Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 14:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS DOJLIDY Białystok 9:1 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-09-16
g. 11:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2017-09-28
g. 15:30
W: pozytywna
408
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Magdalena Olszewska
2017-09-10
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS DOJLIDY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 0:10 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Michał Pawlak
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Paweł Balcerzak
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok 1:9 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-03
g. 12:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2017-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
GLKS II Nadarzyn UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Mateusz Kozanowski
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
UKS CHAMPION Police IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
STELLA NIECHAN Gniezno UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Magdalena Olszewska
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
UKS CHAMPION Police SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2017-11-04
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS DOJLIDY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
427
1KPN 6
UKS DOJLIDY Białystok MRKS Gdańsk 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Mateusz Lewczuk
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
UKS CHAMPION Police STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Grządziel
2017-12-03
g. 17:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2017-11-12
g. 12:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
STELLA NIECHAN Gniezno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS DOJLIDY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Grzegorz Bor
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje MRKS Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
UKS DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Dariusz Świetlicki
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Moder
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STELLA NIECHAN Gniezno 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Łukasz Naperty
2017-11-05
g. 13:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
MRKS Gdańsk UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Mateusz Lewczuk
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
STELLA NIECHAN Gniezno UKS DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Joanna Spychała
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
MRKS Gdańsk STELLA NIECHAN Gniezno 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-01-13
g. 15:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-01-13
g. 12:00
W: pozytywna
447
1KPN 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHROBRY Międzyzdroje 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krzysztof Miszkurka
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
UKS DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
UKS CHAMPION Police MRKS Gdańsk 0:10 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Andrzej Lemieszka
2018-02-04
g. 14:00
W: pozytywna
451
1KPN 11
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-01-20
g. 14:00
W: pozytywna
452
1KPN 11
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
UKS DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Marcin Klejno
2018-02-09
g. 19:00
W: pozytywna
454
1KPN 11
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża STELLA NIECHAN Gniezno 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Marcin Klejno
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak SL: Zbigniew Osiński
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
456
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Andrzej Grządziel
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
457
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Magdalena Olszewska
2018-02-04
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
UKS DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2018-02-03
g. 15:30
W: pozytywna
459
1KPN 12
STELLA NIECHAN Gniezno UKS CHAMPION Police 5:5 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Joanna Spychała
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
MRKS Gdańsk IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Małgorzata Fidala
2018-01-21
g. 15:00
W: pozytywna
461
1KPN 13
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty SL: Magdalena Olszewska
2018-02-10
g. 14:00
W: pozytywna
462
1KPN 13
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-02-10
g. 11:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
UKS DOJLIDY Białystok STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2018-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
464
1KPN 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHAMPION Police 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Mateusz Kozanowski
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
MRKS Gdańsk GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Małgorzata Fidala
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-02-09
g. 20:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
UKS DOJLIDY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 2:8 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
468
1KPN 14
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHAMPION Police 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Katsiaryna Sivakova
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
469
1KPN 14
STELLA NIECHAN Gniezno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Paweł Balcerzak
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
470
1KPN 15
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MRKS Gdańsk 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-03-24
g. 15:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Daniela Dziadkowiec
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
472
1KPN 15
UKS CHROBRY Międzyzdroje STELLA NIECHAN Gniezno 10:0 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2018-02-02
g. 19:30
W: pozytywna
473
1KPN 15
GLKS II Nadarzyn UKS CHAMPION Police 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
474
1KPN 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-05-13
g. 10:30
W: pozytywna
475
1KPN 16
MRKS Gdańsk UKS DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel
2018-03-25
g. 15:00
W: pozytywna
476
1KPN 16
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2018-03-11
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHAMPION Police 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska SL: Grzegorz Lewandowski
2018-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
478
1KPN 16
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Sławomir Załęski
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
479
1KPN 16
IKTS NOTEĆ Inowrocław STELLA NIECHAN Gniezno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
480
1KPN 17
MRKS Gdańsk UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Wojciech Cierlica
2018-05-12
g. 18:00
W: pozytywna
481
1KPN 17
STELLA NIECHAN Gniezno LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Paweł Balcerzak
2018-03-11
g. 11:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
UKS DOJLIDY Białystok UKS CHAMPION Police 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Dariusz Świetlicki
2018-04-21
g. 12:00
W: pozytywna
483
1KPN 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jan Radoński
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
484
1KPN 17
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-05-15
g. 18:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MRKS Gdańsk 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
486
1KPN 18
UKS CHAMPION Police UKS CHROBRY Międzyzdroje 0:10 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Marek Kibała
2018-05-19
g. 13:00
W: pozytywna
487
1KPN 18
UKS DOJLIDY Białystok SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Świetlicki SL: Adrian Kozaczuk
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
488
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-05-19
g. 11:00
W: pozytywna
489
1KPN 18
STELLA NIECHAN Gniezno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Paweł Balcerzak