Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 18 36 54:5
2. KU AZS UE Wrocław 18 28 45:25
3. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 18 24 41:24
4. SKTS Sochaczew 18 24 43:23
5. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 24 42:25
6. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 20 37:29
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 20:44
8. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 6 20:49
9. MKS JEDYNKA Łódź 18 4 15:50
10. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 2 10:53

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-17
g. 17:00
W: pozytywna
100
EK 1
MKS JEDYNKA Łódź KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Marek Skorupka Widzów: 35
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
101
EK 1
UKS CHROBRY Międzyzdroje SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała Widzów: 22
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
102
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 55
2016-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
103
EK 1
BEBETTO AZS AJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Jacek Wilk Widzów: 40
2016-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
104
EK 1
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2016-09-16
g. 15:00
W: pozytywna
105
EK 2
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek Widzów: 40
2016-09-16
g. 17:00
W: pozytywna
106
EK 2
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 40
2016-09-16
g. 17:00
W: pozytywna
107
EK 2
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS AJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 35
2016-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 50
2016-11-06
g. 12:00
W: pozytywna
109
EK 2
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 10
2016-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
110
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 35
2016-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
111
EK 3
BEBETTO AZS AJD Częstochowa SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 60
2016-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
112
EK 3
AZS UMCS OPTIMA Lublin GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej
2016-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 60
2016-09-18
g. 16:00
W: pozytywna
114
EK 3
UKS CHROBRY Międzyzdroje MKS JEDYNKA Łódź 3:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś Widzów: 30
2016-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
115
EK 4
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 35
2016-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
116
EK 4
SKTS Sochaczew AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski Widzów: 37
2016-09-30
g. 17:00
W: pozytywna
117
EK 4
GLKS SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 20
2016-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
118
EK 4
MKS JEDYNKA Łódź POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz Widzów: 25
2016-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
119
EK 4
KS BRONOWIANKA Kraków UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Żądło Widzów: 15
2016-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
120
EK 5
AZS UMCS OPTIMA Lublin KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 50
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
121
EK 5
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 50
2016-10-02
g. 15:00
W: pozytywna
122
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 10
2016-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
123
EK 5
BEBETTO AZS AJD Częstochowa UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń Widzów: 30
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
124
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków MKS JEDYNKA Łódź 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Żądło Widzów: 15
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 100
2016-11-05
g. 17:00
W: pozytywna
126
EK 6
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Daria Rutkowska Widzów: 50
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
127
EK 6
MKS JEDYNKA Łódź GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński Widzów: 15
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
128
EK 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski Widzów: 15
2016-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
129
EK 6
KS BRONOWIANKA Kraków BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 35
2016-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
130
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 15
2016-11-25
g. 17:00
W: pozytywna
131
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski Widzów: 22
2016-11-25
g. 17:00
W: pozytywna
132
EK 7
KU AZS UE Wrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 36
2016-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
133
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 15
2016-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
134
EK 7
BEBETTO AZS AJD Częstochowa MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 40
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
135
EK 8
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 50
2016-11-26
g. 16:00
W: pozytywna
136
EK 8
MKS JEDYNKA Łódź SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 10
2016-11-26
g. 16:00
W: pozytywna
137
EK 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała Widzów: 19
2016-11-27
g. 16:00
W: pozytywna
138
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło Widzów: 60
2016-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
139
EK 8
BEBETTO AZS AJD Częstochowa AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 20
2016-12-04
g. 17:00
W: pozytywna
140
EK 9
SKTS Sochaczew KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski Widzów: 20
2016-12-10
g. 14:00
W: pozytywna
141
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski Widzów: 31
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 30
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
143
EK 9
KU AZS UE Wrocław BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 60
2016-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
144
EK 9
AZS UMCS OPTIMA Lublin MKS JEDYNKA Łódź 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 100
2017-01-08
g. 15:00
W: pozytywna
145
EK 10
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec Widzów: 40
2017-01-07
g. 17:00
W: pozytywna
146
EK 10
SKTS Sochaczew UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 30
2017-01-06
g. 15:00
W: pozytywna
147
EK 10
GLKS SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 24
2017-01-07
g. 18:30
W: pozytywna
148
EK 10
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak Widzów: 30
2017-01-09
g. 17:15
W: pozytywna
149
EK 10
KU AZS UE Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 35
2017-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
150
EK 11
UKS CHROBRY Międzyzdroje KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała Widzów: 15
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
151
EK 11
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk Widzów: 15
2017-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
152
EK 11
BEBETTO AZS AJD Częstochowa GLKS SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 50
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
AZS UMCS OPTIMA Lublin POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
154
EK 11
KU AZS UE Wrocław MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 31
2017-01-07
g. 15:00
W: pozytywna
155
EK 12
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 30
2017-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
156
EK 12
SKTS Sochaczew BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 35
2017-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
157
EK 12
GLKS SCANIA Nadarzyn AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 28
2017-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
158
EK 12
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 32
2017-03-12
g. 14:00
W: pozytywna
159
EK 12
MKS JEDYNKA Łódź UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz Widzów: 15
2017-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
160
EK 13
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur Widzów: 70
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
161
EK 13
AZS UMCS OPTIMA Lublin SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 20
2017-02-11
g. 17:00
W: pozytywna
162
EK 13
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 80
2017-02-11
g. 16:00
W: pozytywna
163
EK 13
POLMLEK Lidzbark Warmiński MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 15
2017-01-22
g. 14:00
W: pozytywna
164
EK 13
UKS CHROBRY Międzyzdroje KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś Widzów: 15
2017-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
165
EK 14
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 40
2017-02-18
g. 17:00
W: pozytywna
166
EK 14
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 50
2017-02-07
g. 16:00
W: pozytywna
167
EK 14
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek Widzów: 30
2017-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
168
EK 14
UKS CHROBRY Międzyzdroje BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski Widzów: 15
2017-01-27
g. 14:00
W: pozytywna
169
EK 14
MKS JEDYNKA Łódź KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 18
2017-03-26
g. 16:00
W: pozytywna
170
EK 15
KU AZS UE Wrocław KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 25
2017-03-11
g. 11:00
W: pozytywna
171
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki Widzów: 10
2017-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
172
EK 15
GLKS SCANIA Nadarzyn MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 15
2017-03-11
g. 17:00
W: pozytywna
173
EK 15
AZS UMCS OPTIMA Lublin UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 50
2017-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
174
EK 15
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec Widzów: 15
2017-03-18
g. 16:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 15
2017-03-26
g. 17:00
W: pozytywna
176
EK 16
SKTS Sochaczew GLKS SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 45
2017-03-20
g. 16:30
W: pozytywna
177
EK 16
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski Widzów: 20
2017-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
178
EK 16
AZS UMCS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA Kraków 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 40
2017-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
179
EK 16
MKS JEDYNKA Łódź BEBETTO AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 20
2017-03-24
g. 17:00
W: pozytywna
180
EK 17
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 32
2017-02-19
g. 17:00
W: pozytywna
181
EK 17
SKTS Sochaczew MKS JEDYNKA Łódź 3:0 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 25
2017-03-25
g. 17:00
W: pozytywna
182
EK 17
POLMLEK Lidzbark Warmiński UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak Widzów: 10
2017-03-25
g. 16:00
W: pozytywna
183
EK 17
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2017-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
184
EK 17
AZS UMCS OPTIMA Lublin BEBETTO AZS AJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 35
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
185
EK 18
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 40
2017-03-28
g. 16:00
W: pozytywna
186
EK 18
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski Widzów: 20
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
187
EK 18
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 15
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
188
EK 18
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 35
2017-03-30
g. 16:00
W: pozytywna
189
EK 18
MKS JEDYNKA Łódź AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor Widzów: 10