Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 16 43 46:13
2. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 16 35 39:17
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 16 30 38:29
4. KS DEKORGLASS Działdowo 16 27 35:29
5. CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 16 26 29:30
6. MORLINY Ostróda 16 21 26:34

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 16 29 37:27
2. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 16 24 32:34
3. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 16 19 29:38
4. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 16 17 27:34
5. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 9 18:43
6. DOJLIDY Białystok 16 8 16:44

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 150
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
002
SM 1
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 80
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 500
2014-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
MORLINY Ostróda CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 50
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
KS DEKORGLASS Działdowo POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 300
2014-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Karol Paśko Widzów: 120
2014-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 120
2014-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 400
2014-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 150
2014-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 60
2014-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 70
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
012
SM 2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 150
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 400
2014-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra POLTAREX POGOŃ Lębork 2:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 55
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
PKS KOLPING FRAC Jarosław CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 450
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 70
2014-10-21
g. 18:30
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 700
2014-10-22
g. 18:30
W: pozytywna
018
SM 3
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 300
2014-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
019
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2014-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 70
2014-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
021
SM 4
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 140
2014-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
DOJLIDY Białystok POLTAREX POGOŃ Lębork 2:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 300
2014-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 300
2014-10-29
g. 18:30
W: pozytywna
024
SM 4
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Michał Faran Widzów: 100
2014-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 100
2014-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
026
SM 5
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 100
2014-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 215
2014-10-30
g. 17:00
W: pozytywna
028
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 220
2014-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 70
2014-11-02
g. 16:00
W: pozytywna
030
SM 5
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 80
2014-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 100
2014-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 80
2014-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
KST ENERGA-MANEKIN Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 500
2014-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 100
2014-10-30
g. 17:00
W: pozytywna
035
SM 6
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 90
2014-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
POLTAREX POGOŃ Lębork ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 150
2014-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
037
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 300
2014-11-18
g. 18:00
W: negatywna
038
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2014-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
039
SM 7
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 100
2014-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 55
2014-11-19
g. 18:30
W: pozytywna
041
SM 7
MORLINY Ostróda POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 120
2014-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
KS DEKORGLASS Działdowo KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 400
2014-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 130
2014-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 350
2014-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 150
2014-10-30
g. 18:30
W: pozytywna
046
SM 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 80
2014-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
047
SM 8
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 400
2014-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 195
2014-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 150
2014-12-02
g. 18:30
W: pozytywna
050
SM 9
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 220
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
051
SM 9
POLTAREX POGOŃ Lębork PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 80
2014-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 50
2014-12-02
g. 17:30
W: pozytywna
053
SM 9
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 70
2014-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski Widzów: 250
2014-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 200
2014-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 3:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń Widzów: 240
2014-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 150
2014-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
DOJLIDY Białystok KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 70
2014-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
POLTAREX POGOŃ Lębork CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 80
2014-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
MORLINY Ostróda KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 200
2014-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 250
2014-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 250
2014-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Karol Paśko Widzów: 150
2014-12-16
g. 17:30
W: pozytywna
064
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 220
2014-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 350
2014-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 100
2015-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Jacek Wilk Widzów: 150
2015-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 40
2015-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
069
SM 12
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 400
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
082
SM 12
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 250
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 12
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 100
2015-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 200
2015-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 13
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 70
2015-01-20
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 13
KS DEKORGLASS Działdowo CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 300
2015-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 13
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 205
2015-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 13
KST ENERGA-MANEKIN Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Jacek Drygas Widzów: 250
2015-02-20
g. 17:00
W: pozytywna
086
SM 13
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 70
2015-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
087
SM 13
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 250
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 14
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 300
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
074
SM 14
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 55
2015-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 14
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 60
2015-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
088
SM 14
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 90
2015-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 14
POLTAREX POGOŃ Lębork ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 250
2015-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 14
DOJLIDY Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 150
2015-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
076
SM 15
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 500
2015-02-25
g. 18:00
W: pozytywna
077
SM 15
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 250
2015-02-24
g. 18:00
W: negatywna
078
SM 15
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 100
2015-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 70
2015-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
092
SM 15
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 150
2015-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
093
SM 15
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 40
2015-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 300
2015-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 16
CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2015-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
081
SM 16
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 220
2015-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek Widzów: 200
2015-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 80
2015-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
096
SM 16
POLTAREX POGOŃ Lębork KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Michał Faran Widzów: 80

Polski Tenis Stołowy na Facebooku