Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
KS GALAXY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-22
g. 12:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
LKTS LUVENA Luboń KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Roman Kaczmarek
2018-10-20
g. 16:00
W: negatywna
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław 0:10 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
418
1KPN 4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń 4:6 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KS GALAXY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Eugeniusz Chyliński
2018-10-28
g. 11:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-01-18
g. 18:00
W: negatywna
427
1KPN 6
KS GALAXY Białystok Optima Polska DOJLIDY Białystok 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
430
1KPN 7
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Adrian Kozaczuk
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-11-18
g. 11:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2018-11-04
g. 12:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Roman Kaczmarek
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-12-02
g. 12:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń 8:2 Szczegóły
SG: Kinga Gilewska SL: Łukasz Kryński
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
444
1KPN 9
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GALAXY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-01-06
g. 10:00
W: pozytywna
447
1KPN 10
UKS CHROBRY Międzyzdroje MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Grażyna Rumińska
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
KS GALAXY Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jacek Kozanowski
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
LKTS LUVENA Luboń Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
450
1KPN 11
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-01-19
g. 14:00
W: pozytywna
451
1KPN 11
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
452
1KPN 11
UKS CHROBRY Międzyzdroje KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
LKTS LUVENA Luboń GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
454
1KPN 11
IKTS NOTEĆ Inowrocław Optima Polska DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Jesiołowski
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
455
1KPN 12
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
456
1KPN 12
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
457
1KPN 12
LKTS LUVENA Luboń UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
459
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
460
1KPN 13
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża KS GALAXY Białystok 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2019-01-20
g. 12:30
W: pozytywna
461
1KPN 13
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LKTS LUVENA Luboń 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-01-20
g. 17:00
W: pozytywna
462
1KPN 13
Optima Polska DOJLIDY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Katsiaryna Sivakova
2019-02-09
g. 15:00
W: pozytywna
464
1KPN 13
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Mirosław Seidel
2019-02-03
g. 11:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LKTS LUVENA Luboń 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno Optima Polska DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-16
g. 17:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 7:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
468
1KPN 14
KS GALAXY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
469
1KPN 14
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka IKTS NOTEĆ Inowrocław 2:8 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Bartłomiej Zawada
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
470
1KPN 15
Optima Polska DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Andrzej Grządziel
2019-02-24
g. 14:00
W: pozytywna
473
1KPN 15
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LKTS LUVENA Luboń 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
474
1KPN 15
KS GALAXY Białystok MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Mateusz Lewczuk
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
475
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
476
1KPN 16
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Grażyna Rumińska
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
Optima Polska DOJLIDY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Grzegorz Lewandowski
2019-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
478
1KPN 16
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LKTS LUVENA Luboń 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
479
1KPN 16
KS GALAXY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
480
1KPN 17
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Grażyna Rumińska
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
481
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Daniela Dziadkowiec
2019-04-07
g. 13:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jarosław Dąbrowski
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
483
1KPN 17
Optima Polska DOJLIDY Białystok MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2019-02-10
g. 10:00
W: pozytywna
484
1KPN 17
KS GALAXY Białystok LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
485
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jacek Kozanowski
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
486
1KPN 18
UKS CHROBRY Międzyzdroje MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 5:5 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
487
1KPN 18
GLKS II Nadarzyn MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
488
1KPN 18
Optima Polska DOJLIDY Białystok KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
489
1KPN 18
LKTS LUVENA Luboń IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek