Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UE II Wrocław 9 16 62:28
2. KTS OPTIMA II Lublin 9 16 59:31
3. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 8 13 53:27
4. KS GORCE Nowy Targ 7 8 38:32
5. AZS PWSZ Nysa 9 8 43:47
6. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 8 7 40:40
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 5 37:43
8. LZS VICTORIA Chróścice 8 4 32:48
9. MKS ROKITA Brzeg Dolny 8 4 24:56
10. MKS JEDYNKA Łódź 8 1 22:58

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS ROKITA Brzeg Dolny MKS JEDYNKA Łódź 8:2 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Paulina Szczepanek
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KSTS MOSiR KARPATY Krosno 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
502
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Wojciech Gabor
2017-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KTS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien SL: Marta Nowak
2017-09-09
g. 12:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Mirosław Rylewicz
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
MKS JEDYNKA Łódź MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Piotr Pielaciński
2017-09-08
g. 18:00
506
1KPD 2
LZS VICTORIA Chróścice KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:7 Szczegóły
SG: Zdzisław Kleszcz SL: Jakub Cyndera
2017-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
AZS PWSZ Nysa KTS OPTIMA II Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Maria Kała SL: Wojciech Gabor
2017-09-16
g. 13:30
508
1KPD 2
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS GORCE Nowy Targ 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marta Nowak
2017-09-16
g. 12:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
LZS VICTORIA Chróścice MKS JEDYNKA Łódź 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Ireneusz Wodniak
2017-10-01
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KTS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
KS GORCE Nowy Targ AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Marcin Wolnicki
2017-09-30
g. 12:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Jolanta Kopaczyńska
2017-09-30
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MKS ROKITA Brzeg Dolny 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
MKS JEDYNKA Łódź KTS OPTIMA II Lublin 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2017-10-15
g. 14:00
516
1KPD 4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS GORCE Nowy Targ 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk SL: Bartosz Majcher
2017-10-14
g. 12:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wąs SL: Ireneusz Wodniak
2017-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS ROKITA Brzeg Dolny RKS CUKROWNIK OKA Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Andrzej Siwek
2017-10-15
g. 16:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-11
g. 10:00
520
1KPD 5
MKS JEDYNKA Łódź KS GORCE Nowy Targ 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-04
g. 14:00
W: pozytywna
521
1KPD 5
KU AZS UE II Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Andrzej Moczko
2017-11-04
g. 13:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2017-10-08
g. 11:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KTS OPTIMA II Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice MKS ROKITA Brzeg Dolny 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Bernacki SL: Wojciech Gabor
2017-11-11
g. 16:00
525
1KPD 6
MKS JEDYNKA Łódź KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2017-11-05
g. 12:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KSTS MOSiR KARPATY Krosno 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Michał Wolny
2017-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS ROKITA Brzeg Dolny AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Paulina Szczepanek
2017-12-17
g. 12:00
528
1KPD 6
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GORCE Nowy Targ -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
LZS VICTORIA Chróścice KTS OPTIMA II Lublin 3:7 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Wojciech Gabor
2017-11-18
g. 14:00
530
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS JEDYNKA Łódź 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Jacek Lilien
2017-11-18
g. 16:00
531
1KPD 7
AZS PWSZ Nysa KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:7 Szczegóły
SG: Zdzisław Kleszcz SL: Jakub Cyndera
2017-11-18
g. 12:00
532
1KPD 7
KU AZS UE II Wrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2017-11-18
g. 14:00
533
1KPD 7
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk
2017-11-18
g. 16:00
534
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KTS OPTIMA II Lublin 0:10 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Paulina Szczepanek
2017-12-02
g. 16:00
535
1KPD 8
MKS JEDYNKA Łódź AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Bartłomiej Zawada
2017-11-19
g. 15:30
536
1KPD 8
MKS ROKITA Brzeg Dolny KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:10 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
2017-12-02
g. 14:00
537
1KPD 8
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2017-12-02
g. 16:00
538
1KPD 8
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Łukasz Bernacki
2017-12-02
g. 14:00
539
1KPD 8
KTS OPTIMA II Lublin KS GORCE Nowy Targ 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2017-12-22
g. 18:00
540
1KPD 9
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MKS JEDYNKA Łódź -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec SL: Jakub Kordyś
2017-10-07
g. 16:00
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Tomasz Wapiński
2017-12-17
g. 14:00
542
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2017-11-19
g. 11:00
W: pozytywna
543
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław KTS OPTIMA II Lublin 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
2017-12-22
g. 16:00
544
1KPD 9
KS GORCE Nowy Targ MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Stanisław Ocłoń