Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-10, godz. 14:00
Mecz nr: 462 1KPN 13 (13. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Mateusz Lewczuk
Sędzia Liczący: Adrian Kozaczuk
Żółte kartki: Mecz nr.4 Baskutyte-Witkowska żół‚ta kartka dla zawodniczki Baskutyte Ugne, za niesportowe zachowanie (przeklinanie)
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 6:4 UKS CHROBRY Międzyzdroje

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Sokołowska Joanna - Krzewicka Maja 1 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 10:12, 11:4)
Żbikowska Monika - Zielińska Anna Monika 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
Sokołowska Joanna - Zielińska Anna Monika 1 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11,9, 12:10)
Żbikowska Monika - Krzewicka Maja 1 0:3 (6:11, 2:11, 1:11)
Łuba Weronika - Wandachowicz Sylwia 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:4)
Baskutyte Ugne - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:9)
Łuba Weronika - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 9:11)
Baskutyte Ugne - Wandachowicz Sylwia 2 3:1 (2:11, 11:7, 11:2, 11:3)
Sokołowska Joanna / Żbikowska Monika - Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 6:11)
Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (21:19, 11:4, 11:9)