Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 129:41
2. DOJLIDY Białystok 17 29 121:49
3. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 28 116:54
4. KS AZS AWFiS Gdańsk 16 16 85:75
5. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 17 14 77:93
6. KS SPÓJNIA Warszawa 17 12 70:100
7. MORLINY II Ostróda 17 10 62:108
8. ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 17 10 65:105
9. KS GALAXY Białystok 16 8 52:108
10. STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9 2 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel Widzów: 40
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
MORLINY II Ostróda DOJLIDY Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Robert Woźniak SL: Grzegorz Archacki Widzów: 15
2015-09-12
g. 15:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) KS GALAXY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Małgorzata Fidala Widzów: 10
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
KS AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel Widzów: 34
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 80
2015-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Marcin Fidala Widzów: 40
2015-09-19
g. 16:00
W: pozytywna
206
1MPN 2
DOJLIDY Białystok STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 90
2015-09-19
g. 15:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
KS GALAXY Białystok KS AZS AWFiS Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Maciej Pietrzykowski Widzów: 15
2015-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2015-09-25
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 40
2015-09-26
g. 15:00
W: pozytywna
210
1MPN 3
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 30
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
KS AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 30
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Marek Kibała Widzów: 90
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 20
2015-09-26
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
MORLINY II Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak SL: Grzegorz Archacki Widzów: 16
2015-10-03
g. 17:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork KS AZS AWFiS Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska Widzów: 38
2015-10-09
g. 19:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
DOJLIDY Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Marek Skorupka Widzów: 120
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
KS GALAXY Białystok KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 25
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 20
2015-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
MORLINY II Ostróda STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 6:4 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 20
2015-10-31
g. 12:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Marek Kibała Widzów: 55
2015-10-31
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 10
2015-10-25
g. 14:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KS SPÓJNIA Warszawa KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar Widzów: 13
2015-10-31
g. 15:00
W: negatywna
223
1MPN 5
KS AZS AWFiS Gdańsk MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Wojciech Cierlica
2015-10-31
g. 15:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran Widzów: 36
2015-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 9:1 Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska SL: Marcin Fidala Widzów: 40
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
DOJLIDY Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 65
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 50
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
MORLINY II Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Grzegorz Archacki Widzów: 6
2015-11-26
g. 17:30
W: pozytywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS Gdańsk STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9:1 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Michał Faran Widzów: 40
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KS SPÓJNIA Warszawa POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Robert Krusiński Widzów: 15
2015-11-14
g. 16:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
KS GALAXY Białystok DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Marcin Klejno Widzów: 80
2015-11-14
g. 16:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 10
2015-11-14
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 64
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
KS AZS AWFiS Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran Widzów: 31
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KS GALAXY Białystok 10:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 40
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 40
2015-11-22
g. 14:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 20
2015-11-21
g. 15:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Marta Gromek Widzów: 30
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
KS AZS AWFiS Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 39
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Roman Rzoska Widzów: 35
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
KS GALAXY Białystok MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński Widzów: 15
2015-12-05
g. 20:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski Widzów: 21
2015-11-22
g. 16:30
W: pozytywna
243
1MPN 9
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS AZS AWFiS Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 10
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 65
0000-00-00
g. 00:00
245
1MPN 10
POLTAREX POGOŃ Lębork STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Karolina Leszczyńska SL: Dagmar Rzoska
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 65
2016-01-09
g. 15:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Leszek Czajewski Widzów: 50
2016-01-09
g. 12:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski Widzów: 18
2016-01-08
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Katarzyna Bielak Widzów: 25
2016-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 9:1 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Roman Rzoska Widzów: 30
2016-01-23
g. 16:00
W: pozytywna
251
1MPN 11
DOJLIDY Białystok MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 45
2016-01-23
g. 12:00
W: pozytywna
252
1MPN 11
KS GALAXY Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 15
2016-02-14
g. 15:00
253
1MPN 11
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 17
0000-00-00
g. 00:00
254
1MPN 11
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) KS AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2016-02-06
g. 18:00
255
1MPN 12
MORLINY II Ostróda POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 15
2016-02-06
g. 16:00
256
1MPN 12
DOJLIDY Białystok KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Marcin Klejno Widzów: 180
2016-02-06
g. 16:00
257
1MPN 12
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Andrzej Lemieszka Widzów: 70
2016-02-07
g. 15:00
258
1MPN 12
KS AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Roman Rzoska Widzów: 45
0000-00-00
g. 00:00
259
1MPN 12
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2016-02-20
g. 12:00
260
1MPN 13
KS GALAXY Białystok POLTAREX POGOŃ Lębork 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Maciej Pietrzykowski Widzów: 15
2016-02-21
g. 14:00
261
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 24
2016-02-20
g. 16:00
262
1MPN 13
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS AZS AWFiS Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Marek Kibała Widzów: 86
0000-00-00
g. 00:00
263
1MPN 13
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2016-03-16
g. 17:00
264
1MPN 13
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 40
2016-03-05
g. 18:00
265
1MPN 14
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Dagmar Rzoska Widzów: 50
2016-03-05
g. 14:00
266
1MPN 14
DOJLIDY Białystok KS AZS AWFiS Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Artur Kozak Widzów: 90
2016-03-03
g. 16:00
267
1MPN 14
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 33
2016-05-16
g. 18:00
268
1MPN 14
KS GALAXY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 12
0000-00-00
g. 00:00
269
1MPN 14
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Małgorzata Fidala
2016-03-12
g. 16:00
270
1MPN 15
KS AZS AWFiS Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Karolina Leszczyńska Widzów: 35
2016-03-13
g. 18:00
271
1MPN 15
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Marcin Klejno Widzów: 95
0000-00-00
g. 00:00
272
1MPN 15
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Dagmar Rzoska
2016-03-11
g. 16:00
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner Widzów: 16
2016-03-12
g. 16:00
274
1MPN 15
MORLINY II Ostróda KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Robert Woźniak Widzów: 12
2016-04-09
g. 16:00
275
1MPN 16
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 10
2016-04-09
g. 17:00
276
1MPN 16
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski Widzów: 120
2016-04-09
g. 16:00
277
1MPN 16
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS AZS AWFiS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2016-04-08
g. 16:00
278
1MPN 16
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY II Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 18
0000-00-00
g. 00:00
279
1MPN 16
KS GALAXY Białystok STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2016-05-09
g. 18:00
280
1MPN 17
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Małgorzata Fidala Widzów: 60
0000-00-00
g. 00:00
281
1MPN 17
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Karolina Leszczyńska
2016-05-02
g. 12:00
282
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 20
2016-05-07
g. 17:00
283
1MPN 17
MORLINY II Ostróda KS AZS AWFiS Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Robert Woźniak Widzów: 20
2016-05-14
g. 12:00
284
1MPN 17
KS GALAXY Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 8
2016-05-21
g. 16:00
285
1MPN 18
DOJLIDY Białystok POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Tomasz Kućmierowski Widzów: 150
2016-05-17
g. 18:00
286
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 25
2016-05-17
g. 17:00
287
1MPN 18
MORLINY II Ostróda KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 20
2016-05-21
g. 11:30
288
1MPN 18
KS AZS AWFiS Gdańsk KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Michał Faran
0000-00-00
g. 00:00
289
1MPN 18
STOWARZYSZENIE MARABELLA Gdańsk (wycofana) KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Dagmar Rzoska

Polski Tenis Stołowy na Facebooku