Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 4 8 12:1
2. BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3 6 9:1
3. KU AZS UE Wrocław 3 6 9:5
4. SKTS Sochaczew 3 4 7:6
5. KS BRONOWIANKA Kraków 5 4 10:11
6. POLMLEK Lidzbark Warmiński 5 4 10:13
7. GLKS SCANIA Nadarzyn 3 2 6:6
8. KTS OPTIMA Lublin 4 2 5:10
9. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4 2 5:10
10. ATS Białystok 4 0 2:12

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 14:00
100
EK 1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-09-23
g. 18:00
101
EK 1
ATS Białystok BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG:
2017-09-23
g. 16:00
102
EK 1
KTS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-23
g. 16:00
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-10-01
g. 16:00
104
EK 1
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2017-09-30
g. 18:00
105
EK 2
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg ATS Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2017-09-29
g. 18:00
106
EK 2
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KTS OPTIMA Lublin 3:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2017-09-30
g. 16:00
107
EK 2
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2017-09-30
g. 17:00
108
EK 2
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-09-29
g. 16:30
109
EK 2
GLKS SCANIA Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2017-10-10
g. 16:00
110
EK 3
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg KTS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak
2017-10-15
g. 16:00
111
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków BEBETTO AZS AJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2017-10-15
g. 16:00
112
EK 3
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2017-10-15
g. 15:00
113
EK 3
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-10-13
g. 18:00
114
EK 3
ATS Białystok SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-10-21
g. 16:00
115
EK 4
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2017-10-21
g. 16:00
116
EK 4
BEBETTO AZS AJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-10-20
g. 17:00
117
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa
2017-10-21
g. 16:00
118
EK 4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2017-10-19
g. 18:00
119
EK 4
ATS Białystok KTS OPTIMA Lublin -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-11
g. 17:00
120
EK 5
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2017-11-03
g. 18:00
121
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS AJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-11-04
g. 17:00
122
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-10-02
g. 17:00
123
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków ATS Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2017-10-08
g. 16:00
124
EK 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KTS OPTIMA Lublin 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-11-19
g. 16:00
125
EK 6
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2017-11-18
g. 16:00
126
EK 6
BEBETTO AZS AJD Częstochowa SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-11-18
g. 16:00
127
EK 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2017-10-18
g. 18:00
128
EK 6
ATS Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-11-18
g. 16:00
129
EK 6
KTS OPTIMA Lublin KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2017-10-22
g. 17:00
130
EK 7
SKTS Sochaczew KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-25
g. 16:00
131
EK 7
KU AZS UE Wrocław BEBETTO AZS AJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2017-11-25
g. 16:00
132
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-11-25
g. 16:00
133
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS OPTIMA Lublin -:- Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2017-11-25
g. 16:00
134
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2017-12-02
g. 16:00
135
EK 8
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk
2017-12-02
g. 16:00
136
EK 8
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa BEBETTO AZS AJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-12-02
g. 18:00
137
EK 8
ATS Białystok SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2017-12-02
g. 16:00
138
EK 8
KTS OPTIMA Lublin GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej
2017-10-08
g. 17:00
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2017-12-08
g. 18:00
140
EK 9
BEBETTO AZS AJD Częstochowa KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG: Robert Olencki
2017-12-01
g. 18:00
141
EK 9
KU AZS UE Wrocław ATS Białystok -:- Szczegóły
SG: Artur Janowski
2017-12-09
g. 17:00
142
EK 9
SKTS Sochaczew KTS OPTIMA Lublin -:- Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2017-11-29
g. 16:30
143
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-12-09
g. 16:00
144
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Marta Gromek