Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 11 19 75:35
2. PWSZ Zamość 11 17 74:36
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 11 16 65:45
4. UKS VILLA VERDE Olesno 11 15 65:45
5. IKTS BROŃ Radom 11 13 70:40
6. ZKS MAZEL Zielona Góra 11 13 58:52
7. BISTS Bielsko-Biała 11 10 55:55
8. TTS POLONIA II Bytom 11 4 39:71
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 11 2 29:81
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 11 1 20:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
300
1MPD 1
WITMAR PODWAWELSKI Kraków GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 1:9 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
301
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń Widzów: 30
2016-09-10
g. 14:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
ZKS MAZEL Zielona Góra UKS VILLA VERDE Olesno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz Widzów: 20
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
303
1MPD 1
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender Widzów: 24
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
304
1MPD 1
PWSZ Zamość IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 40
2016-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
305
1MPD 2
TTS POLONIA II Bytom GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Krystian Cichoń Widzów: 25
2016-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska ZKS MAZEL Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 15
2016-10-02
g. 14:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Marcin Wolnicki Widzów: 25
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
308
1MPD 2
BISTS Bielsko-Biała PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 10
2016-09-17
g. 18:00
W: pozytywna
309
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom WITMAR PODWAWELSKI Kraków 10:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Katarzyna Bielak Widzów: 65
2016-09-11
g. 14:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
ZKS MAZEL Zielona Góra GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 3:7 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 15
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
311
1MPD 3
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 1:9 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 39
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
PWSZ Zamość UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak Widzów: 30
2016-09-24
g. 17:00
W: pozytywna
313
1MPD 3
IKTS BROŃ Radom BISTS Bielsko-Biała 8:2 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński Widzów: 64
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
TTS POLONIA II Bytom WITMAR PODWAWELSKI Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Marciniec Widzów: 30
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
315
1MPD 4
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 15
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
316
1MPD 4
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska PWSZ Zamość 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Zbigniew Zalesiński Widzów: 16
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
317
1MPD 4
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 28
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
318
1MPD 4
WITMAR PODWAWELSKI Kraków BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Jacek Wilk Widzów: 10
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
TTS POLONIA II Bytom ZKS MAZEL Zielona Góra 1:9 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Robert Olencki Widzów: 30
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
320
1MPD 5
PWSZ Zamość GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 70
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
321
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jan Respondowski Widzów: 90
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
322
1MPD 5
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń Widzów: 21
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
323
1MPD 5
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław TTS POLONIA II Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 25
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
324
1MPD 5
ZKS MAZEL Zielona Góra WITMAR PODWAWELSKI Kraków 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz Widzów: 10
2016-11-06
g. 15:00
W: pozytywna
325
1MPD 6
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Tomasz Kąsek Widzów: 75
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
326
1MPD 6
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska BISTS Bielsko-Biała 7:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marek Chrabąszcz Widzów: 16
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
WITMAR PODWAWELSKI Kraków UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 15
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
328
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Wolny Widzów: 15
2016-11-19
g. 11:30
W: pozytywna
329
1MPD 6
ZKS MAZEL Zielona Góra UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Artur Janowski Widzów: 20
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
330
1MPD 7
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Andrzej Jędras Widzów: 35
2016-11-13
g. 14:00
W: pozytywna
331
1MPD 7
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Stanisław Dąbroś Widzów: 60
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
332
1MPD 7
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski Widzów: 66
2016-11-12
g. 16:00
W: negatywna
333
1MPD 7
PWSZ Zamość ZKS MAZEL Zielona Góra 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 40
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
334
1MPD 7
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław WITMAR PODWAWELSKI Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 20
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
335
1MPD 8
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak UKS VILLA VERDE Olesno 7:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Bartosz Majcher Widzów: 60
2016-11-19
g. 12:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
WITMAR PODWAWELSKI Kraków LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 12
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
337
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Maciej Miliński Widzów: 50
2016-11-13
g. 13:00
W: negatywna
338
1MPD 8
IKTS BROŃ Radom ZKS MAZEL Zielona Góra 10:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak Widzów: 51
2016-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław PWSZ Zamość 0:10 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Kamil Skrzypczak Widzów: 25
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
340
1MPD 9
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 12
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
341
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło Widzów: 40
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała ZKS MAZEL Zielona Góra 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Elżbieta Cichoń Widzów: 25
2016-12-10
g. 15:00
W: pozytywna
343
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Zbigniew Osiński Widzów: 70
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
PWSZ Zamość WITMAR PODWAWELSKI Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 40
2017-01-07
g. 16:00
345
1MPD 10
PWSZ Zamość UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 20
2017-01-07
g. 16:00
346
1MPD 10
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak WITMAR PODWAWELSKI Kraków 10:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek Widzów: 30
2017-01-06
g. 17:00
347
1MPD 10
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 15
2017-01-07
g. 15:00
348
1MPD 10
ZKS MAZEL Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Paweł Kutrowski Widzów: 30
2017-01-07
g. 16:00
349
1MPD 10
UKS VILLA VERDE Olesno BISTS Bielsko-Biała 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Stanisław Dąbroś Widzów: 50
2017-01-14
g. 16:00
350
1MPD 11
WITMAR PODWAWELSKI Kraków PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Jacek Wilk Widzów: 15
2017-01-14
g. 16:00
351
1MPD 11
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak TTS POLONIA II Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek Widzów: 20
2017-01-11
g. 18:00
352
1MPD 11
ZKS MAZEL Zielona Góra LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Artur Janowski Widzów: 30
2017-01-14
g. 16:00
353
1MPD 11
BISTS Bielsko-Biała IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Maciej Miliński Widzów: 25
2017-01-15
g. 14:00
354
1MPD 11
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław UKS VILLA VERDE Olesno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 17
2017-02-04
g. 16:00
355
1MPD 12
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-02-04
g. 16:00
356
1MPD 12
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak ZKS MAZEL Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Marek Worek
2017-02-04
g. 16:00
357
1MPD 12
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Andrzej Marciniec
2017-02-04
g. 16:00
358
1MPD 12
IKTS BROŃ Radom UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Marek Skorupka SL: Jan Respondowski
2017-02-04
g. 16:00
359
1MPD 12
WITMAR PODWAWELSKI Kraków UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Stanisław Ocłoń
2017-02-11
g. 16:00
360
1MPD 13
ZKS MAZEL Zielona Góra PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2017-02-11
g. 16:00
361
1MPD 13
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Bartosz Majcher
2017-02-11
g. 16:00
362
1MPD 13
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2017-02-11
g. 16:00
363
1MPD 13
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński
2017-02-11
g. 16:00
364
1MPD 13
WITMAR PODWAWELSKI Kraków TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Grażyna Wiśniowska
2017-02-18
g. 16:00
365
1MPD 14
PWSZ Zamość BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2017-02-18
g. 16:00
366
1MPD 14
UKS VILLA VERDE Olesno GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Marcin Wolnicki
2017-02-10
g. 18:00
367
1MPD 14
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2017-02-18
g. 16:00
368
1MPD 14
WITMAR PODWAWELSKI Kraków ZKS MAZEL Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń
2017-02-18
g. 16:00
369
1MPD 14
TTS POLONIA II Bytom UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marek Wolny
2017-03-11
g. 16:00
370
1MPD 15
UKS VILLA VERDE Olesno PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Marcin Wolnicki
2017-03-11
g. 16:00
371
1MPD 15
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Krystian Kilar
2017-03-11
g. 16:00
372
1MPD 15
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Siwek
2017-03-11
g. 16:00
373
1MPD 15
BISTS Bielsko-Biała WITMAR PODWAWELSKI Kraków -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Marciniec
2017-03-11
g. 16:00
374
1MPD 15
ZKS MAZEL Zielona Góra TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz
2017-03-25
g. 16:00
375
1MPD 16
IKTS BROŃ Radom PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Mateusz Kozanowski
2017-03-25
g. 16:00
376
1MPD 16
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Lech Lichołai
2017-03-25
g. 16:00
377
1MPD 16
UKS VILLA VERDE Olesno WITMAR PODWAWELSKI Kraków -:- Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2017-03-25
g. 16:00
378
1MPD 16
BISTS Bielsko-Biała TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2017-03-25
g. 16:00
379
1MPD 16
UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław ZKS MAZEL Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Kamil Skrzypczak
2017-03-26
g. 12:00
380
1MPD 17
PWSZ Zamość LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2017-04-22
g. 16:00
381
1MPD 17
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Gracjan Nowak
2017-04-22
g. 16:00
382
1MPD 17
WITMAR PODWAWELSKI Kraków IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Marcin Wolnicki
2017-04-22
g. 16:00
383
1MPD 17
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Wolny
2017-04-22
g. 16:00
384
1MPD 17
ZKS MAZEL Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Bartosz Bartkowicz
2017-05-06
g. 16:00
385
1MPD 18
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Bartosz Majcher
2017-05-06
g. 16:00
386
1MPD 18
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska WITMAR PODWAWELSKI Kraków -:- Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Marek Chrabąszcz
2017-05-06
g. 16:00
387
1MPD 18
TTS POLONIA II Bytom IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2017-05-06
g. 16:00
388
1MPD 18
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS MAZEL Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2017-05-06
g. 16:00
389
1MPD 18
BISTS Bielsko-Biała UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Robert Olencki