Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 11 24 28:15
2. KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 11 23 28:17
3. KS DEKORGLASS Działdowo 11 21 28:21
4. 3S POLONIA Bytom 11 20 24:19
5. MORLINY Ostróda 11 18 23:20
6. DOJLIDY Białystok 11 16 21:21
7. FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 11 16 24:26
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 11 15 23:24
9. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 11 12 19:26
10. PKS KOLPING FRAC Jarosław 11 12 19:25
11. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 11 11 17:28
12. POLTAREX POGOŃ Lębork 11 10 16:28

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-10-02
g. 17:00
W: pozytywna
002
SM 1
POLTAREX POGOŃ Lębork KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica
2016-10-09
g. 16:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2016-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2016-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
KST ENERGA-MANEKIN Toruń DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-09-30
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
POLTAREX POGOŃ Lębork DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek
2016-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2016-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2016-10-01
g. 17:30
W: pozytywna
023
SM 4
DOJLIDY Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
POLTAREX POGOŃ Lębork FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
026
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko
2016-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-06
g. 16:00
W: pozytywna
028
SM 5
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
MORLINY Ostróda POLTAREX POGOŃ Lębork 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2016-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2016-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2016-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
POLTAREX POGOŃ Lębork ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2016-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
KST ENERGA-MANEKIN Toruń KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2016-12-04
g. 16:00
W: pozytywna
038
SM 7
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2016-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat
2016-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
POLTAREX POGOŃ Lębork KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2016-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2016-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2016-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa
2016-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2016-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2016-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-12-30
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
POLTAREX POGOŃ Lębork PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Roman Rzoska
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
MORLINY Ostróda KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
3S POLONIA Bytom POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko