Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UE II Wrocław 17 31 123:47
2. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 17 27 113:57
3. KS GORCE Nowy Targ 17 21 90:80
4. AZS PWSZ Nysa 17 18 89:81
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 17 87:83
6. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 12 77:93
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 11 64:106
8. LZS VICTORIA Chróścice 17 8 63:107
9. MKS JEDYNKA Łódź 17 1 45:125
10. KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 9 16 59:31

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS ROKITA Brzeg Dolny MKS JEDYNKA Łódź 8:2 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Paulina Szczepanek
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KSTS MOSiR KARPATY Krosno 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
502
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Wojciech Gabor
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marta Nowak
2017-09-09
g. 12:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Mirosław Rylewicz
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
MKS JEDYNKA Łódź MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Piotr Pielaciński
2017-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
506
1KPD 2
LZS VICTORIA Chróścice KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:7 Szczegóły
SG: Zdzisław Kleszcz SL: Jakub Cyndera
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
AZS PWSZ Nysa KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Maria Kała SL: Wojciech Gabor
2017-09-16
g. 13:30
W: pozytywna
508
1KPD 2
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS GORCE Nowy Targ 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marta Nowak
2017-09-16
g. 12:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
LZS VICTORIA Chróścice MKS JEDYNKA Łódź 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Ireneusz Wodniak
2017-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 4:6 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
KS GORCE Nowy Targ AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Marcin Wolnicki
2017-09-30
g. 12:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Jolanta Kopaczyńska
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MKS ROKITA Brzeg Dolny 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
MKS JEDYNKA Łódź KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2017-10-15
g. 14:00
W: pozytywna
516
1KPD 4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS GORCE Nowy Targ 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Bartosz Majcher
2017-10-14
g. 12:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Ireneusz Wodniak
2017-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS ROKITA Brzeg Dolny RKS CUKROWNIK OKA Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Andrzej Siwek
2017-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-11
g. 10:00
W: pozytywna
520
1KPD 5
MKS JEDYNKA Łódź KS GORCE Nowy Targ 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
521
1KPD 5
KU AZS UE II Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Andrzej Moczko
2017-11-04
g. 13:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-10-08
g. 11:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice MKS ROKITA Brzeg Dolny 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Wojciech Gabor
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2017-11-05
g. 12:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KSTS MOSiR KARPATY Krosno 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Michał Wolny
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS ROKITA Brzeg Dolny AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Paulina Szczepanek
2017-12-17
g. 12:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GORCE Nowy Targ 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
LZS VICTORIA Chróścice KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 3:7 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Wojciech Gabor
2017-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
530
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS JEDYNKA Łódź 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Jacek Lilien
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
531
1KPD 7
AZS PWSZ Nysa KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:7 Szczegóły
SG: Zdzisław Kleszcz SL: Jakub Cyndera
2017-11-18
g. 12:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2017-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
533
1KPD 7
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk
2017-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 0:10 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Paulina Szczepanek
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
535
1KPD 8
MKS JEDYNKA Łódź AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-19
g. 15:30
W: pozytywna
536
1KPD 8
MKS ROKITA Brzeg Dolny KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
2017-12-02
g. 14:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2017-12-02
g. 16:00
W: pozytywna
538
1KPD 8
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Łukasz Bernacki
2017-12-02
g. 14:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) KS GORCE Nowy Targ 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
540
1KPD 9
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MKS JEDYNKA Łódź 6:4 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2017-10-07
g. 16:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Tomasz Wapiński
2017-12-17
g. 14:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie LZS VICTORIA Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2017-11-19
g. 11:00
W: pozytywna
543
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
2017-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
544
1KPD 9
KS GORCE Nowy Targ MKS ROKITA Brzeg Dolny 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Stanisław Ocłoń
2018-01-13
g. 10:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
KU AZS UE II Wrocław MKS JEDYNKA Łódź 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
0000-00-00
g. 00:00
546
1KPD 10
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG:
2018-01-13
g. 15:00
W: pozytywna
547
1KPD 10
KSTS MOSiR KARPATY Krosno LZS VICTORIA Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Jakub Kordyś
2018-01-13
g. 13:30
W: pozytywna
548
1KPD 10
KS GORCE Nowy Targ MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk
2018-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
549
1KPD 10
AZS PWSZ Nysa RKS CUKROWNIK OKA Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Zdzisław Kleszcz SL: Jakub Cyndera
2018-01-20
g. 12:00
W: pozytywna
550
1KPD 11
MKS ROKITA Brzeg Dolny KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
0000-00-00
g. 00:00
551
1KPD 11
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG:
2018-01-20
g. 15:00
W: pozytywna
552
1KPD 11
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 9:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2018-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
553
1KPD 11
AZS PWSZ Nysa KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Łukasz Bernacki
2018-01-17
g. 16:00
W: pozytywna
554
1KPD 11
MKS JEDYNKA Łódź RKS CUKROWNIK OKA Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Michał Pawlak SL: Sławomir Załęski
2018-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
555
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
0000-00-00
g. 00:00
556
1KPD 12
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-02-03
g. 15:00
W: pozytywna
557
1KPD 12
KSTS MOSiR KARPATY Krosno AZS PWSZ Nysa 8:2 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Henryk Oleksiuk
2018-02-03
g. 12:30
W: pozytywna
558
1KPD 12
KS GORCE Nowy Targ RKS CUKROWNIK OKA Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Mirosław Rylewicz
2018-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
559
1KPD 12
MKS JEDYNKA Łódź MKS ROKITA Brzeg Dolny 4:6 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
560
1KPD 13
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Michał Pawlak
0000-00-00
g. 00:00
561
1KPD 13
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) AZS PWSZ Nysa -:- Szczegóły
SG:
2018-02-10
g. 12:00
W: pozytywna
562
1KPD 13
KSTS MOSiR KARPATY Krosno RKS CUKROWNIK OKA Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Jakub Kordyś
2018-02-07
g. 16:00
W: pozytywna
563
1KPD 13
KS GORCE Nowy Targ MKS JEDYNKA Łódź 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Grażyna Wiśniowska
2018-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
564
1KPD 13
MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS VICTORIA Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Paulina Szczepanek
2018-03-10
g. 12:00
W: pozytywna
565
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław AZS PWSZ Nysa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
0000-00-00
g. 00:00
566
1KPD 14
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) RKS CUKROWNIK OKA Chybie -:- Szczegóły
SG:
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
567
1KPD 14
KS GORCE Nowy Targ KSTS MOSiR KARPATY Krosno 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Stanisław Ocłoń
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
568
1KPD 14
MKS ROKITA Brzeg Dolny MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Tomasz Wapiński
2018-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
569
1KPD 14
MKS JEDYNKA Łódź LZS VICTORIA Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Piotr Pielaciński
2018-04-07
g. 14:00
W: pozytywna
570
1KPD 15
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
0000-00-00
g. 00:00
571
1KPD 15
KS GORCE Nowy Targ KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) -:- Szczegóły
SG:
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
572
1KPD 15
MKS JEDYNKA Łódź KSTS MOSiR KARPATY Krosno 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2018-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
573
1KPD 15
AZS PWSZ Nysa MKS ROKITA Brzeg Dolny 7:3 Szczegóły
SG: Maria Kała SL: Wojciech Gabor
2018-03-31
g. 14:00
W: pozytywna
574
1KPD 15
LZS VICTORIA Chróścice MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Łukasz Bernacki
0000-00-00
g. 00:00
575
1KPD 16
KU AZS UE II Wrocław KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
0000-00-00
g. 00:00
576
1KPD 16
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG:
2018-04-08
g. 14:00
W: pozytywna
577
1KPD 16
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS ROKITA Brzeg Dolny 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Jacek Lilien
2018-04-21
g. 16:00
W: pozytywna
578
1KPD 16
AZS PWSZ Nysa LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Gabor SL: Zdzisław Kleszcz
2018-05-11
g. 17:00
W: pozytywna
579
1KPD 16
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MKS JEDYNKA Łódź 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Bartłomiej Zawada
2018-05-12
g. 14:00
W: pozytywna
580
1KPD 17
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Tomasz Kąsek
0000-00-00
g. 00:00
581
1KPD 17
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) MKS JEDYNKA Łódź -:- Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
582
1KPD 17
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Paulina Szczepanek
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
583
1KPD 17
LZS VICTORIA Chróścice RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Zdzisław Kleszcz
2018-05-12
g. 16:00
W: pozytywna
584
1KPD 17
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
0000-00-00
g. 00:00
585
1KPD 18
KTS OPTIMA II Lublin (wycofana) KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
586
1KPD 18
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MKS ROKITA Brzeg Dolny 6:4 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Jakub Kordyś
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
587
1KPD 18
LZS VICTORIA Chróścice KS GORCE Nowy Targ 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Ireneusz Wodniak
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
588
1KPD 18
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marta Nowak
2018-05-19
g. 16:00
W: pozytywna
589
1KPD 18
AZS PWSZ Nysa MKS JEDYNKA Łódź 9:1 Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Zdzisław Kleszcz