Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS Działdowo 11 26 29:11
2. PKS KOLPING FRAC Jarosław 11 24 29:17
3. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 11 23 28:18
4. KS SPÓJNIA Warszawa 11 21 27:20
5. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 11 21 25:16
6. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 11 16 20:20
7. MORLINY Ostróda 11 13 21:26
8. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 11 12 19:26
9. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 11 12 18:27
10. 3S POLONIA Bytom 11 12 18:27
11. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 11 11 17:29
12. DOJLIDY Wschodzący Białystok 11 7 17:31

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS SPÓJNIA Warszawa DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
002
SM 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
009
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DOJLIDY Wschodzący Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
018
SM 3
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
028
SM 5
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
3S POLONIA Bytom UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-11-26
g. 17:00
W: pozytywna
033
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
KS SPÓJNIA Warszawa ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-11-23
g. 18:00
042
SM 7
3S POLONIA Bytom KS SPÓJNIA Warszawa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
DOJLIDY Wschodzący Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-11-28
g. 18:00
048
SM 8
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DOJLIDY Wschodzący Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS SPÓJNIA Warszawa 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DOJLIDY Wschodzący Białystok 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak