Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:15
2. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 28 47:27
3. SKTS Sochaczew 18 24 44:29
4. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 24 44:27
5. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 16 34:40
6. KU AZS UE Wrocław 18 16 37:39
7. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 14 32:41
8. AROTEAM AZS AJD Częstochowa 18 12 33:45
9. KS BRONOWIANKA Kraków 18 10 27:42
10. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 0 7:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-09
g. 17:00
W: pozytywna
100
EK 1
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 200
2015-09-05
g. 16:00
W: pozytywna
101
EK 1
AZS UMCS OPTIMA Lublin SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 100
2015-09-06
g. 18:30
W: pozytywna
102
EK 1
AROTEAM AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 40
2015-09-03
g. 16:00
W: pozytywna
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2015-09-06
g. 13:30
W: pozytywna
104
EK 1
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 40
2015-09-13
g. 17:00
W: pozytywna
105
EK 2
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 50
2015-09-12
g. 17:00
W: pozytywna
106
EK 2
SKTS Sochaczew AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 30
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
107
EK 2
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 65
2015-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 40
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
109
EK 2
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 30
2015-09-15
g. 18:30
W: pozytywna
110
EK 3
AROTEAM AZS AJD Częstochowa KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 35
2015-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
111
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 30
2015-09-15
g. 17:00
W: pozytywna
112
EK 3
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KU AZS UE Wrocław 3:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 30
2015-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
113
EK 3
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 40
2015-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
114
EK 3
AZS UMCS OPTIMA Lublin LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 80
2015-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
115
EK 4
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 500
2015-10-10
g. 17:00
W: pozytywna
116
EK 4
SKTS Sochaczew KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz Widzów: 40
2015-10-10
g. 16:00
W: pozytywna
117
EK 4
KU AZS UE Wrocław POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 61
2015-09-29
g. 17:00
W: pozytywna
118
EK 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2015-10-20
g. 17:00
W: pozytywna
119
EK 4
AZS UMCS OPTIMA Lublin AROTEAM AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 100
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
120
EK 5
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 45
2015-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
121
EK 5
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 90
2015-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
122
EK 5
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 40
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
123
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2015-11-07
g. 18:30
W: pozytywna
124
EK 5
AROTEAM AZS AJD Częstochowa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:1 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 30
2015-11-04
g. 17:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 60
2015-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
126
EK 6
SKTS Sochaczew GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 20
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
127
EK 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 120
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
128
EK 6
AZS UMCS OPTIMA Lublin KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński Widzów: 60
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
129
EK 6
AROTEAM AZS AJD Częstochowa KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 40
2015-11-20
g. 17:00
W: pozytywna
130
EK 7
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 50
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
131
EK 7
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 59
2015-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
132
EK 7
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica Widzów: 35
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 20
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
134
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 11
2015-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
135
EK 8
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 50
2015-12-04
g. 17:00
W: pozytywna
136
EK 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2015-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
137
EK 8
AZS UMCS OPTIMA Lublin GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 80
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
138
EK 8
AROTEAM AZS AJD Częstochowa POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 35
2015-11-20
g. 15:00
W: pozytywna
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2015-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
140
EK 9
SKTS Sochaczew KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz Widzów: 50
2015-11-28
g. 16:00
W: pozytywna
141
EK 9
KU AZS UE Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 50
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 13
2015-12-12
g. 16:00
W: pozytywna
143
EK 9
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 70
2015-12-05
g. 15:00
W: pozytywna
144
EK 9
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 12
2016-01-09
g. 20:00
W: pozytywna
145
EK 10
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 30
2016-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
146
EK 10
SKTS Sochaczew AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Prus-Strowska Widzów: 32
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
147
EK 10
KU AZS UE Wrocław AROTEAM AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 37
2016-01-14
g. 16:30
W: pozytywna
148
EK 10
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 35
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
149
EK 10
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek Widzów: 15
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
150
EK 11
AZS UMCS OPTIMA Lublin KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 150
2016-02-11
g. 16:30
W: pozytywna
151
EK 11
AROTEAM AZS AJD Częstochowa SKTS Sochaczew 2:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 25
2016-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
152
EK 11
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 40
2016-02-14
g. 17:00
W: pozytywna
153
EK 11
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 14
2016-01-23
g. 12:00
W: pozytywna
154
EK 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 70
2016-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
155
EK 12
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 50
2016-02-06
g. 17:00
W: pozytywna
156
EK 12
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 30
2016-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
157
EK 12
KU AZS UE Wrocław KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 85
2016-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
158
EK 12
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2016-02-06
g. 16:00
W: pozytywna
159
EK 12
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno AZS UMCS OPTIMA Lublin 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 70
2016-02-13
g. 16:00
W: pozytywna
160
EK 13
KS BRONOWIANKA Kraków KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2016-02-12
g. 17:30
W: pozytywna
161
EK 13
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 25
2016-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
162
EK 13
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2016-02-12
g. 17:00
W: pozytywna
163
EK 13
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski Widzów: 19
2016-02-13
g. 16:00
W: pozytywna
164
EK 13
AROTEAM AZS AJD Częstochowa AZS UMCS OPTIMA Lublin 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 30
2016-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
165
EK 14
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 45
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
166
EK 14
SKTS Sochaczew POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Daria Rutkowska Widzów: 40
2016-02-15
g. 17:15
W: pozytywna
167
EK 14
KU AZS UE Wrocław GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 60
2016-02-20
g. 16:00
W: pozytywna
168
EK 14
AZS UMCS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 70
2016-02-20
g. 16:00
W: pozytywna
169
EK 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno AROTEAM AZS AJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 63
2016-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
170
EK 15
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel Widzów: 50
2016-03-11
g. 17:00
W: pozytywna
171
EK 15
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 37
2016-03-12
g. 16:00
W: pozytywna
172
EK 15
KU AZS UE Wrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 30
2016-03-12
g. 16:00
W: pozytywna
173
EK 15
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 20
2016-03-12
g. 16:00
W: pozytywna
174
EK 15
KS BRONOWIANKA Kraków AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 30
2016-03-30
g. 17:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 45
2016-05-06
g. 17:00
W: pozytywna
176
EK 16
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 30
2016-04-24
g. 16:00
W: pozytywna
177
EK 16
AZS UMCS OPTIMA Lublin POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 80
2016-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
178
EK 16
AROTEAM AZS AJD Częstochowa KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 38
2016-04-09
g. 16:00
W: pozytywna
179
EK 16
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 50
2016-05-04
g. 17:15
W: pozytywna
180
EK 17
KU AZS UE Wrocław KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 70
2016-04-24
g. 17:00
W: pozytywna
181
EK 17
SKTS Sochaczew LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 18
2016-04-29
g. 17:00
W: pozytywna
182
EK 17
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 30
2016-04-30
g. 15:00
W: pozytywna
183
EK 17
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 15
2016-04-30
g. 16:00
W: pozytywna
184
EK 17
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski Widzów: 15
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
185
EK 18
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 35
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
186
EK 18
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 50
2016-05-01
g. 18:00
W: pozytywna
187
EK 18
AROTEAM AZS AJD Częstochowa GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 15
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
188
EK 18
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 10
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
189
EK 18
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 35

Polski Tenis Stołowy na Facebooku