Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Kościuszki 3, 18-400 Łomża
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Tarnacki
606 872 482
sktslomza@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala Olimpijczyków Polskich, ul. Księżnej Anny 18; Hala Sportowa, ul, Szkolna 29, 18-421 Piątnica.
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro Speedball Mi1 40+ ***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS II Nadarzyn 15 23 92:58
2. Optima Polska DOJLIDY Białystok 15 21 94:56
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 15 21 89:61
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 15 19 75:75
5. KS GALAXY Białystok 16 17 80:80
6. LKTS LUVENA Luboń 17 15 78:92
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 15 14 73:77
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 16 10 67:93
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 15 8 60:90
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 15 6 62:88

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00502 Zielińska Anna Monika Polska 16.05.1992 23 7 69:21
00497 Łuba Weronika Polska 18.12.1992 16 14 36:36
00494 Jarkowska Aleksandra Polska 19.07.2003 14 16 28:32
00495 Karasiowa Lizaveta Białoruś 03.09.1994 12 4 27:9
00498 Ren Bingran Chiny 21.11.1992 7 1 21:3
00499 Sokołowska Joanna Polska 15.03.2001 1 5 3:15
00500 Wysmułek Izabela Polska 24.02.2002 0 0 0:0
00493 Gutowska Justyna Polska 21.12.2001 0 0 0:0
00496 Łada Karolina Polska 24.09.1990 0 0 0:0
00501 Żbikowska Monika Polska 25.05.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Adrian Kozaczuk
2018-11-04
g. 12:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Roman Kaczmarek
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2019-02-03
g. 11:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LKTS LUVENA Luboń 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
470
1KPN 15
Optima Polska DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2019-03-23
g. 16:00
475
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2019-04-06
g. 16:00
480
1KPN 17
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
485
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: