Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
GKTS Wiązowna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 0:10 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-09-15
g. 13:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-29
g. 12:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-09-20
g. 18:30
W: pozytywna
210
1MPN 3
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Jan Moder
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
MKS POGOŃ Siedlce KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
ENERGA KTS II Toruń GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-07
g. 19:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Małgorzata Fidala
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
GKTS Wiązowna KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
ENERGA KTS II Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Rumińska SL: Kinga Gilewska
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-10-28
g. 12:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-11-03
g. 14:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
GKTS Wiązowna POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
ENERGA KTS II Toruń GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Wojciech Cierlica
2018-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Kinga Gilewska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
UKS VICTORIA Płock GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Sławomir Załęski
2018-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Włodzimierz Wajda
2018-12-01
g. 16:00
236
1MPN 8
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
237
1MPN 8
ENERGA KTS II Toruń KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-12-01
g. 16:00
238
1MPN 8
KS AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-11-23
g. 19:30
239
1MPN 8
UKS VICTORIA Płock GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG: SL: Izabela Rozner
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar
2018-12-22
g. 17:00
241
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
242
1MPN 9
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-11-24
g. 16:00
244
1MPN 9
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG: