Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS GALAXY Białystok 18 28 101:79
2. KS SPÓJNIA Warszawa 18 28 118:62
3. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 26 113:67
4. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 23 100:80
5. GLKS Nadarzyn 18 22 99:81
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 90:90
7. KS AZS AWFiS Gdańsk 18 12 73:107
8. STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 18 11 77:103
9. MORLINY II Ostróda 18 10 69:111
10. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 4 60:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Krzysztof Pietrzykowski
2014-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
MORLINY II Ostróda GLKS Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2014-09-06
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KS AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Mirosław Seidel
2014-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz
2014-09-06
g. 15:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot MKS POGOŃ Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń GLKS Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2014-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Karolina Osińska
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2014-09-13
g. 15:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Artur Kozak
2014-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
KS GALAXY Białystok STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2014-09-21
g. 11:00
W: pozytywna
210
1MPN 3
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Karolina Osińska
2014-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
GLKS Nadarzyn UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Jacek Kozanowski
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2014-09-20
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
MORLINY II Ostróda STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2014-09-20
g. 16:00
W: negatywna
214
1MPN 3
KS AZS AWFiS Gdańsk KS GALAXY Białystok 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 25
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Beata Gazińska
2014-10-04
g. 15:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Aneta Janisiewicz Widzów: 40
2014-10-04
g. 12:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot GLKS Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 28
2014-10-04
g. 13:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
KS GALAXY Białystok SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2014-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
KS AZS AWFiS Gdańsk MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 20
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 50
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 5:5 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz Widzów: 50
2014-10-26
g. 16:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KS SPÓJNIA Warszawa KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 52
2014-10-25
g. 14:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
GLKS Nadarzyn KS AZS AWFiS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
MORLINY II Ostróda SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 20
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 30
2014-11-16
g. 12:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
MKS POGOŃ Siedlce KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Marek Skorupka Widzów: 20
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
KS AZS AWFiS Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Michalina Pawłowicz SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 20
2014-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak Widzów: 20
2014-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa GLKS Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski Widzów: 20
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KS GALAXY Białystok KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2014-11-22
g. 15:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot KS AZS AWFiS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 40
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
MORLINY II Ostróda MKS POGOŃ Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 15
2014-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drygas Widzów: 40
2014-11-22
g. 14:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
GLKS Nadarzyn KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Robert Krusiński Widzów: 12
2014-11-21
g. 19:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS AZS AWFiS Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski Widzów: 46
2014-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
KS GALAXY Białystok MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 35
2014-11-29
g. 14:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 4:6 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz SL: Marek Skorupka Widzów: 15
2014-11-15
g. 14:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
MKS POGOŃ Siedlce GLKS Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 40
2014-11-16
g. 12:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński Widzów: 20
2014-11-12
g. 17:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
MORLINY II Ostróda KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 20
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
KS AZS AWFiS Gdańsk SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 17
2014-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
GLKS Nadarzyn KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak Widzów: 10
2014-12-06
g. 15:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 18
2014-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MKS POGOŃ Siedlce 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 30
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
MORLINY II Ostróda KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski Widzów: 20
2015-01-10
g. 15:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 3:7 Szczegóły
SG: Roman Rzoska Widzów: 8
2015-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
KS AZS AWFiS Gdańsk GLKS Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Wojciech Cierlica Widzów: 21
2015-01-10
g. 14:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
MKS POGOŃ Siedlce UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 35
2015-01-17
g. 16:00
250
1MPN 11
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Władysław Mazurek Widzów: 20
2015-01-17
g. 13:00
251
1MPN 11
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica Widzów: 40
2015-01-17
g. 16:00
252
1MPN 11
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 36
2015-01-17
g. 12:00
253
1MPN 11
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą GLKS Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Jan Wojtaś Widzów: 40
2015-01-17
g. 16:00
254
1MPN 11
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS AZS AWFiS Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Robert Krusiński Widzów: 20
2015-02-08
g. 12:00
255
1MPN 12
KS SPÓJNIA Warszawa STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Marek Skorupka Widzów: 30
2015-02-08
g. 16:00
256
1MPN 12
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS GALAXY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Marek Skorupka
2015-02-07
g. 16:00
257
1MPN 12
KS AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Michalina Pawłowicz SL: Dagmar Rzoska Widzów: 15
2015-02-07
g. 12:00
258
1MPN 12
GLKS Nadarzyn MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2015-02-07
g. 16:00
259
1MPN 12
MORLINY II Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Małgorzata Fidala Widzów: 10
2015-02-15
g. 14:00
260
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jacek Kozanowski
2015-02-14
g. 16:00
261
1MPN 13
KS GALAXY Białystok KS AZS AWFiS Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Roman Rzoska Widzów: 20
2015-02-14
g. 16:00
262
1MPN 13
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Leszek Czajewski Widzów: 55
2015-02-14
g. 16:00
263
1MPN 13
GLKS Nadarzyn MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jacek Kozanowski Widzów: 12
2015-02-14
g. 15:00
264
1MPN 13
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 45
2015-02-08
g. 17:30
265
1MPN 14
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor Widzów: 10
2015-02-21
g. 16:00
266
1MPN 14
KS GALAXY Białystok MKS POGOŃ Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 30
2015-02-21
g. 16:00
267
1MPN 14
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MORLINY II Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Maciej Lisowski Widzów: 50
2015-02-21
g. 15:00
268
1MPN 14
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michalina Pawłowicz Widzów: 20
2015-02-21
g. 12:00
269
1MPN 14
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor Widzów: 20
2015-03-14
g. 16:00
270
1MPN 15
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Leszek Czajewski Widzów: 60
2015-03-19
g. 17:00
271
1MPN 15
KS GALAXY Białystok GLKS Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 10
2015-03-14
g. 16:00
272
1MPN 15
KS AZS AWFiS Gdańsk STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Roman Rzoska Widzów: 35
2015-03-14
g. 16:00
273
1MPN 15
MKS POGOŃ Siedlce MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jacek Kozanowski Widzów: 30
2015-04-09
g. 18:00
274
1MPN 15
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 40
2015-04-11
g. 16:00
275
1MPN 16
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Lisowski Widzów: 50
2015-04-10
g. 17:00
276
1MPN 16
KS GALAXY Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 35
2015-04-11
g. 16:00
277
1MPN 16
MORLINY II Ostróda KS AZS AWFiS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek Widzów: 15
2015-04-11
g. 16:00
278
1MPN 16
MKS POGOŃ Siedlce SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 20
2015-04-11
g. 16:00
279
1MPN 16
GLKS Nadarzyn STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Bartłomiej Zawada Widzów: 8
2015-04-17
g. 19:00
280
1MPN 17
KS SPÓJNIA Warszawa GLKS Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar Widzów: 70
2015-04-18
g. 16:00
281
1MPN 17
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 40
2015-04-18
g. 16:00
282
1MPN 17
KS AZS AWFiS Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 28
2015-04-18
g. 10:00
283
1MPN 17
STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Wojciech Cierlica Widzów: 10
2015-04-18
g. 16:00
284
1MPN 17
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Katarzyna Bielak Widzów: 19
2015-04-25
g. 16:00
285
1MPN 18
KS GALAXY Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Eugeniusz Skibniewski Widzów: 40
2015-04-25
g. 16:00
286
1MPN 18
GLKS Nadarzyn KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 10
2015-04-25
g. 16:00
287
1MPN 18
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS AZS AWFiS Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Marek Kibała Widzów: 65
2015-04-25
g. 16:00
288
1MPN 18
MKS POGOŃ Siedlce STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 24
2015-04-25
g. 16:00
289
1MPN 18
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska SL: Marek Skorupka Widzów: 41

Polski Tenis Stołowy na Facebooku