Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
sport@luzino.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul.Mickiewicza 22 84-242 Luzino
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Płotka Waldemar
603954578, 586780554
ts.plotka@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul.Szkolna 13 84-242 Luzino
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
Nawierzchnia syntetyczna

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Optima Polska DOJLIDY Białystok 17 25 110:60
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 17 25 106:64
3. GLKS II Nadarzyn 17 24 98:72
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 21 84:86
5. KS GALAXY Białystok 17 19 88:82
6. LKTS LUVENA Luboń 17 15 78:92
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 14 80:90
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 10 69:101
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 17 9 67:103
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 8 70:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01225 Zhaludok Nuriya Polska 25.03.1971 30 4 73:11
01218 Płotka Magda Polska 04.12.2001 10 24 30:72
01219 Płotka Katarzyna Polska 25.07.2000 10 24 25:61
01223 Nowakowska Anna Polska 27.01.1997 2 26 4:52
01221 Fidala Małgorzata Polska 11.11.1969 0 2 0:4
01220 Mika Małgorzata Polska 30.09.1980 0 4 0:8
01224 Biesaga Agata Polska 24.10.1987 0 0 0:0
01222 Płotka Agata Polska 23.01.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-22
g. 12:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KS GALAXY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Eugeniusz Chyliński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
459
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2019-02-09
g. 15:00
W: pozytywna
464
1KPN 13
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
468
1KPN 14
KS GALAXY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2019-02-24
g. 14:00
W: pozytywna
473
1KPN 15
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LKTS LUVENA Luboń 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
Optima Polska DOJLIDY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Grzegorz Lewandowski
2019-04-07
g. 13:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jarosław Dąbrowski
2019-05-11
g. 16:00
486
1KPN 18
UKS CHROBRY Międzyzdroje MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: