Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TTS POLONIA II Bytom 0 0 0:0
2. GMKS STRZELEC Frysztak 0 0 0:0
3. UKS VILLA VERDE Olesno 0 0 0:0
4. IKS START Zduńska Wola 0 0 0:0
5. PWSZ Zamość 0 0 0:0
6. BISTS Bielsko-Biała 0 0 0:0
7. UKTS SOKÓŁ Orzesze 0 0 0:0
8. LKS ODRA Głoska 0 0 0:0
9. ZKS Zielona Góra 0 0 0:0
10. IKTS BROŃ Radom 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
300
1MPD 1
UKTS SOKÓŁ Orzesze GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
301
1MPD 1
IKS START Zduńska Wola PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG:
2017-09-12
g. 18:00
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 14:00
303
1MPD 1
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
304
1MPD 1
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 14:00
305
1MPD 2
GMKS STRZELEC Frysztak IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
306
1MPD 2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
307
1MPD 2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
308
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2017-09-17
g. 14:00
310
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
311
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
312
1MPD 3
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
313
1MPD 3
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
314
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2017-09-10
g. 13:00
315
1MPD 4
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
316
1MPD 4
PWSZ Zamość BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
317
1MPD 4
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
318
1MPD 4
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
319
1MPD 4
IKS START Zduńska Wola TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
320
1MPD 5
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
321
1MPD 5
UKS VILLA VERDE Olesno PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
322
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
323
1MPD 5
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2017-11-12
g. 16:00
325
1MPD 6
GMKS STRZELEC Frysztak UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
326
1MPD 6
PWSZ Zamość IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
328
1MPD 6
IKS START Zduńska Wola BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 14:00
330
1MPD 7
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
331
1MPD 7
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG:
2017-09-17
g. 14:00
332
1MPD 7
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
333
1MPD 7
BISTS Bielsko-Biała TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2017-11-19
g. 14:00
335
1MPD 8
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
336
1MPD 8
UKTS SOKÓŁ Orzesze PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 14:00
337
1MPD 8
IKS START Zduńska Wola IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
338
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
339
1MPD 8
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
340
1MPD 9
PWSZ Zamość GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
341
1MPD 9
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG:
2017-12-09
g. 16:00
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2017-11-10
g. 16:00
343
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
344
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: