Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 13 29 34:18
2. KS DEKORGLASS Działdowo 13 26 34:24
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 13 26 32:20
4. MORLINY Ostróda 13 22 29:24
5. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 13 20 29:30
6. 3S POLONIA Bytom 13 20 26:25
7. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 13 19 28:28
8. DOJLIDY Białystok 13 19 25:24
9. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 13 16 24:30
10. POLTAREX POGOŃ Lębork 13 13 19:32
11. PKS KOLPING FRAC Jarosław 13 12 21:31
12. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 13 12 19:34

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-10-02
g. 17:00
W: pozytywna
002
SM 1
POLTAREX POGOŃ Lębork KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-10-09
g. 16:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2016-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2016-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-09-30
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2016-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2016-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2016-10-01
g. 17:30
W: pozytywna
023
SM 4
DOJLIDY Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
POLTAREX POGOŃ Lębork FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
026
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2016-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-06
g. 16:00
W: pozytywna
028
SM 5
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
MORLINY Ostróda POLTAREX POGOŃ Lębork 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2016-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2016-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2016-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
POLTAREX POGOŃ Lębork ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2016-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2016-12-04
g. 16:00
W: pozytywna
038
SM 7
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2016-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2016-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2016-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa
2016-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2016-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
POLTAREX POGOŃ Lębork PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
3S POLONIA Bytom POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2017-02-14
g. 18:00
067
SM 12
POLTAREX POGOŃ Lębork DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-02-12
g. 18:00
068
SM 12
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-02-10
g. 18:00
069
SM 12
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-02-10
g. 18:00
070
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2017-02-10
g. 18:00
071
SM 12
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-02-10
g. 18:00
072
SM 12
DOJLIDY Białystok FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-02-17
g. 18:00
073
SM 13
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-02-17
g. 18:00
074
SM 13
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Roman Rzoska
2017-02-17
g. 18:00
075
SM 13
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-02-17
g. 18:00
076
SM 13
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-02-07
g. 18:00
077
SM 13
MORLINY Ostróda FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-02-17
g. 18:00
078
SM 13
DOJLIDY Białystok POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-03-13
g. 18:00
079
SM 14
PKS KOLPING FRAC Jarosław DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2017-03-10
g. 18:00
080
SM 14
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-03-10
g. 18:00
081
SM 14
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-03-10
g. 18:00
082
SM 14
3S POLONIA Bytom FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-03-09
g. 18:00
083
SM 14
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2017-03-10
g. 18:00
084
SM 14
KST ENERGA-MANEKIN Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-03-17
g. 18:00
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-03-22
g. 18:00
086
SM 15
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-03-12
g. 16:00
087
SM 15
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-03-12
g. 16:00
088
SM 15
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Robert Olencki
2017-03-13
g. 18:00
089
SM 15
POLTAREX POGOŃ Lębork MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2017-03-21
g. 18:00
090
SM 15
KST ENERGA-MANEKIN Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-24
g. 18:00
091
SM 16
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-03-24
g. 18:00
092
SM 16
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-03-24
g. 18:00
093
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-03-24
g. 18:00
094
SM 16
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-24
g. 18:00
095
SM 16
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-03-24
g. 18:00
096
SM 16
PKS KOLPING FRAC Jarosław POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-03-27
g. 18:00
097
SM 17
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Daria Rutkowska
2017-03-31
g. 18:00
098
SM 17
DOJLIDY Białystok KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-03-26
g. 18:00
099
SM 17
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-03-31
g. 18:00
600
SM 17
POLTAREX POGOŃ Lębork 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Michał Faran
2017-03-31
g. 18:00
601
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-03-31
g. 18:00
602
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-04-07
g. 18:00
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2017-04-06
g. 18:00
604
SM 18
MORLINY Ostróda KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-03-22
g. 18:00
605
SM 18
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-04-07
g. 18:00
606
SM 18
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-04-07
g. 18:00
607
SM 18
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Marek Biernat
2017-04-07
g. 18:00
608
SM 18
POLTAREX POGOŃ Lębork ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2017-04-14
g. 18:00
609
SM 19
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-04-14
g. 18:00
610
SM 19
3S POLONIA Bytom KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-04-13
g. 18:00
611
SM 19
KS DEKORGLASS Działdowo POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-04-14
g. 18:00
612
SM 19
DOJLIDY Białystok KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2017-04-14
g. 18:00
613
SM 19
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-04-14
g. 18:00
614
SM 19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-04-21
g. 18:00
615
SM 20
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-04-21
g. 18:00
616
SM 20
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-04-21
g. 18:00
617
SM 20
KST ENERGA-MANEKIN Toruń MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-04-15
g. 18:00
618
SM 20
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-04-21
g. 18:00
619
SM 20
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2017-04-21
g. 18:00
620
SM 20
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-05-12
g. 18:00
621
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-05-12
g. 18:00
622
SM 21
POLTAREX POGOŃ Lębork KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2017-05-12
g. 18:00
623
SM 21
3S POLONIA Bytom KST ENERGA-MANEKIN Toruń -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-05-13
g. 18:00
624
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Andrzej Sowa
2017-05-12
g. 18:00
625
SM 21
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2017-05-12
g. 18:00
626
SM 21
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-05-19
g. 18:00
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-05-19
g. 18:00
628
SM 22
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-05-19
g. 18:00
629
SM 22
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-05-19
g. 18:00
630
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2017-05-19
g. 18:00
631
SM 22
DOJLIDY Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2017-05-19
g. 18:00
632
SM 22
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak