Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
300
1MPD 1
UKTS SOKÓŁ Orzesze GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
301
1MPD 1
IKS START Zduńska Wola PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-12
g. 18:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
303
1MPD 1
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
304
1MPD 1
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-09-16
g. 14:00
W: pozytywna
305
1MPD 2
GMKS STRZELEC Frysztak IKS START Zduńska Wola 10:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
308
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Karolina Osińska
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Paweł Mazurek
2017-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Lech Lichołai
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
311
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2017-12-23
g. 13:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
313
1MPD 3
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Paweł Mazurek
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-09-10
g. 13:00
W: pozytywna
315
1MPD 4
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Marek Plewa
2017-10-14
g. 16:00
W: pozytywna
316
1MPD 4
PWSZ Zamość BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
317
1MPD 4
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA Głoska 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Mirosław Rylewicz
2017-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
318
1MPD 4
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2017-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
IKS START Zduńska Wola TTS POLONIA II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2017-11-04
g. 15:00
W: pozytywna
320
1MPD 5
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC Frysztak 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
321
1MPD 5
UKS VILLA VERDE Olesno PWSZ Zamość 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Mirosław Rylewicz
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
322
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Karolina Osińska
2017-11-04
g. 15:00
W: pozytywna
323
1MPD 5
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola 4:6 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-11-12
g. 16:00
W: pozytywna
325
1MPD 6
GMKS STRZELEC Frysztak UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Marek Worek
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
326
1MPD 6
PWSZ Zamość IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Henryk Oleksiuk
2017-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marta Nowak
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
328
1MPD 6
IKS START Zduńska Wola BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
330
1MPD 7
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Zbigniew Osiński
2017-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
331
1MPD 7
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-09-17
g. 14:00
W: pozytywna
332
1MPD 7
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
TTS POLONIA II Bytom BISTS Bielsko-Biała 6:4 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Bartosz Bartkowicz
2017-11-19
g. 14:00
W: pozytywna
335
1MPD 8
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
UKTS SOKÓŁ Orzesze PWSZ Zamość 1:9 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Krystian Cichoń
2017-11-05
g. 14:00
W: pozytywna
337
1MPD 8
IKS START Zduńska Wola IKTS BROŃ Radom 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
338
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Michał Minda
2017-11-12
g. 11:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
BISTS Bielsko-Biała ZKS Zielona Góra 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marek Wolny
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
340
1MPD 9
PWSZ Zamość GMKS STRZELEC Frysztak 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Tomasz Kąsek
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
341
1MPD 9
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-12-09
g. 16:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2017-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
343
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Grażyna Wiśniowska
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Jacek Lilien
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
345
1MPD 10
PWSZ Zamość UKTS SOKÓŁ Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
346
1MPD 10
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała 7:3 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
347
1MPD 10
IKS START Zduńska Wola GMKS STRZELEC Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-01-14
g. 13:00
W: pozytywna
348
1MPD 10
TTS POLONIA II Bytom IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Jędras
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
349
1MPD 10
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
350
1MPD 11
PWSZ Zamość ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-03-11
g. 14:00
W: pozytywna
351
1MPD 11
BISTS Bielsko-Biała IKS START Zduńska Wola 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
352
1MPD 11
TTS POLONIA II Bytom GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marta Nowak
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
353
1MPD 11
IKTS BROŃ Radom UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Zbigniew Osiński
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
354
1MPD 11
LKS ODRA Głoska UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
355
1MPD 12
PWSZ Zamość IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
356
1MPD 12
BISTS Bielsko-Biała TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Michał Wolny
2018-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
357
1MPD 12
UKS VILLA VERDE Olesno GMKS STRZELEC Frysztak 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Jacek Wilk
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
358
1MPD 12
LKS ODRA Głoska IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
359
1MPD 12
UKTS SOKÓŁ Orzesze ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
360
1MPD 13
TTS POLONIA II Bytom PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Marta Nowak SL: Bartłomiej Kulawiak
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
361
1MPD 13
UKS VILLA VERDE Olesno BISTS Bielsko-Biała 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Marcin Wolnicki
2018-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
362
1MPD 13
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek
2018-03-18
g. 14:00
W: pozytywna
363
1MPD 13
IKTS BROŃ Radom UKTS SOKÓŁ Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
364
1MPD 13
IKS START Zduńska Wola ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
365
1MPD 14
PWSZ Zamość UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-01-14
g. 13:00
W: pozytywna
366
1MPD 14
LKS ODRA Głoska BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
367
1MPD 14
GMKS STRZELEC Frysztak IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Tomasz Kąsek
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
368
1MPD 14
ZKS Zielona Góra TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
369
1MPD 14
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKS START Zduńska Wola 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
370
1MPD 15
PWSZ Zamość LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Bartosz Majcher
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
371
1MPD 15
BISTS Bielsko-Biała IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Elżbieta Cichoń
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
372
1MPD 15
GMKS STRZELEC Frysztak UKTS SOKÓŁ Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Jakub Kordyś
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
373
1MPD 15
ZKS Zielona Góra UKS VILLA VERDE Olesno 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
374
1MPD 15
TTS POLONIA II Bytom IKS START Zduńska Wola 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Marta Nowak
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
375
1MPD 16
IKTS BROŃ Radom PWSZ Zamość 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Katarzyna Bielak
2018-04-08
g. 14:00
W: pozytywna
376
1MPD 16
GMKS STRZELEC Frysztak BISTS Bielsko-Biała 6:4 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2018-05-06
g. 16:00
W: pozytywna
377
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
378
1MPD 16
IKS START Zduńska Wola UKS VILLA VERDE Olesno 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Aleksandra Niemiec
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
UKTS SOKÓŁ Orzesze TTS POLONIA II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Jacek Lilien
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
380
1MPD 17
GMKS STRZELEC Frysztak PWSZ Zamość 5:5 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Jakub Kordyś
2018-04-28
g. 14:00
W: pozytywna
381
1MPD 17
UKTS SOKÓŁ Orzesze BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Marta Nowak
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
382
1MPD 17
IKTS BROŃ Radom ZKS Zielona Góra 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka SL: Zbigniew Osiński
2018-05-05
g. 18:00
W: pozytywna
383
1MPD 17
IKS START Zduńska Wola LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
384
1MPD 17
UKS VILLA VERDE Olesno TTS POLONIA II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Grażyna Wiśniowska
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
385
1MPD 18
BISTS Bielsko-Biała PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
386
1MPD 18
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS Zielona Góra 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
387
1MPD 18
IKTS BROŃ Radom IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Zbigniew Osiński
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
388
1MPD 18
LKS ODRA Głoska TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Moczko
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
389
1MPD 18
UKTS SOKÓŁ Orzesze UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Bartłomiej Kulawiak