Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 11 21 84:26
2. MRKS Gdańsk 11 19 80:30
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 11 17 72:38
4. GLKS II Nadarzyn 11 17 72:38
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 11 10 49:61
6. ATS Białystok 11 9 55:55
7. STELLA NIECHAN Gniezno 11 7 43:67
8. KS GALAXY Białystok 11 5 41:69
9. IKTS NOTEĆ Inowrocław 11 3 29:81
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 11 2 25:85

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Andrzej Grządziel Widzów: 55
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
KS GALAXY Białystok ATS Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 27
2016-10-02
g. 13:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Zbigniew Gliniany Widzów: 15
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Krystian Skibniewski Widzów: 22
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Drzycimski Widzów: 35
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
MRKS Gdańsk KS GALAXY Białystok 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Władysław Mazurek Widzów: 20
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
ATS Białystok STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Krystian Skibniewski Widzów: 18
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Mateusz Kozanowski Widzów: 10
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 7
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 10
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Jacek Drygas Widzów: 25
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża ATS Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Krystian Skibniewski Widzów: 38
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 4
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 22
2016-10-08
g. 12:30
W: pozytywna
415
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 20
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 9:1 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Małgorzata Fidala Widzów: 15
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
ATS Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 30
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel Widzów: 30
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Krystian Skibniewski Widzów: 15
2016-10-07
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński Widzów: 10
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Jarosław Dąbrowski Widzów: 20
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
STELLA NIECHAN Gniezno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Zbigniew Gliniany Widzów: 15
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
KS GALAXY Białystok MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Marcin Klejno Widzów: 23
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert Widzów: 24
2016-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran Widzów: 25
2016-10-23
g. 12:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
ATS Białystok MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 15
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska Widzów: 25
2016-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
KS GALAXY Białystok STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kućmierowski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 19
2016-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Krzysztof Miszkurka Widzów: 10
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
ATS Białystok MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 25
2016-11-12
g. 17:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Marek Skorupka Widzów: 1
2016-10-23
g. 11:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Krystian Skibniewski Widzów: 46
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
STELLA NIECHAN Gniezno MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 8:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 40
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno ATS Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 30
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz MRKS Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel Widzów: 18
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Beata Gazińska Widzów: 10
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
KS GALAXY Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 4
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 15
2016-12-10
g. 13:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2016-12-21
g. 17:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
IKTS NOTEĆ Inowrocław ATS Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka Widzów: 35
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS GALAXY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Artur Kozak Widzów: 6
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński Widzów: 13
2016-11-20
g. 12:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Grządziel Widzów: 20
2017-01-07
g. 16:00
445
1KPN 10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS NOTEĆ Inowrocław 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Jacek Kozanowski Widzów: 8
2017-01-07
g. 14:00
446
1KPN 10
MRKS Gdańsk MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel Widzów: 20
2017-01-07
g. 16:00
447
1KPN 10
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Roman Kaczmarek Widzów: 22
2017-01-07
g. 16:00
448
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 15
2017-01-07
g. 16:00
449
1KPN 10
ATS Białystok KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Krystian Skibniewski Widzów: 10
2017-01-14
g. 16:00
450
1KPN 11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Radoński Widzów: 6
2017-01-14
g. 16:00
451
1KPN 11
MRKS Gdańsk STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Roman Rzoska SL: Władysław Mazurek Widzów: 17
2017-01-14
g. 16:00
452
1KPN 11
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jacek Kozanowski Widzów: 10
2017-01-14
g. 16:00
453
1KPN 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Beata Gazińska Widzów: 15
2017-01-14
g. 16:00
454
1KPN 11
ATS Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki Widzów: 15
2017-02-05
g. 17:00
455
1KPN 12
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-02-04
g. 16:00
456
1KPN 12
KS GALAXY Białystok MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-02-04
g. 16:00
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2017-02-04
g. 16:00
458
1KPN 12
ATS Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki
2017-02-04
g. 16:00
459
1KPN 12
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-02-11
g. 16:00
460
1KPN 13
KS GALAXY Białystok SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Marcin Klejno
2017-02-05
g. 13:00
461
1KPN 13
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Eugeniusz Skibniewski
2017-02-11
g. 11:00
462
1KPN 13
GLKS II Nadarzyn ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Katarzyna Bielak
2017-02-19
g. 16:00
463
1KPN 13
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2017-02-11
g. 16:00
464
1KPN 13
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2017-02-18
g. 16:00
465
1KPN 14
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Eugeniusz Skibniewski
2017-02-18
g. 16:00
466
1KPN 14
MRKS Gdańsk ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2017-02-18
g. 16:00
467
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-02-18
g. 16:00
468
1KPN 14
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-02-18
g. 16:00
469
1KPN 14
IKTS NOTEĆ Inowrocław STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Tomasz Kurtyka
2017-03-11
g. 16:00
470
1KPN 15
ATS Białystok SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2017-03-11
g. 16:00
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert
2017-03-11
g. 16:00
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Beata Gazińska
2017-03-11
g. 16:00
473
1KPN 15
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Dariusz Świetlicki
2017-03-11
g. 16:00
474
1KPN 15
STELLA NIECHAN Gniezno KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Zbigniew Gliniany
2017-03-25
g. 16:00
475
1KPN 16
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2017-03-25
g. 14:00
476
1KPN 16
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek
2017-03-25
g. 16:00
477
1KPN 16
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2017-03-25
g. 16:00
478
1KPN 16
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG:
2017-03-25
g. 16:00
479
1KPN 16
KS GALAXY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki
2017-04-22
g. 16:00
480
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Artur Kozak
2017-04-22
g. 16:00
481
1KPN 17
MRKS Gdańsk IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Władysław Mazurek
2017-04-22
g. 16:00
482
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Bogusław Szwochert
2017-04-22
g. 16:00
483
1KPN 17
STELLA NIECHAN Gniezno ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Jacek Drygas
2017-04-22
g. 16:00
484
1KPN 17
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Eugeniusz Skibniewski
2017-05-06
g. 16:00
485
1KPN 18
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Maciej Pietrzykowski
2017-05-06
g. 16:00
486
1KPN 18
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Andrzej Grządziel
2017-05-06
g. 16:00
487
1KPN 18
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Jacek Drygas SL: Marek Biernat
2017-05-06
g. 16:00
488
1KPN 18
ATS Białystok KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Skibniewski SL: Dariusz Świetlicki
2017-05-06
g. 16:00
489
1KPN 18
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: