Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 36 151:29
2. LZS ORION BRANDA Bukowice 18 27 105:75
3. MKS JEDYNKA Łódź 18 22 103:77
4. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 21 98:82
5. RKS CUKROWNIK Chybie 18 18 92:88
6. KU AZS UE II Wrocław 18 18 87:93
7. UPKS ARKA - PGKiM Ryki 18 17 88:92
8. Klub AZS PWSZ Nysa 18 13 70:110
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 8 64:116
10. KS START PARK-M Nowy Sącz 18 0 42:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
KS START PARK-M Nowy Sącz KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Jacek Wilk
2014-09-07
g. 11:30
W: pozytywna
501
1KPD 1
KS BRONOWIANKA II Kraków RKS CUKROWNIK Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Jacek Wilk Widzów: 20
2014-09-06
g. 13:30
W: pozytywna
502
1KPD 1
MKS JEDYNKA Łódź LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Bartłomiej Zawada Widzów: 10
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
Klub AZS PWSZ Nysa AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:9 Szczegóły
SG: Marian Żak
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice UPKS ARKA - PGKiM Ryki 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba Widzów: 10
2014-09-13
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Adam Krupiarz Widzów: 15
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
506
1KPD 2
LZS ORION BRANDA Bukowice KS START PARK-M Nowy Sącz 8:2 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Andrzej Siwek Widzów: 21
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
Klub AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 17
2014-09-07
g. 11:00
W: pozytywna
508
1KPD 2
MKS JEDYNKA Łódź UPKS ARKA - PGKiM Ryki 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Piotr Pielaciński Widzów: 9
2014-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
AZS UMCS OPTIMA Lublin LZS VICTORIA Chróścice 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 40
2014-09-20
g. 10:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
LZS ORION BRANDA Bukowice KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 10
2014-09-19
g. 16:30
W: pozytywna
511
1KPD 3
RKS CUKROWNIK Chybie Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 15
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
KS START PARK-M Nowy Sącz UPKS ARKA - PGKiM Ryki 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 30
2014-09-20
g. 17:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 25
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
MKS JEDYNKA Łódź AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Piotr Pielaciński Widzów: 7
2014-10-04
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław Klub AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 6
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
516
1KPD 4
UPKS ARKA - PGKiM Ryki LZS ORION BRANDA Bukowice 2:8 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 20
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
LZS VICTORIA Chróścice RKS CUKROWNIK Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz Widzów: 10
2014-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
AZS UMCS OPTIMA Lublin KS START PARK-M Nowy Sącz 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
MKS JEDYNKA Łódź KS BRONOWIANKA II Kraków 3:7 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
520
1KPD 5
UPKS ARKA - PGKiM Ryki KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 20
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
521
1KPD 5
Klub AZS PWSZ Nysa LZS VICTORIA Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz Widzów: 20
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
AZS UMCS OPTIMA Lublin LZS ORION BRANDA Bukowice 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 40
2014-10-25
g. 13:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
RKS CUKROWNIK Chybie MKS JEDYNKA Łódź 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
KS BRONOWIANKA II Kraków KS START PARK-M Nowy Sącz 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 30
2014-11-08
g. 12:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Moczko Widzów: 15
2014-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
UPKS ARKA - PGKiM Ryki AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński Widzów: 22
2014-10-26
g. 15:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS JEDYNKA Łódź Klub AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski Widzów: 10
2014-11-08
g. 14:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
LZS ORION BRANDA Bukowice KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marek Chrabąszcz Widzów: 15
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
KS START PARK-M Nowy Sącz RKS CUKROWNIK Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Jacek Wilk Widzów: 22
2014-11-22
g. 14:00
W: pozytywna
530
1KPD 7
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE II Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Siwek Widzów: 15
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
531
1KPD 7
LZS VICTORIA Chróścice MKS JEDYNKA Łódź 2:8 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 10
2014-11-22
g. 17:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
KS BRONOWIANKA II Kraków UPKS ARKA - PGKiM Ryki 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 10
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
533
1KPD 7
Klub AZS PWSZ Nysa KS START PARK-M Nowy Sącz 6:4 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz Widzów: 10
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
RKS CUKROWNIK Chybie LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stefan Kostur Widzów: 30
2014-11-29
g. 12:00
W: pozytywna
535
1KPD 8
KU AZS UE II Wrocław MKS JEDYNKA Łódź 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marian Żak Widzów: 13
2014-11-21
g. 17:30
W: pozytywna
536
1KPD 8
AZS UMCS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Jacek Wilk Widzów: 20
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
KS START PARK-M Nowy Sącz LZS VICTORIA Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Stanisław Dąbroś Widzów: 16
2014-11-30
g. 13:30
W: pozytywna
538
1KPD 8
UPKS ARKA - PGKiM Ryki RKS CUKROWNIK Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 30
2014-11-29
g. 14:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
LZS ORION BRANDA Bukowice Klub AZS PWSZ Nysa 4:6 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Adam Krupiarz Widzów: 15
2014-12-06
g. 11:30
W: pozytywna
540
1KPD 9
KS BRONOWIANKA II Kraków KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 15
2014-12-06
g. 14:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
MKS JEDYNKA Łódź KS START PARK-M Nowy Sącz 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 20
2014-12-06
g. 14:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
RKS CUKROWNIK Chybie AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Wilk Widzów: 20
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
543
1KPD 9
LZS VICTORIA Chróścice LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 5
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
544
1KPD 9
Klub AZS PWSZ Nysa UPKS ARKA - PGKiM Ryki 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 10
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
KS START PARK-M Nowy Sącz AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Jacek Wilk Widzów: 20
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
546
1KPD 10
LZS VICTORIA Chróścice KS BRONOWIANKA II Kraków 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 40
2015-01-10
g. 14:00
W: pozytywna
547
1KPD 10
LZS ORION BRANDA Bukowice RKS CUKROWNIK Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Wiesław Kikowski Widzów: 5
2015-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
548
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław UPKS ARKA - PGKiM Ryki 6:4 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 8
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
549
1KPD 10
Klub AZS PWSZ Nysa MKS JEDYNKA Łódź 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Karolina Osińska Widzów: 10
2015-01-17
g. 16:00
550
1KPD 11
LZS VICTORIA Chróścice AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:8 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Karolina Osińska Widzów: 10
2015-01-17
g. 16:00
551
1KPD 11
RKS CUKROWNIK Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Marek Wolny Widzów: 10
2015-01-17
g. 12:00
552
1KPD 11
Klub AZS PWSZ Nysa LZS ORION BRANDA Bukowice 2:8 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Marek Plewa Widzów: 15
2015-01-17
g. 13:00
553
1KPD 11
UPKS ARKA - PGKiM Ryki MKS JEDYNKA Łódź 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński Widzów: 25
2015-01-17
g. 12:00
554
1KPD 11
KU AZS UE II Wrocław KS START PARK-M Nowy Sącz 6:4 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 12
2015-02-07
g. 16:00
555
1KPD 12
AZS UMCS OPTIMA Lublin RKS CUKROWNIK Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Krystian Kilar Widzów: 30
2015-02-07
g. 14:00
556
1KPD 12
KS START PARK-M Nowy Sącz KS BRONOWIANKA II Kraków 3:7 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 30
2015-02-07
g. 14:00
557
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Siwek Widzów: 15
2015-04-24
g. 18:00
558
1KPD 12
UPKS ARKA - PGKiM Ryki Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Władysław Chrabąszcz Widzów: 10
2015-02-07
g. 16:00
559
1KPD 12
MKS JEDYNKA Łódź LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Piotr Pielaciński Widzów: 7
2015-02-08
g. 11:00
560
1KPD 13
AZS UMCS OPTIMA Lublin Klub AZS PWSZ Nysa 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Katarzyna Bielak Widzów: 30
2015-02-14
g. 12:00
561
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 11
2015-02-08
g. 12:00
562
1KPD 13
LZS ORION BRANDA Bukowice MKS JEDYNKA Łódź 5:5 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Marek Plewa Widzów: 35
2015-01-31
g. 16:00
563
1KPD 13
UPKS ARKA - PGKiM Ryki LZS VICTORIA Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Jan Respondowski Widzów: 30
2015-02-14
g. 16:00
564
1KPD 13
RKS CUKROWNIK Chybie KS START PARK-M Nowy Sącz 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny Widzów: 20
2015-02-21
g. 16:00
565
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:9 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jan Respondowski Widzów: 60
2015-02-22
g. 13:00
566
1KPD 14
KS BRONOWIANKA II Kraków Klub AZS PWSZ Nysa 9:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 10
2015-02-21
g. 14:00
567
1KPD 14
LZS ORION BRANDA Bukowice LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Marek Plewa Widzów: 5
2015-02-21
g. 16:00
568
1KPD 14
MKS JEDYNKA Łódź RKS CUKROWNIK Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Bartłomiej Zawada Widzów: 8
2015-02-21
g. 14:00
569
1KPD 14
UPKS ARKA - PGKiM Ryki KS START PARK-M Nowy Sącz 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Artur Kozak Widzów: 29
2015-03-14
g. 16:00
570
1KPD 15
AZS UMCS OPTIMA Lublin MKS JEDYNKA Łódź 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar Widzów: 28
2015-03-14
g. 13:00
571
1KPD 15
UPKS ARKA - PGKiM Ryki KS BRONOWIANKA II Kraków 6:4 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2015-03-14
g. 12:30
572
1KPD 15
RKS CUKROWNIK Chybie KU AZS UE II Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Andrzej Jędras Widzów: 10
2015-03-14
g. 16:00
573
1KPD 15
LZS VICTORIA Chróścice Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Adam Krupiarz Widzów: 15
2015-02-28
g. 13:00
574
1KPD 15
KS START PARK-M Nowy Sącz LZS ORION BRANDA Bukowice 2:8 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Stanisław Dąbroś Widzów: 20
2015-04-11
g. 16:00
575
1KPD 16
LZS ORION BRANDA Bukowice AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:8 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Marek Plewa Widzów: 20
2015-04-11
g. 16:00
576
1KPD 16
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS JEDYNKA Łódź 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Rafał Zlezarczyk Widzów: 20
2015-04-11
g. 16:00
577
1KPD 16
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Andrzej Moczko Widzów: 5
2015-04-11
g. 16:00
578
1KPD 16
KS START PARK-M Nowy Sącz Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Jacek Wilk Widzów: 35
2015-04-11
g. 13:30
579
1KPD 16
RKS CUKROWNIK Chybie UPKS ARKA - PGKiM Ryki 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 32
2015-04-18
g. 16:00
580
1KPD 17
AZS UMCS OPTIMA Lublin UPKS ARKA - PGKiM Ryki 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 60
2015-04-18
g. 16:00
581
1KPD 17
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS ORION BRANDA Bukowice 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Stanisław Dąbroś Widzów: 20
2015-04-18
g. 16:00
582
1KPD 17
Klub AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Skraba SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2015-04-18
g. 16:00
583
1KPD 17
RKS CUKROWNIK Chybie LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Robert Olencki Widzów: 20
2015-03-21
g. 16:00
584
1KPD 17
KS START PARK-M Nowy Sącz MKS JEDYNKA Łódź 1:9 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 4
2015-03-15
g. 11:00
585
1KPD 18
KS BRONOWIANKA II Kraków AZS UMCS OPTIMA Lublin 0:10 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński Widzów: 30
2015-04-25
g. 12:00
586
1KPD 18
LZS ORION BRANDA Bukowice UPKS ARKA - PGKiM Ryki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2015-04-25
g. 16:00
587
1KPD 18
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE II Wrocław 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 5
2015-04-25
g. 16:00
588
1KPD 18
Klub AZS PWSZ Nysa RKS CUKROWNIK Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Skraba Widzów: 10
2015-04-25
g. 16:00
589
1KPD 18
LZS VICTORIA Chróścice KS START PARK-M Nowy Sącz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Andrzej Marciniec Widzów: 20