Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 52 60:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 47 53:28
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 40 51:37
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 39 50:41
5. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 32 44:45
6. 3S POLONIA Bytom 22 32 42:48
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 29 38:45
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 40:50
9. MORLINY Ostróda 22 29 45:50
10. KS SPÓJNIA Warszawa 22 28 39:49
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 22 20 37:56
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 22 19 31:56

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
KS SPÓJNIA Warszawa DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
002
SM 1
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
009
SM 2
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
DOJLIDY Wschodzący Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
018
SM 3
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
021
SM 4
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
KS SPÓJNIA Warszawa DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
028
SM 5
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
3S POLONIA Bytom UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2017-11-26
g. 17:00
W: pozytywna
033
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
KS SPÓJNIA Warszawa ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2017-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
PKS KOLPING FRAC Jarosław UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
3S POLONIA Bytom KS SPÓJNIA Warszawa 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
DOJLIDY Wschodzący Białystok DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
DOJLIDY Wschodzący Białystok UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS SPÓJNIA Warszawa 1:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
KS SPÓJNIA Warszawa KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
057
SM 10
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
058
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
062
SM 11
KS DEKORGLASS Działdowo UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
DOJLIDY Wschodzący Białystok 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS SPÓJNIA Warszawa 3:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2018-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
069
SM 12
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
DOJLIDY Wschodzący Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 12
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
074
SM 13
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
076
SM 13
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
077
SM 13
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
0000-00-00
g. 00:00
078
SM 13
KS SPÓJNIA Warszawa MORLINY Ostróda 0:3 Szczegóły
SG:
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-01-28
g. 16:00
W: pozytywna
081
SM 14
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
082
SM 14
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Wschodzący Białystok MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
3S POLONIA Bytom DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
086
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
087
SM 15
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
088
SM 15
MORLINY Ostróda ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 16
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
092
SM 16
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
093
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
094
SM 16
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2018-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
096
SM 16
KS SPÓJNIA Warszawa FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
098
SM 17
MORLINY Ostróda KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
099
SM 17
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-04-10
g. 18:00
W: negatywna
600
SM 17
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS SPÓJNIA Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
603
SM 18
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
604
SM 18
DOJLIDY Wschodzący Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
605
SM 18
KS DEKORGLASS Działdowo ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
606
SM 18
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
607
SM 18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
608
SM 18
KS SPÓJNIA Warszawa 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Wschodzący Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
610
SM 19
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-04-15
g. 16:00
W: pozytywna
611
SM 19
KS DEKORGLASS Działdowo KS SPÓJNIA Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
612
SM 19
MORLINY Ostróda UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
613
SM 19
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
615
SM 20
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
616
SM 20
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
617
SM 20
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
618
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
619
SM 20
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
KS SPÓJNIA Warszawa ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
622
SM 21
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
623
SM 21
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
DOJLIDY Wschodzący Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
625
SM 21
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
626
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-05-20
g. 16:00
W: pozytywna
628
SM 22
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
629
SM 22
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
630
SM 22
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Wschodzący Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
631
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek
2018-05-18
g. 18:00
W: pozytywna
632
SM 22
KS SPÓJNIA Warszawa PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor