Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
0000-00-00
g. 00:00
400
1KPN 1
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
401
1KPN 1
UKS CHAMPION Police LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
402
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
403
1KPN 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2017-09-09
g. 16:00
404
1KPN 1
STELLA NIECHAN Gniezno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 12:00
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje UKS CHAMPION Police -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
407
1KPN 2
MRKS Gdańsk SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2017-09-16
g. 16:00
408
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG:
2017-09-10
g. 16:00
409
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
410
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
411
1KPN 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
412
1KPN 3
STELLA NIECHAN Gniezno MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
413
1KPN 3
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 16:00
414
1KPN 3
UKS CHAMPION Police UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
417
1KPN 4
MRKS Gdańsk KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
418
1KPN 4
UKS DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2017-10-14
g. 16:00
419
1KPN 4
UKS CHAMPION Police IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
420
1KPN 5
STELLA NIECHAN Gniezno UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
421
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
422
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
423
1KPN 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS CHAMPION Police -:- Szczegóły
SG:
2017-11-04
g. 16:00
424
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
427
1KPN 6
UKS DOJLIDY Białystok MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
428
1KPN 6
UKS CHAMPION Police STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 16:00
429
1KPN 6
IKTS NOTEĆ Inowrocław SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
430
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
431
1KPN 7
MRKS Gdańsk LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2017-11-12
g. 12:00
432
1KPN 7
UKS CHAMPION Police KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
433
1KPN 7
STELLA NIECHAN Gniezno IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 16:00
434
1KPN 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
436
1KPN 8
UKS DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
437
1KPN 8
UKS CHAMPION Police GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
438
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2017-12-02
g. 16:00
439
1KPN 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STELLA NIECHAN Gniezno -:- Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 17:00
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
MRKS Gdańsk UKS CHAMPION Police -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2017-12-22
g. 16:00
443
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2017-11-03
g. 18:00
444
1KPN 9
STELLA NIECHAN Gniezno UKS DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: