Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
UKS VICTORIA REPRO Płock ENERGA KTS Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Sławomir Załęski
2017-09-09
g. 11:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KUKS REMUS Kościerzyna GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk KS DEKORGLASS II Działdowo 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2017-09-03
g. 12:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
MKS POGOŃ Siedlce ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
ENERGA KTS Toruń OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
206
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Kinga Gilewska
2017-09-16
g. 14:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KS DEKORGLASS II Działdowo MKS POGOŃ Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2017-09-23
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz UKS VICTORIA REPRO Płock 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2017-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
210
1MPN 3
KUKS REMUS Kościerzyna ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Wojciech Cierlica
2017-10-01
g. 13:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
MKS POGOŃ Siedlce GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Łukasz Naperty
2017-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
KS DEKORGLASS II Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-10-14
g. 16:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
ENERGA KTS Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Katsiaryna Sivakova
2017-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2017-10-15
g. 15:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Kinga Gilewska
2017-10-15
g. 15:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Grzegorz Bor
2017-10-14
g. 14:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Jan Radoński
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KS DEKORGLASS II Działdowo GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-25
g. 14:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Eugeniusz Chyliński
2017-11-05
g. 16:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
KUKS REMUS Kościerzyna UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-09-22
g. 17:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2017-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
POLTAREX POGOŃ Lębork KS DEKORGLASS II Działdowo 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Michał Faran
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
UKS VICTORIA REPRO Płock GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Sławomir Załęski
2017-10-21
g. 14:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-11-12
g. 19:00
W: negatywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk KUKS REMUS Kościerzyna 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KS DEKORGLASS II Działdowo ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Marta Gromek SL: Sebastian Główczyk
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski POLTAREX POGOŃ Lębork 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Kinga Gilewska
2017-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce KUKS REMUS Kościerzyna 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2017-11-18
g. 15:00
W: negatywna
234
1MPN 7
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
ENERGA KTS Toruń GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
UKS VICTORIA REPRO Płock POLTAREX POGOŃ Lębork 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS DEKORGLASS II Działdowo 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
KUKS REMUS Kościerzyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:8 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Bogusław Szwochert
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
239
1MPN 8
KS AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS Toruń 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2017-12-09
g. 16:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Joanna Spychała
2017-12-03
g. 12:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KUKS REMUS Kościerzyna KS DEKORGLASS II Działdowo 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2017-12-03
g. 16:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
UKS VICTORIA REPRO Płock MKS POGOŃ Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski
2018-01-13
g. 14:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
ENERGA KTS Toruń KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Katsiaryna Sivakova
2018-01-10
g. 17:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
KS DEKORGLASS II Działdowo POLTAREX POGOŃ Lębork 4:6 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Bogusław Szwochert
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
MKS POGOŃ Siedlce OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
UKS VICTORIA REPRO Płock KS AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Grzegorz Bor
2018-01-14
g. 15:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
ENERGA KTS Toruń KS DEKORGLASS II Działdowo 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-01-20
g. 18:00
W: pozytywna
251
1MPN 11
POLTAREX POGOŃ Lębork GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2018-01-20
g. 18:00
W: pozytywna
252
1MPN 11
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Drzycimski
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
UKS VICTORIA REPRO Płock OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
254
1MPN 11
KUKS REMUS Kościerzyna KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
255
1MPN 12
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Włodzimierz Wajda SL: Kinga Gilewska
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
256
1MPN 12
MKS POGOŃ Siedlce POLTAREX POGOŃ Lębork 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Kozanowski
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
UKS VICTORIA REPRO Płock ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Grzegorz Bor
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
258
1MPN 12
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-01-21
g. 16:00
W: pozytywna
259
1MPN 12
KS DEKORGLASS II Działdowo KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2018-02-10
g. 15:00
W: pozytywna
260
1MPN 13
ENERGA KTS Toruń MKS POGOŃ Siedlce 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-02-10
g. 11:00
W: pozytywna
261
1MPN 13
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA REPRO Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
262
1MPN 13
KS AZS AWFiS II Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4:6 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
KUKS REMUS Kościerzyna OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
264
1MPN 13
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KS DEKORGLASS II Działdowo 9:1 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Kinga Gilewska
2018-03-31
g. 10:00
W: pozytywna
265
1MPN 14
ENERGA KTS Toruń UKS VICTORIA REPRO Płock 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
266
1MPN 14
POLTAREX POGOŃ Lębork KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Cierlica SL: Dagmar Rzoska
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
267
1MPN 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 7:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Sławomir Załęski
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
268
1MPN 14
MKS POGOŃ Siedlce KS DEKORGLASS II Działdowo 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
269
1MPN 14
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski KUKS REMUS Kościerzyna 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany SL: Kinga Gilewska
2018-04-07
g. 17:00
W: pozytywna
270
1MPN 15
KS AZS AWFiS II Gdańsk ENERGA KTS Toruń 1:9 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Wojciech Cierlica
2018-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
271
1MPN 15
POLTAREX POGOŃ Lębork OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 6:4 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
272
1MPN 15
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KUKS REMUS Kościerzyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Drzycimski
2018-03-17
g. 16:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
UKS VICTORIA REPRO Płock KS DEKORGLASS II Działdowo 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jan Radoński
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
274
1MPN 15
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski MKS POGOŃ Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Zbigniew Gliniany
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
275
1MPN 16
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-04-21
g. 18:30
W: pozytywna
276
1MPN 16
POLTAREX POGOŃ Lębork ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Małgorzata Fidala
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
277
1MPN 16
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
278
1MPN 16
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski UKS VICTORIA REPRO Płock 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2018-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
279
1MPN 16
KUKS REMUS Kościerzyna MKS POGOŃ Siedlce 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-05-05
g. 16:00
W: pozytywna
280
1MPN 17
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ENERGA KTS Toruń 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-04-29
g. 12:00
W: pozytywna
281
1MPN 17
KUKS REMUS Kościerzyna POLTAREX POGOŃ Lębork 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Mirosław Seidel
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
282
1MPN 17
KS DEKORGLASS II Działdowo OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-05-12
g. 14:30
W: pozytywna
283
1MPN 17
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2018-05-12
g. 13:00
W: pozytywna
284
1MPN 17
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
285
1MPN 18
ENERGA KTS Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Daniela Dziadkowiec SL: Katsiaryna Sivakova
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
286
1MPN 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS II Działdowo 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
287
1MPN 18
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
288
1MPN 18
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Magdalena Olszewska
2018-05-18
g. 19:00
W: pozytywna
289
1MPN 18
UKS VICTORIA REPRO Płock KUKS REMUS Kościerzyna 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner