaczmarek
2018-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: