Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KS BRONOWIANKA II Kraków
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zarzecze 124a, 30-134 Kraków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Xu Kai
793 668 686
xu-kai@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Zarzecze 124a, 30-134 Kraków
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Yinhe S 40 +++
Rodzaj podłoża:
Pulastic

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 17 27 116:54
2. KS BRONOWIANKA II Kraków 17 24 105:65
3. KU AZS UE II Wrocław 17 23 118:52
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 17 23 98:72
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 23 98:72
6. KS GORCE Nowy Targ 17 16 74:96
7. AZS PWSZ Nysa 17 14 77:93
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 13 71:99
9. LZS VICTORIA Chróścice 17 6 53:117
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 17 1 40:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00222 Śliwa Alicja Polska 08.02.1998 18 14 53:41
00230 Sztwiertnia Ilona Polska 06.12.2004 23 3 46:6
00226 Zhao Ziyi Chiny 31.07.2003 9 3 27:9
00231 Zając Anna Polska 02.10.2002 10 20 24:54
00224 Wołowiec Dominika Polska 04.02.1997 7 1 21:3
00228 Gąsior Natalia Polska 10.05.2004 9 9 18:18
00227 Gajewska Natalia Polska 18.05.2003 5 4 10:8
00221 Pęk Karolina Polska 08.02.1998 1 0 2:0
00225 Zhao Xia Chiny 28.05.1983 0 0 0:0
00223 Smętek Marta Polska 24.07.1986 0 0 0:0
00229 Kołodziej Ewa Polska 05.04.1999 0 0 0:0
00220 Tsui Pao-Wen Tajwan 16.01.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
KS BRONOWIANKA II Kraków KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Marcin Wolnicki
2018-09-15
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Mirosław Rylewicz
2018-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Stanisław Ocłoń
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
ZAGŁĘBIE Lubin KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2018-11-17
g. 12:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS BRONOWIANKA II Kraków 2:8 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Jacek Wilk
2018-12-22
g. 12:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków 2:8 Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Krzesimir Kleszcz
2019-01-12
g. 12:00
W: pozytywna
546
1KPD 10
LZS VICTORIA Chróścice KS BRONOWIANKA II Kraków 3:7 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2019-01-18
g. 17:30
W: pozytywna
551
1KPD 11
KS GORCE Nowy Targ KS BRONOWIANKA II Kraków 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Grażyna Wiśniowska
2019-02-02
g. 12:00
W: pozytywna
556
1KPD 12
KS BRONOWIANKA II Kraków AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Andrzej Jędras
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
561
1KPD 13
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS ROKITA Brzeg Dolny 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2019-03-03
g. 12:00
W: pozytywna
566
1KPD 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marta Nowak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
571
1KPD 15
KS BRONOWIANKA II Kraków KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Mirosław Rylewicz
2019-04-07
g. 11:30
W: pozytywna
576
1KPD 16
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
581
1KPD 17
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-05-11
g. 16:00
585
1KPD 18
KS BRONOWIANKA II Kraków ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń