Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC Frysztak 4 8 30:10
2. UKS VILLA VERDE Olesno 4 6 25:15
3. PWSZ Zamość 4 6 23:17
4. IKTS BROŃ Radom 4 5 22:18
5. BISTS Bielsko-Biała 3 4 17:13
6. LKS ODRA Głoska 2 3 12:8
7. IKS START Zduńska Wola 5 3 18:32
8. TTS POLONIA II Bytom 4 2 17:23
9. ZKS Zielona Góra 4 1 15:25
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 4 0 11:29

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
300
1MPD 1
UKTS SOKÓŁ Orzesze GMKS STRZELEC Frysztak 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-09-09
g. 16:00
301
1MPD 1
IKS START Zduńska Wola PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-12
g. 18:00
302
1MPD 1
TTS POLONIA II Bytom LKS ODRA Głoska 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Michał Minda
2017-09-09
g. 14:00
303
1MPD 1
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2017-09-09
g. 16:00
304
1MPD 1
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-09-16
g. 14:00
305
1MPD 2
GMKS STRZELEC Frysztak IKS START Zduńska Wola 10:0 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2017-09-16
g. 16:00
306
1MPD 2
PWSZ Zamość TTS POLONIA II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2017-09-16
g. 16:00
307
1MPD 2
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-09-16
g. 16:00
308
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Karolina Osińska
2017-09-16
g. 16:00
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno UKTS SOKÓŁ Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Paweł Mazurek
2017-09-17
g. 14:00
310
1MPD 3
GMKS STRZELEC Frysztak TTS POLONIA II Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Lech Lichołai
2017-09-30
g. 16:00
311
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2017-11-12
g. 10:00
312
1MPD 3
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2017-09-30
g. 16:00
313
1MPD 3
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Paweł Mazurek
2017-09-30
g. 16:00
314
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola UKTS SOKÓŁ Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-09-10
g. 13:00
315
1MPD 4
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Marek Plewa
2017-10-14
g. 16:00
316
1MPD 4
PWSZ Zamość BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak
2017-11-03
g. 18:00
317
1MPD 4
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-10-14
g. 18:00
318
1MPD 4
UKTS SOKÓŁ Orzesze IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2017-10-15
g. 17:00
319
1MPD 4
IKS START Zduńska Wola TTS POLONIA II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2017-11-04
g. 16:00
320
1MPD 5
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marek Wolny
2017-11-04
g. 16:00
321
1MPD 5
UKS VILLA VERDE Olesno PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Stanisław Ocłoń
2017-11-04
g. 16:00
322
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Karolina Osińska
2017-11-04
g. 16:00
323
1MPD 5
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2017-11-04
g. 16:00
324
1MPD 5
TTS POLONIA II Bytom UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2017-11-12
g. 16:00
325
1MPD 6
GMKS STRZELEC Frysztak UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Marek Worek
2017-11-11
g. 16:00
326
1MPD 6
PWSZ Zamość IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Henryk Oleksiuk
2017-11-11
g. 16:00
327
1MPD 6
UKTS SOKÓŁ Orzesze LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-11-11
g. 16:00
328
1MPD 6
IKS START Zduńska Wola BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2017-11-11
g. 16:00
329
1MPD 6
TTS POLONIA II Bytom ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2017-11-18
g. 14:00
330
1MPD 7
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Karolina Osińska
2017-11-18
g. 16:00
331
1MPD 7
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-09-17
g. 14:00
332
1MPD 7
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2017-11-18
g. 16:00
333
1MPD 7
BISTS Bielsko-Biała TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-11-18
g. 16:00
334
1MPD 7
ZKS Zielona Góra UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Paulina Szczepanek
2017-11-19
g. 14:00
335
1MPD 8
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2017-12-02
g. 16:00
336
1MPD 8
UKTS SOKÓŁ Orzesze PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Krystian Cichoń
2017-11-05
g. 14:00
337
1MPD 8
IKS START Zduńska Wola IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2017-12-02
g. 16:00
338
1MPD 8
TTS POLONIA II Bytom UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Michał Minda
2017-12-02
g. 16:00
339
1MPD 8
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2017-12-22
g. 16:00
340
1MPD 9
PWSZ Zamość GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2017-12-22
g. 16:00
341
1MPD 9
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2017-12-09
g. 16:00
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom TTS POLONIA II Bytom -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Karolina Osińska
2017-11-10
g. 16:00
343
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2017-12-22
g. 16:00
344
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała UKTS SOKÓŁ Orzesze -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marta Nowak