Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:4
2. SKTS Sochaczew 18 32 48:14
3. KU AZS UE Wrocław 18 24 40:26
4. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 18 32:37
5. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 18 37:35
6. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 18 35:40
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 14 31:38
8. AZS AJD Częstochowa 18 14 29:38
9. KS GALAXY Białystok 18 6 20:49
10. MRKS Gdańsk 18 0 9:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-07
g. 13:00
W: pozytywna
100
EK 1
KS GALAXY Białystok KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 40
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
101
EK 1
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 50
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
102
EK 1
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 30
2014-09-05
g. 16:00
W: pozytywna
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 55
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
104
EK 1
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 100
2014-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
105
EK 2
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2014-09-04
g. 18:00
W: pozytywna
106
EK 2
KS GALAXY Białystok KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
107
EK 2
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 38
2014-09-13
g. 17:00
W: pozytywna
108
EK 2
SKTS Sochaczew POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2014-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
109
EK 2
AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 25
2014-09-20
g. 15:00
W: pozytywna
110
EK 3
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2014-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
111
EK 3
MRKS Gdańsk KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
112
EK 3
KS GALAXY Białystok SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
113
EK 3
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 80
2014-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
114
EK 3
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
115
EK 4
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2014-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
116
EK 4
SKTS Sochaczew KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
117
EK 4
KU AZS UE Wrocław MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 50
2014-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
118
EK 4
AZS AJD Częstochowa KS GALAXY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2014-10-02
g. 16:00
W: pozytywna
119
EK 4
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2014-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
120
EK 5
SKTS Sochaczew KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 150
2014-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
121
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 50
2014-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
122
EK 5
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 40
2014-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
123
EK 5
MRKS Gdańsk POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 50
2014-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
124
EK 5
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KS GALAXY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 30
2014-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 55
2014-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
126
EK 6
SKTS Sochaczew AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 30
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
127
EK 6
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 40
2014-10-25
g. 15:00
W: pozytywna
128
EK 6
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 30
2014-10-25
g. 13:30
W: pozytywna
129
EK 6
KS GALAXY Białystok MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski Widzów: 40
2014-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
130
EK 7
AZS AJD Częstochowa KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 50
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
131
EK 7
KU AZS UE Wrocław POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 50
2014-10-31
g. 16:00
W: pozytywna
132
EK 7
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 35
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków KS GALAXY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 16
2014-11-08
g. 14:00
W: pozytywna
134
EK 7
MRKS Gdańsk KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 50
2014-11-19
g. 17:00
W: pozytywna
135
EK 8
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 30
2014-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
136
EK 8
AZS AJD Częstochowa GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 35
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
137
EK 8
KS GALAXY Białystok KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 70
2014-11-22
g. 17:00
W: pozytywna
138
EK 8
SKTS Sochaczew MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 50
2014-11-22
g. 15:00
W: pozytywna
139
EK 8
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 35
2014-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
140
EK 9
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 10
2014-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
141
EK 9
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KS GALAXY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 60
2014-12-06
g. 14:00
W: pozytywna
142
EK 9
MRKS Gdańsk AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 40
2014-11-20
g. 17:15
W: pozytywna
143
EK 9
KU AZS UE Wrocław KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 80
2014-12-05
g. 17:30
W: pozytywna
144
EK 9
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 2:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 50
2015-01-10
g. 11:00
W: pozytywna
145
EK 10
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg KS GALAXY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 30
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
146
EK 10
MRKS Gdańsk GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 25
2015-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
147
EK 10
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 30
2015-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
148
EK 10
AZS AJD Częstochowa KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 25
2015-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
149
EK 10
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 50
2015-01-11
g. 12:00
W: pozytywna
150
EK 11
MRKS Gdańsk KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 30
2015-01-17
g. 16:00
W: pozytywna
151
EK 11
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KS GALAXY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 19
2015-01-16
g. 16:00
W: pozytywna
152
EK 11
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 20
2015-01-16
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 20
2015-01-17
g. 16:00
W: pozytywna
154
EK 11
KU AZS UE Wrocław AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 50
2015-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
155
EK 12
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 40
2015-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
156
EK 12
KS BRONOWIANKA Kraków MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2015-01-20
g. 17:00
W: pozytywna
157
EK 12
SKTS Sochaczew KS GALAXY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 25
2015-01-21
g. 17:15
W: pozytywna
158
EK 12
KU AZS UE Wrocław GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 50
2015-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
159
EK 12
AZS AJD Częstochowa POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 30
2015-01-14
g. 17:00
160
EK 13
KS BRONOWIANKA Kraków KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Widzów: 45
2015-02-06
g. 18:00
161
EK 13
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 17
2015-02-07
g. 16:00
162
EK 13
MRKS Gdańsk KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska Widzów: 35
2015-02-07
g. 16:00
163
EK 13
KS GALAXY Białystok AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka Widzów: 25
2015-02-07
g. 16:00
164
EK 13
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 40
2015-02-14
g. 14:00
165
EK 14
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 40
0000-00-00
g. 00:00
W: negatywna
166
EK 14
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG:
2015-02-13
g. 17:00
167
EK 14
AZS AJD Częstochowa KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 25
2015-02-14
g. 16:00
168
EK 14
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 38
2015-02-20
g. 17:00
169
EK 14
KS GALAXY Białystok GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 40
2015-02-21
g. 16:00
170
EK 15
KU AZS UE Wrocław KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 86
2015-02-20
g. 17:00
171
EK 15
AZS AJD Częstochowa SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 25
0000-00-00
g. 00:00
W: negatywna
172
EK 15
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG:
2015-02-21
g. 16:00
173
EK 15
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 30
2015-02-11
g. 17:00
174
EK 15
MRKS Gdańsk KS GALAXY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska Widzów: 86
2015-02-18
g. 17:00
175
EK 16
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 50
2015-03-14
g. 16:00
176
EK 16
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 60
2015-03-13
g. 17:00
177
EK 16
SKTS Sochaczew GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 35
2015-03-14
g. 13:00
178
EK 16
KS GALAXY Białystok KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 5
2015-03-14
g. 13:00
179
EK 16
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 30
2015-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
180
EK 17
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 40
2015-03-26
g. 16:00
W: pozytywna
181
EK 17
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 20
2015-03-25
g. 17:15
W: pozytywna
182
EK 17
KU AZS UE Wrocław KS GALAXY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 66
2015-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
183
EK 17
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 35
2015-03-25
g. 17:00
W: pozytywna
184
EK 17
KS BRONOWIANKA Kraków KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 40
2015-04-08
g. 17:00
W: pozytywna
185
EK 18
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 45
2015-04-08
g. 16:00
W: pozytywna
186
EK 18
KS GALAXY Białystok POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 10
2015-04-08
g. 16:00
W: pozytywna
187
EK 18
AZS AJD Częstochowa MRKS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 20
2015-04-08
g. 17:00
W: pozytywna
188
EK 18
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 45
2015-04-08
g. 17:00
W: pozytywna
189
EK 18
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska Widzów: 37