Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 11 22 86:24
2. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 11 16 73:37
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 12 16 73:47
4. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 11 15 76:34
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 13 13 65:65
6. MKS POGOŃ Siedlce 11 12 53:57
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 10 6 42:58
8. KUKS REMUS Kościerzyna 11 6 32:78
9. MORLINY II Ostróda 11 4 28:82
10. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 11 2 32:78

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski MKS POGOŃ Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Leszek Czajewski Widzów: 40
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KUKS REMUS Kościerzyna 10:0 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 38
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner Widzów: 40
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 30
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki SL: Marta Gromek Widzów: 11
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce KUKS REMUS Kościerzyna 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 21
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
206
1MPN 2
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Magdalena Olszewska Widzów: 15
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 15
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 21
2016-09-17
g. 17:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Lewandowski Widzów: 25
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
210
1MPN 3
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Grzegorz Lewandowski Widzów: 8
2016-09-18
g. 12:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Jesiołowski Widzów: 27
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
MORLINY II Ostróda KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 26
2016-09-11
g. 13:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KS SPÓJNIA Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 42
2016-09-11
g. 14:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 30
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: 25
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 32
2016-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 22
2016-10-23
g. 13:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 8:2 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Katsiaryna Sivakova Widzów: 5
2016-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
KUKS REMUS Kościerzyna SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala Widzów: 12
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
MORLINY II Ostróda MKS POGOŃ Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Archacki SL: Marta Gromek Widzów: 17
2016-10-23
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Jacek Kozanowski Widzów: 70
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 30
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 2:8 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka Widzów: 35
2016-11-06
g. 10:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Leszek Czajewski Widzów: 20
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała Widzów: 40
2016-10-23
g. 17:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
KUKS REMUS Kościerzyna MORLINY II Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 21
2016-10-23
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak Widzów: 15
2016-11-13
g. 12:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 25
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2016-09-18
g. 12:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
KS SPÓJNIA Warszawa KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Artur Kozak SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 17
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
MORLINY II Ostróda SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Grzegorz Archacki Widzów: 23
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 38
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
MKS POGOŃ Siedlce KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński Widzów: 30
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: 65
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 15
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska Widzów: 16
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY II Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski Widzów: 44
2016-09-11
g. 12:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski Widzów: 34
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala Widzów: 20
2016-12-04
g. 17:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Bogusław Szwochert Widzów: 15
2016-12-02
g. 14:30
W: pozytywna
243
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 24
2016-10-09
g. 14:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Roman Kaczmarek Widzów: 45
2017-01-08
g. 16:00
245
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska Widzów: 36
2017-01-07
g. 16:00
246
1MPN 10
MORLINY II Ostróda GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak Widzów: 23
2017-01-07
g. 19:00
247
1MPN 10
KUKS REMUS Kościerzyna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska Widzów: 7
2017-01-07
g. 16:00
248
1MPN 10
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Michał Faran Widzów: 10
2017-01-07
g. 16:00
249
1MPN 10
MKS POGOŃ Siedlce ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 5:5 Szczegóły
SG: Robert Krusiński SL: Jan Radoński Widzów: 25
2017-01-15
g. 15:00
250
1MPN 11
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY II Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Grzegorz Lewandowski Widzów: 28
2017-01-08
g. 14:00
251
1MPN 11
KUKS REMUS Kościerzyna GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 0:10 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska Widzów: 5
2017-01-22
g. 14:30
252
1MPN 11
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2017-01-14
g. 16:00
253
1MPN 11
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 15
2017-01-14
g. 13:00
254
1MPN 11
MKS POGOŃ Siedlce SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Marek Skorupka Widzów: 20
2017-02-04
g. 16:00
255
1MPN 12
KUKS REMUS Kościerzyna KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska
2017-02-04
g. 16:00
256
1MPN 12
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel
2017-01-21
g. 16:00
257
1MPN 12
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś Widzów: 40
2017-02-04
g. 16:00
258
1MPN 12
MKS POGOŃ Siedlce KST ENERGA-MANEKIN II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2017-02-04
g. 16:00
259
1MPN 12
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Magdalena Olszewska
2017-02-11
g. 16:00
260
1MPN 13
KS SPÓJNIA Warszawa KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Grzegorz Lewandowski
2017-01-22
g. 14:00
261
1MPN 13
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Przemysław Andrzejewski
2017-02-26
g. 13:00
262
1MPN 13
MKS POGOŃ Siedlce UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski SL: Krzysztof Pietrzykowski
2017-02-11
g. 16:00
263
1MPN 13
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KST ENERGA-MANEKIN II Toruń -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Mateusz Kozanowski
2017-02-11
g. 16:00
264
1MPN 13
MORLINY II Ostróda KUKS REMUS Kościerzyna -:- Szczegóły
SG: Robert Woźniak SL: Marta Gromek
2017-02-18
g. 16:00
265
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova
2017-02-18
g. 16:00
266
1MPN 14
MKS POGOŃ Siedlce GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Jarosław Dąbrowski
2017-02-18
g. 16:00
267
1MPN 14
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski
2017-02-18
g. 16:00
268
1MPN 14
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2017-02-18
g. 16:00
269
1MPN 14
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa KUKS REMUS Kościerzyna -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2017-03-11
g. 16:00
270
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Krzysztof Miszkurka
2017-03-11
g. 16:00
271
1MPN 15
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KST ENERGA-MANEKIN II Toruń -:- Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Przemysław Andrzejewski
2017-03-11
g. 16:00
272
1MPN 15
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Leszek Czajewski SL: Jan Wojtaś
2017-03-11
g. 16:00
273
1MPN 15
MORLINY II Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Robert Woźniak
2017-03-12
g. 18:00
274
1MPN 15
KUKS REMUS Kościerzyna KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-03-25
g. 16:00
275
1MPN 16
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Katsiaryna Sivakova
2017-03-25
g. 16:00
276
1MPN 16
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Marek Kibała
2017-03-25
g. 16:00
277
1MPN 16
MKS POGOŃ Siedlce MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Krzysztof Miszkurka
2017-03-25
g. 16:00
278
1MPN 16
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-03-25
g. 16:00
279
1MPN 16
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Dagmar Rzoska
2017-04-22
g. 16:00
280
1MPN 17
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-04-22
g. 16:00
281
1MPN 17
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Leszek Czajewski
2017-04-22
g. 16:00
282
1MPN 17
MORLINY II Ostróda KST ENERGA-MANEKIN II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2017-04-22
g. 16:00
283
1MPN 17
KUKS REMUS Kościerzyna MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Roman Rzoska
2017-04-22
g. 16:00
284
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski
2017-05-06
g. 16:00
285
1MPN 18
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Przemysław Andrzejewski SL: Andrzej Lemieszka
2017-05-06
g. 16:00
286
1MPN 18
MORLINY II Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2017-05-06
g. 16:00
287
1MPN 18
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń KUKS REMUS Kościerzyna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova
2017-05-06
g. 16:00
288
1MPN 18
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2017-05-06
g. 16:00
289
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Beata Gazińska SL: Andrzej Jesiołowski