Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 33 130:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 29 128:42
3. KU AZS PWSiP Łomża 17 20 98:72
4. STELLA NIECHAN Gniezno 17 18 85:85
5. ATS Białystok 17 17 79:91
6. GLKS II Nadarzyn 17 15 80:90
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 14 72:98
8. POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 17 11 72:98
9. KS GALAXY II Białystok (wycofana) 9 5 34:56
10. LUKS II Chełmno 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
ATS Białystok GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 16
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 20
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP Łomża 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 10
2014-08-30
g. 13:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
LUKS II Chełmno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 5
2014-09-05
g. 17:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
UKS CHROBRY Międzyzdroje KS GALAXY II Białystok (wycofana) 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś Widzów: 20
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 1
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
KU AZS PWSiP Łomża ATS Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 40
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
LUKS II Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 20
2014-09-13
g. 10:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KS GALAXY II Białystok (wycofana) STELLA NIECHAN Gniezno 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 30
2014-09-13
g. 12:30
W: pozytywna
409
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 25
2014-09-19
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
KU AZS PWSiP Łomża GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 20
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2014-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
ATS Białystok KS GALAXY II Białystok (wycofana) 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 42
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska Widzów: 20
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:7 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek Widzów: 40
2014-09-28
g. 13:00
W: pozytywna
415
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński Widzów: 3
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
KS GALAXY II Białystok (wycofana) KU AZS PWSiP Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński Widzów: 10
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 10
2014-09-27
g. 13:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 20
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
STELLA NIECHAN Gniezno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Wiesław Kikowski Widzów: 20
2014-11-06
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
KS GALAXY II Białystok (wycofana) GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2014-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
LUKS II Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 25
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Beata Gazińska Widzów: 20
2014-10-25
g. 12:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński ATS Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 15
2014-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 5
2014-11-08
g. 12:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY II Białystok (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat Widzów: 15
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
KU AZS PWSiP Łomża POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 30
2014-11-29
g. 10:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
ATS Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Robert Krusiński Widzów: 50
2014-11-22
g. 15:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 6
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
UKS CHROBRY Międzyzdroje STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 15
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński KS GALAXY II Białystok (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska Widzów: 15
2014-09-27
g. 17:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
LUKS II Chełmno ATS Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 3
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 30
2014-11-28
g. 15:30
W: pozytywna
435
1KPN 8
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Jan Radoński Widzów: 11
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 10
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
ATS Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jan Radoński Widzów: 15
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
KS GALAXY II Białystok (wycofana) IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka Widzów: 15
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
KU AZS PWSiP Łomża LUKS II Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 30
2014-11-23
g. 09:30
W: pozytywna
440
1KPN 9
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 10
2014-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
STELLA NIECHAN Gniezno ATS Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 15
2014-11-30
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 20
2014-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP Łomża 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 15
2014-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
LUKS II Chełmno KS GALAXY II Białystok (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 12
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LUKS II Chełmno 10:0 Szczegóły
SG: SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 20
2015-01-16
g. 17:00
446
1KPN 10
KS GALAXY II Białystok (wycofana) UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jan Radoński
2015-01-16
g. 15:00
W: negatywna
447
1KPN 10
IKTS NOTEĆ Inowrocław ATS Białystok 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner
2015-01-16
g. 17:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Roman Kaczmarek Widzów: 10
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński KU AZS PWSiP Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 16
2015-01-17
g. 17:00
450
1KPN 11
KS GALAXY II Białystok (wycofana) LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka
2015-01-17
g. 13:00
451
1KPN 11
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Andrzej Grządziel Widzów: 25
2015-01-17
g. 16:00
452
1KPN 11
ATS Białystok POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Artur Kozak Widzów: 10
2015-02-06
g. 18:00
453
1KPN 11
KU AZS PWSiP Łomża STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 30
2015-01-17
g. 12:00
454
1KPN 11
LUKS II Chełmno GLKS II Nadarzyn 0:10 Szczegóły
SG: Michalina Pawłowicz SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 8
2015-01-11
g. 14:30
455
1KPN 12
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 5
2015-02-15
g. 14:00
456
1KPN 12
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS II Chełmno 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś Widzów: 13
2015-02-07
g. 12:00
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn ATS Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Maciej Pietrzykowski Widzów: 10
2015-02-07
g. 16:00
458
1KPN 12
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński STELLA NIECHAN Gniezno 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 15
2015-01-18
g. 14:00
459
1KPN 12
KU AZS PWSiP Łomża KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2015-02-14
g. 12:00
460
1KPN 13
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 20
2015-02-20
g. 16:00
461
1KPN 13
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 25
2015-02-14
g. 16:00
462
1KPN 13
ATS Białystok KU AZS PWSiP Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 25
2015-03-14
g. 11:00
463
1KPN 13
STELLA NIECHAN Gniezno KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Roman Kaczmarek
2015-02-14
g. 16:00
464
1KPN 13
LUKS II Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski SL: Beata Gazińska Widzów: 3
2015-02-21
g. 12:00
465
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 10
2015-02-21
g. 16:00
466
1KPN 14
UKS CHROBRY Międzyzdroje POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 20
2015-02-21
g. 16:00
467
1KPN 14
KS GALAXY II Białystok (wycofana) ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski SL: Jan Radoński
2015-02-21
g. 16:00
468
1KPN 14
KU AZS PWSiP Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 30
2015-03-08
g. 12:00
469
1KPN 14
LUKS II Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 2:8 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 1
2015-03-14
g. 16:00
470
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 8
2015-03-14
g. 16:00
471
1KPN 15
STELLA NIECHAN Gniezno UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Roman Kaczmarek Widzów: 15
2015-04-10
g. 17:00
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat Widzów: 50
2015-03-13
g. 17:00
473
1KPN 15
KS GALAXY II Białystok (wycofana) POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jan Radoński
2015-02-19
g. 16:00
474
1KPN 15
ATS Białystok LUKS II Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski SL: Jan Radoński Widzów: 15
2015-01-17
g. 10:00
475
1KPN 16
ATS Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 10
2015-04-11
g. 13:00
476
1KPN 16
KU AZS PWSiP Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Artur Kozak Widzów: 10
0000-00-00
g. 00:00
477
1KPN 16
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak
2015-04-11
g. 16:00
478
1KPN 16
POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński LUKS II Chełmno 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 3
2015-04-11
g. 16:00
479
1KPN 16
STELLA NIECHAN Gniezno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 15
2015-04-18
g. 12:30
480
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 20
2015-04-18
g. 16:00
481
1KPN 17
UKS CHROBRY Międzyzdroje ATS Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś Widzów: 11
2015-04-18
g. 16:00
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Marek Skorupka Widzów: 5
0000-00-00
g. 00:00
483
1KPN 17
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY II Białystok (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat
2015-03-14
g. 11:00
484
1KPN 17
LUKS II Chełmno KU AZS PWSiP Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 4
2015-04-25
g. 16:00
485
1KPN 18
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 25
2015-04-19
g. 12:00
486
1KPN 18
ATS Białystok STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Wiesław Kikowski SL: Marek Biernat Widzów: 20
2015-04-25
g. 16:00
487
1KPN 18
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 15
2015-04-25
g. 16:00
488
1KPN 18
IKTS NOTEĆ Inowrocław POLMLEK ZAMER II Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 25
0000-00-00
g. 00:00
489
1KPN 18
KS GALAXY II Białystok (wycofana) LUKS II Chełmno -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski

Polski Tenis Stołowy na Facebooku