Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 52 58:30
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 51 59:30
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:31
4. 3S POLONIA Bytom 22 46 54:33
5. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 41 53:42
6. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 40 50:36
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 33 44:42
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 31 43:46
9. MORLINY Ostróda 22 24 38:53
10. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 18 36:58
11. GMKS STRZELEC Frysztak 22 8 21:63
12. LKS ODRA METRACO SA Miękinia 22 4 18:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
GMKS STRZELEC Frysztak ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 210
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
002
SM 1
LKS ODRA METRACO SA Miękinia KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 70
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 160
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 3:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 400
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 270
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
KST ENERGA-MANEKIN Toruń MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 170
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 80
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 130
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 250
2015-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 270
2015-09-10
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
3S POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 70
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda GMKS STRZELEC Frysztak 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 35
2015-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 100
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 150
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 200
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 50
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
018
SM 3
LKS ODRA METRACO SA Miękinia GMKS STRZELEC Frysztak 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 79
2015-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 140
2015-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 120
2015-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
KST ENERGA-MANEKIN Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 180
2015-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 380
2015-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
GMKS STRZELEC Frysztak 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 100
2015-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
LKS ODRA METRACO SA Miękinia KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 40
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 190
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 300
2015-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 110
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
028
SM 5
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 200
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek Widzów: 180
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów GMKS STRZELEC Frysztak 3:2 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 80
2015-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2015-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 60
2015-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 350
2015-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
GMKS STRZELEC Frysztak KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 75
2015-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
LKS ODRA METRACO SA Miękinia ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 40
2015-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 70
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 90
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
3S POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 100
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 290
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 150
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 150
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 70
2015-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 170
2015-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 150
2015-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
GMKS STRZELEC Frysztak PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 60
2015-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
LKS ODRA METRACO SA Miękinia MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 40
2015-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 50
2015-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 100
2015-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 180
2015-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka Widzów: 290
2015-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
3S POLONIA Bytom LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 100
2015-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 120
2015-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 145
2015-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 270
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 120
2015-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
GMKS STRZELEC Frysztak KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 60
2015-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
LKS ODRA METRACO SA Miękinia KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 50
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 70
2015-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 170
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 220
2015-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 120
2015-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 160
2015-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 220
2015-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 50
2015-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Michał Faran Widzów: 80
2015-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2016-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 100
2016-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:1 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 70
2016-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
069
SM 12
PKS KOLPING FRAC Jarosław KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 250
2016-01-07
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 298
2016-01-08
g. 17:00
W: pozytywna
071
SM 12
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 150
2016-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 12
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 80
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
LKS ODRA METRACO SA Miękinia ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 37
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
074
SM 13
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 80
2016-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 62
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
076
SM 13
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 220
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
077
SM 13
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 150
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
078
SM 13
GMKS STRZELEC Frysztak MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 45
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 150
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 100
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
081
SM 14
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 150
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
082
SM 14
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 290
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 14
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 60
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 80
2016-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 250
2016-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
086
SM 15
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2016-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
087
SM 15
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 120
2016-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
088
SM 15
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 140
2016-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
3S POLONIA Bytom GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras Widzów: 50
2016-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 40
2016-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 120
2016-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
092
SM 16
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 120
2016-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
093
SM 16
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 200
2016-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 291
2016-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
LKS ODRA METRACO SA Miękinia ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 70
2016-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
096
SM 16
GMKS STRZELEC Frysztak KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 60
2016-05-07
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 120
2016-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
098
SM 17
MORLINY Ostróda KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Michał Faran Widzów: 80
2016-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
099
SM 17
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 200
2016-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
600
SM 17
KS DEKORGLASS Działdowo GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski Widzów: 298
2016-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 120
2016-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 110
2016-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
603
SM 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 80
2016-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
604
SM 18
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 160
2016-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
605
SM 18
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 250
2016-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
606
SM 18
LKS ODRA METRACO SA Miękinia KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 52
2016-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
607
SM 18
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 70
2016-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
608
SM 18
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 50
2016-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 130
2016-05-01
g. 16:00
W: pozytywna
610
SM 19
KS DEKORGLASS Działdowo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Robert Woźniak Widzów: 280
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
611
SM 19
PKS KOLPING FRAC Jarosław GMKS STRZELEC Frysztak 3:2 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 110
2016-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
612
SM 19
MORLINY Ostróda LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 40
2016-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
613
SM 19
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 121
2016-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2016-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
615
SM 20
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 150
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
616
SM 20
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
617
SM 20
LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 35
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
618
SM 20
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 30
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
619
SM 20
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 160
2016-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
GMKS STRZELEC Frysztak ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 55
2016-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:2 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 90
2016-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
622
SM 21
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki GMKS STRZELEC Frysztak 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 50
2016-05-03
g. 18:00
W: pozytywna
623
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski Widzów: 246
2016-05-03
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
3S POLONIA Bytom KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 100
2016-05-06
g. 18:00
W: pozytywna
625
SM 21
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2016-05-02
g. 18:00
W: pozytywna
626
SM 21
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 400
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 130
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
628
SM 22
LKS ODRA METRACO SA Miękinia PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 50
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
629
SM 22
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 40
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
630
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 100
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
631
SM 22
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 130
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
632
SM 22
GMKS STRZELEC Frysztak KST ENERGA-MANEKIN Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 120

Polski Tenis Stołowy na Facebooku