Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-09-10
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 25
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
AZS UMCS OPTIMA II Lublin MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski Widzów: 10
2016-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
502
1KPD 1
KS GORCE Nowy Targ Klub AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Marcin Wolnicki Widzów: 40
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 10
2016-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 25
2016-09-30
g. 18:00
W: negatywna
505
1KPD 2
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 45
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
506
1KPD 2
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Edyta Walawender Widzów: 25
2016-09-17
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
Klub AZS PWSZ Nysa LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 15
2016-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
508
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Adam Krupiarz Widzów: 20
2016-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa SL: Jakub Kordyś Widzów: 30
2016-09-22
g. 17:30
W: pozytywna
510
1KPD 3
KS GORCE Nowy Targ KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk Widzów: 45
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
LZS VICTORIA Chróścice MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 15
2016-09-24
g. 13:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
RKS CUKROWNIK OKA Chybie Klub AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny Widzów: 40
2016-09-24
g. 14:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher Widzów: 10
2016-09-24
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
AZS UMCS OPTIMA II Lublin MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 20
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 10
2016-10-01
g. 14:00
W: pozytywna
516
1KPD 4
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Edyta Walawender Widzów: 20
2016-10-08
g. 16:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
Klub AZS PWSZ Nysa KSTS MOSiR KARPATY Krosno 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 20
2016-10-08
g. 12:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Michał Wolny Widzów: 10
2016-10-08
g. 14:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 15
2016-10-21
g. 18:00
W: negatywna
520
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 10:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Krystian Cichoń Widzów: 20
2016-09-25
g. 10:30
W: pozytywna
521
1KPD 5
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 6:4 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś Widzów: 15
2016-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
Klub AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 25
2016-10-22
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice AZS UMCS OPTIMA II Lublin 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 15
2016-10-22
g. 14:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
KS GORCE Nowy Targ MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk Widzów: 25
2016-11-13
g. 19:00
W: negatywna
525
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Jacek Wilk Widzów: 15
2016-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 25
2016-11-05
g. 12:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) Klub AZS PWSZ Nysa 1:9 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Andrzej Marciniec Widzów: 15
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS UMCS OPTIMA II Lublin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny Widzów: 20
2016-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 15
2016-11-12
g. 12:00
530
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Adam Krupiarz Widzów: 10
2016-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
531
1KPD 7
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński Widzów: 45
2016-11-12
g. 14:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
KSTS MOSiR KARPATY Krosno AZS UMCS OPTIMA II Lublin 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Jakub Kordyś Widzów: 25
2016-11-12
g. 14:00
W: pozytywna
533
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marek Wolny Widzów: 25
2016-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
LZS VICTORIA Chróścice MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 9:1 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 20
2016-11-19
g. 16:00
535
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) Klub AZS PWSZ Nysa 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 20
2016-11-19
g. 12:00
W: pozytywna
536
1KPD 8
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras Widzów: 10
2016-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 8
2016-11-13
g. 13:00
W: pozytywna
538
1KPD 8
KS GORCE Nowy Targ KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Izabela Żądło Widzów: 27
2016-11-19
g. 16:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
LZS VICTORIA Chróścice RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 15
2016-11-30
g. 19:00
540
1KPD 9
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Marek Plewa Widzów: 25
2016-11-06
g. 12:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
Klub AZS PWSZ Nysa AZS UMCS OPTIMA II Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 10
2016-12-10
g. 12:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski Widzów: 10
2016-10-09
g. 15:30
W: pozytywna
543
1KPD 9
LZS VICTORIA Chróścice KSTS MOSiR KARPATY Krosno 2:8 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 22
2016-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
544
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Robert Olencki Widzów: 25
2017-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 30
2017-01-07
g. 12:00
W: pozytywna
546
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Adam Krupiarz Widzów: 11
2017-01-07
g. 16:00
W: negatywna
547
1KPD 10
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 10:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś Widzów: 40
2017-01-07
g. 14:00
W: pozytywna
548
1KPD 10
KS GORCE Nowy Targ RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk Widzów: 25
2017-01-21
g. 11:00
W: pozytywna
549
1KPD 10
AZS UMCS OPTIMA II Lublin Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Zbigniew Osiński Widzów: 10
2017-01-21
g. 14:00
W: pozytywna
550
1KPD 11
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Adam Krupiarz SL: Edyta Walawender Widzów: 15
2017-01-14
g. 12:00
551
1KPD 11
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Marcin Wolnicki Widzów: 10
2017-01-14
g. 13:00
W: pozytywna
552
1KPD 11
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Jakub Kordyś Widzów: 25
2017-01-14
g. 14:00
W: pozytywna
553
1KPD 11
AZS UMCS OPTIMA II Lublin RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Jan Respondowski Widzów: 1
2017-01-14
g. 16:00
W: pozytywna
554
1KPD 11
Klub AZS PWSZ Nysa MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Edyta Walawender Widzów: 5
2017-02-14
g. 17:30
555
1KPD 12
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 15
2017-01-15
g. 12:00
W: pozytywna
556
1KPD 12
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 30
2017-01-08
g. 13:00
W: pozytywna
557
1KPD 12
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KSTS MOSiR KARPATY Krosno 1:9 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej Widzów: 10
2017-02-04
g. 11:00
W: pozytywna
558
1KPD 12
Klub AZS PWSZ Nysa RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 10
2017-02-04
g. 12:00
W: pozytywna
559
1KPD 12
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 30
2017-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
560
1KPD 13
KS GORCE Nowy Targ MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 30
2017-02-17
g. 17:00
W: pozytywna
561
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław AZS UMCS OPTIMA II Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Adam Krupiarz Widzów: 5
2017-02-11
g. 15:00
W: pozytywna
562
1KPD 13
KSTS MOSiR KARPATY Krosno Klub AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Jakub Kordyś Widzów: 45
2017-02-11
g. 12:00
W: pozytywna
563
1KPD 13
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Robert Olencki Widzów: 35
2017-02-22
g. 18:00
564
1KPD 13
LZS VICTORIA Chróścice KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 35
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
565
1KPD 14
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie AZS UMCS OPTIMA II Lublin 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Jolanta Kopaczyńska Widzów: 30
2017-02-18
g. 12:00
W: pozytywna
566
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Adam Krupiarz Widzów: 3
2017-02-12
g. 14:30
W: pozytywna
567
1KPD 14
KSTS MOSiR KARPATY Krosno RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Jakub Kordyś Widzów: 25
2017-02-18
g. 16:00
W: pozytywna
568
1KPD 14
LZS VICTORIA Chróścice KS GORCE Nowy Targ 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 5
2017-02-18
g. 16:00
569
1KPD 14
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 25
2017-03-11
g. 12:00
W: pozytywna
570
1KPD 15
Klub AZS PWSZ Nysa MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 10
2017-03-11
g. 12:00
W: pozytywna
571
1KPD 15
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz SL: Adam Krupiarz
2017-03-26
g. 12:00
W: pozytywna
572
1KPD 15
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek Widzów: 15
2017-03-11
g. 15:00
W: pozytywna
573
1KPD 15
AZS UMCS OPTIMA II Lublin LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Zbigniew Osiński Widzów: 10
2017-03-11
g. 16:00
574
1KPD 15
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 10
2017-03-25
g. 14:00
W: pozytywna
575
1KPD 16
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Bartłomiej Kulawiak Widzów: 20
2017-03-25
g. 12:00
W: pozytywna
576
1KPD 16
KU AZS UE II Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz SL: Tomasz Wapiński Widzów: 9
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
577
1KPD 16
LZS VICTORIA Chróścice Klub AZS PWSZ Nysa 0:10 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Marek Wąs Widzów: 5
2017-03-25
g. 14:00
578
1KPD 16
AZS UMCS OPTIMA II Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Zbigniew Osiński Widzów: 20
2017-03-25
g. 12:00
W: pozytywna
579
1KPD 16
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) KS GORCE Nowy Targ 2:8 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Michał Wolny Widzów: 20
2017-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
580
1KPD 17
MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender Widzów: 30
2017-04-22
g. 12:00
W: pozytywna
581
1KPD 17
KU AZS UE II Wrocław MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender Widzów: 15
2017-04-22
g. 14:00
W: pozytywna
582
1KPD 17
RKS CUKROWNIK OKA Chybie LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec SL: Andrzej Jędras Widzów: 37
2017-04-22
g. 16:00
583
1KPD 17
Klub AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki Widzów: 5
2017-04-22
g. 14:00
W: pozytywna
584
1KPD 17
KS GORCE Nowy Targ AZS UMCS OPTIMA II Lublin 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska Widzów: 30
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
585
1KPD 18
KU AZS UE II Wrocław MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Jolanta Kopaczyńska Widzów: 10
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
586
1KPD 18
KSTS MOSiR KARPATY Krosno LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Marek Worek Widzów: 10
2017-05-06
g. 16:00
587
1KPD 18
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona) RKS CUKROWNIK OKA Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń Widzów: 15
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
588
1KPD 18
Klub AZS PWSZ Nysa KS GORCE Nowy Targ 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Marek Wąs Widzów: 5
2017-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
589
1KPD 18
MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry (9. miejsce) AZS UMCS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Jędras Widzów: 30