Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LKTS LUVENA Luboń
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. R.Maya 1, 62-030 Luboń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Pyśk
mario.pysk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Kołłątaja 2, 62-030 Luboń
Rodzaj stołów:
Andro Magnum S.C. (niebieskie)
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Płytki zamkowe PCV Fortelock

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00527 Nowacka Paulina Polska 28.02.1994 10 6 30:18
00524 Chudy Anita Polska 19.08.2000 7 9 21:27
00530 Spychała Joanna Polska 22.11.1992 5 4 10:8
00531 Sułek Zuzanna Polska 17.11.2003 5 5 10:10
00532 Zielińska Maja Polska 30.03.2001 4 7 8:14
00526 Gładysz Julia Polska 07.11.2005 1 1 2:2
00528 Piechota Natalia Polska 31.03.2003 0 0 0:0
00525 Frelich Wiktoria Polska 22.09.2003 0 0 0:0
00529 Rogalka Kinga Polska 14.02.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
LKTS LUVENA Luboń KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Roman Kaczmarek
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń 4:6 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2018-11-04
g. 12:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Roman Kaczmarek
2018-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG: