Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 17 32 132:38
2. GMKS STRZELEC Frysztak 17 28 114:56
3. BISTS Bielsko-Biała 17 26 105:65
4. AUKS PWSZ TREFL Zamość 17 19 92:78
5. KS PEGAZ Łańcut 17 16 84:86
6. TKS OPOKA Trzebinia 17 15 75:95
7. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 17 9 63:107
8. KS VIRET CMC Zawiercie 17 9 60:110
9. UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 9 7 43:47
10. LKS ORZEŁ MIREX Kozy 17 1 42:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 18:00
W: pozytywna
300
1MPD 1
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 30
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
301
1MPD 1
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ORZEŁ MIREX Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 20
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
AUKS PWSZ TREFL Zamość KS VIRET CMC Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 15
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
303
1MPD 1
TKS OPOKA Trzebinia UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Rafał Zlezarczyk Widzów: 50
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
304
1MPD 1
BISTS Bielsko-Biała KS PEGAZ Łańcut 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
305
1MPD 2
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia LKS ORZEŁ MIREX Kozy 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Tomasz Wapiński Widzów: 20
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
KS VIRET CMC Zawiercie UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Maciej Miliński Widzów: 30
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
TKS OPOKA Trzebinia GMKS STRZELEC Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
308
1MPD 2
KS PEGAZ Łańcut AUKS PWSZ TREFL Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 30
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
309
1MPD 2
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Adam Krupiarz
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
KS VIRET CMC Zawiercie LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 0:10 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Maciej Miliński Widzów: 25
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
311
1MPD 3
LKS ORZEŁ MIREX Kozy TKS OPOKA Trzebinia 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 20
2014-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) KS PEGAZ Łańcut 5:5 Szczegóły
SG: Jan Respondowski
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
313
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Jakub Kordyś Widzów: 15
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław AUKS PWSZ TREFL Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Skraba Widzów: 12
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
315
1MPD 4
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia TKS OPOKA Trzebinia 7:3 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Tomasz Wapiński Widzów: 23
2014-10-04
g. 14:30
W: pozytywna
316
1MPD 4
KS PEGAZ Łańcut KS VIRET CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Henryk Oleksiuk Widzów: 30
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
317
1MPD 4
BISTS Bielsko-Biała LKS ORZEŁ MIREX Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
318
1MPD 4
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marek Chrabąszcz Widzów: 12
2014-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
GMKS STRZELEC Frysztak AUKS PWSZ TREFL Zamość 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 40
2014-11-09
g. 14:00
W: pozytywna
320
1MPD 5
KS PEGAZ Łańcut LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Tomasz Wapiński Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
321
1MPD 5
TKS OPOKA Trzebinia BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
322
1MPD 5
KS VIRET CMC Zawiercie UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Marciniec Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
323
1MPD 5
LKS ORZEŁ MIREX Kozy AUKS PWSZ TREFL Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
324
1MPD 5
GMKS STRZELEC Frysztak UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 26
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
325
1MPD 6
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marek Wolny Widzów: 45
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
326
1MPD 6
KS PEGAZ Łańcut UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2014-10-26
g. 14:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
TKS OPOKA Trzebinia AUKS PWSZ TREFL Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Jacek Wilk Widzów: 38
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
328
1MPD 6
KS VIRET CMC Zawiercie GMKS STRZELEC Frysztak 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 25
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
LKS ORZEŁ MIREX Kozy UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 0:10 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Andrzej Jędras Widzów: 30
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
330
1MPD 7
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 10
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
331
1MPD 7
BISTS Bielsko-Biała AUKS PWSZ TREFL Zamość 6:4 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 40
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
332
1MPD 7
GMKS STRZELEC Frysztak KS PEGAZ Łańcut 8:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Henryk Oleksiuk Widzów: 70
2014-11-09
g. 12:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
TKS OPOKA Trzebinia UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 30
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
334
1MPD 7
LKS ORZEŁ MIREX Kozy KS VIRET CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 10
2014-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
335
1MPD 8
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia AUKS PWSZ TREFL Zamość 6:4 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Andrzej Siwek
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Skraba Widzów: 15
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
337
1MPD 8
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 8
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
338
1MPD 8
KS PEGAZ Łańcut LKS ORZEŁ MIREX Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Marek Worek Widzów: 15
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
KS VIRET CMC Zawiercie TKS OPOKA Trzebinia 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 30
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
340
1MPD 9
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa SL: Henryk Oleksiuk Widzów: 30
2014-09-07
g. 13:00
W: pozytywna
341
1MPD 9
AUKS PWSZ TREFL Zamość UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2014-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
LKS ORZEŁ MIREX Kozy UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 10
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
343
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała KS VIRET CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Stefan Kostur Widzów: 40
2014-12-06
g. 12:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
TKS OPOKA Trzebinia KS PEGAZ Łańcut 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń Widzów: 45
2015-01-10
g. 15:00
W: pozytywna
345
1MPD 10
LKS ORZEŁ MIREX Kozy BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 15
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
346
1MPD 10
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 10:0 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 25
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
347
1MPD 10
GMKS STRZELEC Frysztak KS VIRET CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Tomasz Kąsek Widzów: 20
2015-01-10
g. 15:00
348
1MPD 10
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) AUKS PWSZ TREFL Zamość -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Artur Kozak
2015-01-03
g. 17:00
W: pozytywna
349
1MPD 10
KS PEGAZ Łańcut TKS OPOKA Trzebinia 3:7 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Gracjan Nowak Widzów: 20
2015-01-11
g. 13:30
350
1MPD 11
BISTS Bielsko-Biała UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Marek Wolny Widzów: 25
2015-01-17
g. 16:00
351
1MPD 11
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia KS VIRET CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 21
2015-02-20
g. 17:00
352
1MPD 11
GMKS STRZELEC Frysztak TKS OPOKA Trzebinia 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2015-01-17
g. 16:00
353
1MPD 11
AUKS PWSZ TREFL Zamość KS PEGAZ Łańcut 4:6 Szczegóły
SG: Karol Paśko SL: Tomasz Kąsek Widzów: 25
2015-01-17
g. 16:00
354
1MPD 11
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) LKS ORZEŁ MIREX Kozy -:- Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński
2015-02-07
g. 16:00
355
1MPD 12
KS VIRET CMC Zawiercie BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Marciniec Widzów: 30
2015-02-07
g. 16:00
356
1MPD 12
LKS ORZEŁ MIREX Kozy LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 15
2015-02-13
g. 18:00
357
1MPD 12
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Bartosz Majcher
2015-02-07
g. 14:00
358
1MPD 12
AUKS PWSZ TREFL Zamość TKS OPOKA Trzebinia 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Tomasz Kąsek Widzów: 40
2015-01-18
g. 16:30
359
1MPD 12
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław KS PEGAZ Łańcut 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Karol Paśko Widzów: 35
2015-02-14
g. 16:00
360
1MPD 13
BISTS Bielsko-Biała TKS OPOKA Trzebinia 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Robert Olencki Widzów: 25
2015-02-14
g. 14:00
361
1MPD 13
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Marek Chrabąszcz
2015-02-18
g. 16:00
362
1MPD 13
KS PEGAZ Łańcut GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Henryk Oleksiuk Widzów: 40
2015-02-14
g. 16:00
363
1MPD 13
AUKS PWSZ TREFL Zamość UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek Widzów: 14
2015-02-14
g. 16:00
364
1MPD 13
KS VIRET CMC Zawiercie LKS ORZEŁ MIREX Kozy 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Stefan Kostur Widzów: 20
2015-02-15
g. 12:30
365
1MPD 14
BISTS Bielsko-Biała UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Bartłomiej Kulawiak
2015-02-21
g. 12:00
366
1MPD 14
TKS OPOKA Trzebinia LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 3:7 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 20
2015-02-21
g. 16:00
367
1MPD 14
GMKS STRZELEC Frysztak UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Jakub Kordyś Widzów: 30
2015-02-21
g. 16:00
368
1MPD 14
KS VIRET CMC Zawiercie KS PEGAZ Łańcut 4:6 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Marciniec Widzów: 15
2015-01-18
g. 12:00
369
1MPD 14
AUKS PWSZ TREFL Zamość LKS ORZEŁ MIREX Kozy 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Gracjan Nowak Widzów: 30
2015-03-14
g. 16:00
370
1MPD 15
KS PEGAZ Łańcut BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa SL: Karol Paśko Widzów: 30
2015-03-14
g. 16:00
371
1MPD 15
AUKS PWSZ TREFL Zamość LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 0:10 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 30
0000-00-00
g. 00:00
372
1MPD 15
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) KS VIRET CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2015-03-14
g. 16:00
373
1MPD 15
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław TKS OPOKA Trzebinia 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 37
2015-03-14
g. 16:00
374
1MPD 15
LKS ORZEŁ MIREX Kozy GMKS STRZELEC Frysztak 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 5
2015-04-11
g. 16:00
375
1MPD 16
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC Frysztak 3:7 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Andrzej Jędras Widzów: 20
2015-03-13
g. 17:30
376
1MPD 16
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia KS PEGAZ Łańcut 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Marek Worek Widzów: 40
0000-00-00
g. 00:00
377
1MPD 16
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2015-03-28
g. 18:00
378
1MPD 16
TKS OPOKA Trzebinia LKS ORZEŁ MIREX Kozy 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Maciej Miliński Widzów: 35
2015-04-11
g. 16:00
379
1MPD 16
KS VIRET CMC Zawiercie AUKS PWSZ TREFL Zamość 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marek Wolny Widzów: 20
2015-03-15
g. 12:00
380
1MPD 17
AUKS PWSZ TREFL Zamość BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Tomasz Kąsek Widzów: 25
2015-04-17
g. 17:00
381
1MPD 17
LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia GMKS STRZELEC Frysztak 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 30
0000-00-00
g. 00:00
382
1MPD 17
UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) TKS OPOKA Trzebinia -:- Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Krzysztof Miszkurka
2015-04-18
g. 16:00
383
1MPD 17
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław KS VIRET CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Marian Żak Widzów: 30
2015-04-12
g. 14:30
384
1MPD 17
LKS ORZEŁ MIREX Kozy KS PEGAZ Łańcut 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Andrzej Marciniec
2015-04-25
g. 16:00
385
1MPD 18
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia 3:7 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 12
2015-04-25
g. 16:00
386
1MPD 18
AUKS PWSZ TREFL Zamość GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek Widzów: 20
0000-00-00
g. 00:00
387
1MPD 18
KS PEGAZ Łańcut UKTS ALFA Radzyń Podlaski (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Andrzej Sowa
2015-04-25
g. 16:00
388
1MPD 18
TKS OPOKA Trzebinia KS VIRET CMC Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Jacek Wilk Widzów: 48
2015-04-25
g. 16:00
389
1MPD 18
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław LKS ORZEŁ MIREX Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Andrzej Siwek Widzów: 18